Activ + klinček a orech, 30 kapsúl

Kód: 733
Neohodnotené
Značka: Activstar
€28,01 –5 %
Activ + klinček a orech, 30 kapsúl
€28,01 –5 % €26,60
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.9.2021

Activ + obsahuje výťažok z orecha a extrakt z klinčeka. Activ + podporuje srdce, zdravé zuby, trávenie, slúži ako antioxidant, klinčekový olej

Detailné informácie

Podrobný popis


Orech - antioxidant, normálna hladina lipidov, činnosť ľadvín, funkcia črevného traktu, obranyschopnosť. Jeho účinky poznali a využívali už americkí indiáni.

Klinček - antioxidant, normálna činnosť kardiovaskulárneho systému + prekrvenie, normálne trávenia a libido.Upozornenie! Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 

Balenie :  30 kapsúl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: