Diagnostické zariadenie wiwe s obalom

Kód: 748
Neohodnotené
Značka: Activstar
ZADARMOZADARMO
Diagnostické zariadenie wiwe s obalom
€418,61
Skladom
Môžeme doručiť do:
21.9.2021

Hlavnými funkciami WIWE sú záznamy o EKG a posúdenie rizika spojeného s mozgovou príhodou a náhlou zástavou srdcovej činnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zariadenie Wiwe je vedené ako zdravotnícka pomôcka s riadnym zaregistrovaným certifikátom.

Predchádzajte efektívne mozgovej príhode a náhlej srdcovej zástave.

WIWE používa celosvetovo unikátny inteligentný algoritmus, ktorý vyhodnocuje parametre EKG vĺn a poukazuje na možné riziko vzniku mozgovej príhody spôsobenej fibriláciou srdcových siení a na riziko náhlej srdcovej zástavy.

Keď poznáme riziko, môžeme ho zmeniť!

EKG záznam

Jednou z hlavných funkcií WIWE je EKG záznam. Pre dosiahnutie najpresnejších výsledkov merania používa WIWE špeciálny algoritmus a bezkonkurenčné filtrovanie nežiaducich rušivých vplyvov. Meranie je preto porovnateľné s EKG u lekára.

Pulzný oxymeter (SPO2)

Zdravý či chorý? Pokiaľ zažívate stavy opakovaného mierneho vyčerpania, môže byť príčinou nízka hladina kyslíku v krvi. Nízka hladina kyslíku v krvi môže spôsobovať toto náhle a mierne vyčerpanie. Existuje avšak i mnoho závažnejších ochorení spôsobených nedostatkom kyslíka v organizme.

Funkcia krokomer

WIWE je cesta k zdravšiemu životnému štýlu! Funkcia krokomer pomáha znižovať riziká spojené s chorobami srdca. Jednoducho tým, že Vás na to upozorní a vy máte svoje zdravie pod kontrolou!

 

WIWE ponúka na dennej báze možnosť neobmedzeného počtu meraní záznamov EKG a monitorovania hladiny kyslíka v krvi. Lekári majú možnosť získať z výsledkov meraní dôležité informácie poskytnuté elektronicky alebo pacientom osobne, ktoré zahrňujú pulzovú frekvenciu srdca, prípadné dočasné nezrovnalosti v EKG, arytmiu alebo nedostatok kyslíka v krvi. Osobne WIWE odporúčam nielen za účelom monitorovania pacientov so srdcovými problémami, ale WIWE ponúka ďalšie užitočné informácie aj pre zdravých ľudí ako prevencia srdcových a kardiovaskulárnych ochorení.

 

Informácia od výrobcu. S týmito telefónmi nie je WIWE kompatibilné.

Huawei P8 Lite
Huawei Y6II CAM-L21
Lenovo A2010
Lenovo TAB2
Prestigio Muze A7 PSP7530DUO
Navon Supreme Fine Micro,modellszám: NSF-4001 Huawei P9Lite
Huawei P 20 Smart - some reported problems

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: