Fintabs pro 200 tbl.

Kód: 300958
Neohodnotené
Značka: Finclub
€18
Skladom
Môžeme doručiť do:
21.9.2021

Krásne vlasy, nechty, pleť a starostlivosť o pohybový aparát.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fintabs pro obsahuje zložky, ktoré okrem starostlivosti o pohybový aparát prospievajú vlasom, nechtom či pleti.

Ako pôsobia obsiahnuté látky?

VÁPNIKje potrebný pre udržanie dobrého stavu kostí a zubov, prispieva k normálnej činnosti svalov, k funkcii nervových prenosov, podporuje energetický metabolizmus.

HORČÍKje nápomocný pre udržanie zdravých kostí a zubov, prispieva k normálnej psychickej činnosti, k zníženiu miery únavy a vyčerpania, kdobrej funkcii svalov i nervovej sústavy.

KREMÍKje prvok, ktorého obsah v spojivových tkanivách s vekom klesá, pritom jeho príjem prostredníctvom potravy býva mnohokrát nedostatočný.

BIOTÍNprispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov, slizníc a pokožky.

CHRÓMje nápomocný pre udržanie hladiny cukru v krvi.

SELÉNprispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov a nechtov, k správnej funkcii imunitného systému, k tvorbe mužských pohlavných buniek (spermií).

ZINOKje prospešný pre udržanie zdravých kostí, vlasov, nechtov i pokožky, pomáha udržať hladinu testosterónu vkrvi, stará sa ozrak a imunitu, pozitívne pôsobí na plodnosť.

VITAMÍN Aje súčasťou starostlivosti o pokožku, o sliznice, zrak i obranyschopnosť organizmu, prispieva k metabolizmu železa.

VITAMÍN B2(riboflavín) prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, pomáha udržať zdravý stav slizníc a pokožky, je súčasťou starostlivosti o zrak, pomáha bojovať s únavou.

VITAMÍN B5(kyselina pantoténová) prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k zníženiu miery únavy, podporuje mentálnu činnosť.

VITAMÍN B6je súčasťou starostlivosti o imunitný systém, je dôležitý pre psychiku, prispieva k tvorbe červených krviniek a normálnemu metabolizmu homocysteínu.

VITAMÍN Cpodporuje tvorbu kolagénu dôležitého pre chrupavky, kosti a pokožku, je prospešný v starostlivosti oimunitný systém i nervovú sústavu, pomáha bojovať s únavou, podporuje vstrebávanie železa, chráni bunky pred oxidatívnym stresom.

VITAMÍN Eprispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, čo je proces, kedy vznikajú voľné radikály, ktoré podporujú napr. proces starnutia.

VITAMÍN Kprispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, je súčasťou starostlivosti o kosti a pohybový aparát.

KYSELINA LISTOVÁpodporuje krvotvorbu, prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva, stará sa o psychiku a imunitný systém, podporuje metabolizmus homocysteínu, bojuje s únavou.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice.

Obsah účinných látok: 93 mg kremíka, 40 mg vápnika, 20 mg vit. C, 5 mg zinku, 3,3 mg vit. E, 1,3 mg vit. B5, 1 mg horčíka, 0,73 mg vit. B6, 0,5 mg vit. B2, 100 mikrogramov kys listovej, 80 mikrogramov vit. A, 16,6 mikrogramov chrómu, 15 mikrogramov biotínu, 8,3 mikrogramov selénu

Balenie: 200 tabliet

Dávkovanie: 2 tablety denne, ráno a napoludnie, pred alebo po jedle

Návod na použitie:: Schválené antidopingovým výborom ČR. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: