Macacoffee - 220g

Kód: 691
Neohodnotené
Značka: Activstar
€29,40
Skladom
Môžeme doručiť do:
21.9.2021

Káva + Maca (Žerucha peruánska), je pre svoje účinky nazývaná "Peruánskou modrou tabletkou" a tiež prispieva k normálnej funkcii mozgovej činnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Maca je prastará bylina peruánskych Ánd. Súčasný vedecký výskum potvrdil jej výrazný účinok na zlepšenie fyzickej a psychickej výkonnosti, predĺženie života a predovšetkým má významný vplyv na reprodukčné zdravie. Maca je 100% bezpečná, bez vedľajších účinkov.

Maca je rastlina pochádzajúca z centrálnych Ánd. Podľa výsledkov výskumu obsahuje vápnik, fosfor, železo, alkaloidy, uhľohydráty (levulózy, maltóza a škroby, vitamín C a mastné kyseliny.

Ich hlavné účinky sú: podpora kalcifikácie kostí, revitalizácia činnosti neurónov (mozgových buniek), stimulácia tvorby červených krviniek (tvorba zrenia červených krviniek), stimulácia reprodukčných orgánov (u oboch pohlaví), zabraňujú predčasnému starnutiu buniek atď.

Užíva sa proti rachitíde a osteomalácii (dekalcifikáciu kostí u detí a dospelých), pre zníženie fyzickej a duševnej únavy, pri rôznych typoch chudokrvnosti, proti sterilite u žien aj mužov, reguluje menštruačný cyklus u žien a mužov zbavuje impotencie. Zabraňuje predčasnému starnutiu a fyzickej slabosti.

Jej blahodarné vlastnosti a užitočnosť sú známe dávno pred španielskym obdobím a sú potvrdzované súčasnými vedeckými poznatkami.

Informácie – Zdroj: https://www.celostnimedicina.cz/maca-zabranuje-predcasnemu-starnuti.htm#ixzz4M0katWls

Balenie: 40 dávok kávy. 500 mg macy v každej káve.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: