Kyäni Trojuholník Zdravia Xtreme

Kód: 492
Neohodnotené
Značka: Kyäni
ZADARMOZADARMO €159,54 –3 %
Kyani trojuholnik Xtreme rusko
€159,54 –3 % €154,54
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.10.2021

Účinný Trojuholník Zdravia, ktorý obsahuje Kyäni Nitro Xtreme™, Kyäni Sunrise™ a Kyäni Sunset™ , je ideálny pre športovcov. Udrží Váš výkon v extrémoch so svojou jedinečnou kombináciou prísad.

Značka : Kyäni

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo obsahuje:
1 x Kyani Sunrise 30 sáčkov
1 x Kyani Sunset 90 kapsúl
1 x Kyani Nitro Xtreme 56ml

 

Čo robí Trojuholníka Zdravia Xtreme naozaj extrémneho? - Kyäni Nitro Xtreme!

 

Kyäni Nitro Xtreme využíva oveľa koncentrovanú formu rastliny Noni ako štandardný trojuholník zdravia. Táto formula je už veľmi jedinečná, obsahuje COQ10, Vitamín B1, Zinok, Horčík a ešte taktiež ďalšie látky, ktoré zvýšia efektívnosť výživového doplnku. Kyäni Nitro Xtreme tiež obsahuje kľúčové zložky, ktoré sú známe efektom zvýšenia živín v metabolizme, čo znamená, že užívaním Xtreme spoločne s Kyäni Sunrise a Kyäni Sunset spôsobíte, že ešte viac využijete tieto produkty.

 

Ako Kyäni Trojuholník Zdravia, aj Trojuholník Zdravia Xtreme obsahuje iba špičkové, inteligentne formulované zložky, aby Vám poskytli to najlepšie z výživových doplnkov.

 

Kyäni Sunrise je založená na silnej a divokej aljašskej čučoriedke a obsahuje vitamíny, minerály, plody a rastlinné výťažky. V tomto veľmi silnom doplnku je každá zložka jedinečná a predstavuje cenný príspevok k zdravému a vyváženému životnému štýlu.

 

Kyäni Sunset kombinuje tú najčistejšiu formu vitamínu A+D - tokotrienoly z rastlín Annatto a Omega3 z voľne žijúcich aljašských lososov sockeye a z iných divokých aljašských rýb. Pravidelné užívanie Kyäni Sunsetu môže pozitívne prispieť k normálnej funkcie srdca a mozgu a rovnako aj videniu, vďaka svojej vysokej EPA/DHA úrovni.

 

Užívajte Trojuholník Zdravia Xtreme – a žite svoj život Xtrémne!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: