ACTIV Difúzer santalové drevo 100 ml

Kód: 756
Neohodnotené
Značka: Activstar
€33,44
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.9.2021

Difuzér z ktorého sa šíri vôňa intenzívne neuveriteľných 6 -12 týždňov (v závislosti od veľkosti balenia)! Intenzitu uvoľňovania vône je možné ovplyvniť množstvom vložených tyčiniek.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednou z najlákavejších vôní, ktorá zahreje vaše chuťové bunky, je zaručene vôňa santalového dreva. Jedinečné teplé a sladké drevité tóny pôsobia veľmi harmonicky a príjemne. Vôňa v sebe ukrýva aj tóny mandarínky spolu s jantárom a jazmínom.


Kolekcia vonných aromadifuzérov – Keďže hlavnou zložkou našich vonných sójových sviečok je práve vôňa, a nie každý si so sviečkami príde na svoje, rozhodli sme sa, že vyrobíme niečo aj pre tých, ktorí milujú, ak majú prevoňaný domov stále. Práve pre tento prípad je ideálny difuzér z ktorého sa šíri vôňa intenzívne neuveriteľných 6 -12 týždňov! (v závislosti od veľkosti balenia)

Základ našich aromadifuzérov je vyrobený z obnoviteľných zdrojov, čiže je “Eco friendly”. Vďaka tomuto základu sa vôňa dokonale a rovnomerne uvoľňuje počas minimálne 6-12 týždňov, v závislosti od veľkosti balenia, ktoré si vyberiete. Difuzér sme navrhli v elegantnom štýle, ktorý sa svojou jednoduchosťou a nadčasovosťou hodí do akéhokoľvek priestoru. Je zabalený v krásnej krabičke a fľaštička s vôňou je uzatvorená zátkou. 

Aby difuzér začal voňať, musíte zátkou vytiahnuť a vložiť doň pribalené tyčinky. V balení sa nachádza 8 tyčiniek, vďaka ktorým sa vôňa pomaly uvoľňuje do miestnosti. Vôňa sa začne uvoľňovať hneď, ako tyčinky nasajú tekutinu. Intenzitu uvoľňovania vône je možné ovplyvniť množstvom vložených tyčiniek.

Každý difuzér je zabalený v elegantnej krabičke. V balení sa nachádza osem tyčiniek, ktoré vôňu nasajú a pomaly ju uvoľňujú do miestnosti. Intenzitu uvoľňovania vône môžete ovplyvniť množstvom vložených tyčiniek.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: