Molekulárny vodík Recovery H2 v kapsuliach

Kód: 541
Neohodnotené
Značka: H2 Europe
ZADARMOZADARMO
H2 molekularny vodik Recovery darcek
€50 €41,67 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
11.7.2022

Recovery H2 v kapsuliach prináša až 2x silnejší účinok!

Značka : H2 - molekulárny vodík

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo je molekulárny vodík?

Vodík v molekulárnej forme je výnimočný tým, že je silnejší než akýkoľvek iný antioxidant v prírode.

Je schopný viazať sa na toxické voľné radikály a kyslé metabolity a vďaka tomu napomáha regenerácii organizmu.

 • Zápasíte s rôznymi zdravotnými problémami?
 • Potrebovali by ste urýchliť regeneráciu a podporiť svoj imunitný systém?
 • Chceli by ste odstrániť únavu a stres?

Molekulárny vodík je molekula, ktorá sa prirodzene vyskytuje v našom tele – vyrába ju črevná flóra, Produkcia molekulárneho vodíka v našom tele však vzhľadom na súčasné prostredie a podmienkam, v ktorých žijeme, nie je príliš dostatočná.

pixel

 

Molekulárny vodík

 • pôsobí proti zápalovým stavom
 • efektívnejší, než väčšina antioxidantov
 • likviduje voľné radikály, oxidatívny stres
 • neutralizuje prebytočné kyseliny (kyselina mliečna, kyselina močová)
 • rýchle výsledky
 • účinkuje priamo v mieste potreby
 • podporuje regeneráciu a imunitu
 • zlepšuje kondíciu a vitalitu
 • zlepšuje hydratáciu a kvalitu pleti
 • spomaľuje proces starnutia

 

Video s neuveriteľnou osobnou skúsenosťou zákazníčky, kde popisuje účinky molekulárneho vodíka pri hojení odrezaných prstov na ruke a zvýšenú energiu počas štúdií vďaka molekulárnemu vodíku.

Unikátnosť molekúl vodík spočíva v tom, že vzhľadom na ich veľkosť sú schopné prenikať bez akýchkoľvek zábran do jednotlivých častí organizmu, kde môžu konať svoju funkciu. Molekulárny vodík je schopný preniknúť všetkými biomembránami – bunkovou membránovou, membránou bunkových zložiek a dokáže sa dostať až k bunkovému jadru, vďaka čomu jeho funkcia prebieha priamo v bunke. Toto je dôležité z pohľadu likvidácie voľných radikálov priamo v mieste ich vzniku. Voľné radikály sú molekuly zodpovedné za vznik a priebeh všetkých civilizačných chorôb. Z uvedeného vyplýva aj výhoda molekulárneho vodíka oproti organickým antioxidantom, ktorých molekuly sú veľké, nedostanú sa do vnútra buniek a musia čakať, až voľný radikál vyjde von, aby ho zachytili. Ich účinky majú pomalý nástup, týždne až mesiace a voľné radikály naopak dostatok času, aby škodili. Molekulárny vodík je schopný preniknúť tiež hematoencefalickou bariérou.

Možnosti využitia molekulárneho vodíka

Oblasti, v ktorých možno využiť pôsobenie molekulárneho vodíka sú rozsiahle a neustále sa rozširujú, vzhľadom k neustále prebiehajúcemu výskumu jeho schopností.

Podľa vedeckých štúdií môže molekulárny vodík pozitívne pôsobiť na:

– prekyslenie organizmu vďaka alkalizácii na úrovni buniek a tkanív
– urýchlenie regenerácie svalového tkaniva po športovom výkone
– hydratáciu organizmu
– zlepšenie celkovej kondície a vitality 

 

Rozdiel medzi Recovery H2 INSIDE a Recovery H2 v kapsuliach

Jedna z najčastejších otázok nových zákazníkov H2 Europe smeruje k rozdielu medzi vodíkovými kapsulami Recovery H2 a Recovery H2 Inside. Preto sme sa rozhodli znovu pripomenúť, čo majú tieto 2 produkty spoločné a v čom sa odlišujú.

Recovery H2 a Recovery H2 Inside sú produkty, ktorých účelom je generovanie molekulárneho vodíka. Oba produkty majú formu kapsúl, pričom množstvo vyprodukovaného vodíka je u oboch produktov prakticky rovnaké (cca 50ml / 1 kapsula). Odlišujú sa spôsobom použitia.

RECOVERY H2
vonkajšie použitie

Je určený pre vonkajšie použitie do vody.

Kapsule uvoľní molekulárnej vodík pri kontakte s vodou (obsah kapsule vysypať do vody), ktorú je následne možné využiť rôznymi spôsobmi - obklady, kúpele, sprej, kloktanie a pod. Výhodou tohto spôsobu je možnosť zacieliť regeneračné účinky vodíka lokálne napríklad pri kožných problémoch, vonkajších poraneniach , bolestiach v krku, či zápaloch v ústnej dutine.

223_vodik-kapsule-rusko

RECOVERY H2 INSIDE
doplnok stravy

Doplnok stravy určený pre vnútorné použitie.

Kapsule sa štandardne užijú a molekulárnej vodík sa uvoľní pri reakcii s žalúdočnými kyselinami priamo v tele.

217-1_vodik-inside-rusko

 

Vážení zákazníci a partneři!
V průběhu posledních měsíců se k nám dostává stále častější pozitivní odezva na účinky našeho produktu RecoveryH2 Inside ze zcela nové a dosud málo prozkoumané oblasti - a to z aplikace molekulárního vodíku u zvířat.

Proto bychom se s Vámi chtěli podělit o úžasnou zkušenost, kterou nám zprostředkoval tým z veterinární kliniky AAnimalCare ve Zlíně. 

vodik-zvierata-1

Dne 17.8.2018 přišla na naši kliniku majitelka cca 2,5 leté kočky (samice) jménem Bílá. Kočka měla kožní problémy (mokvající ložiska, krusty a pruritus převážně na hlavě, okolí uší, tváře a krku) přetrvávající od května téhož roku. Byl nasazen striktní symptomatický program: strava - granule RC hypoallergenic, koupání - SkinMed (chlorhexidin) šampon, antibiotika + Prednison. Nastavená medikace byla však dlouhodobě bez potřebného efektu, ba naopak se ložiska neustále obnovovala a vznikala i nová.

6.11.2018 byla majitelce navrhnuta experimentální terapie molekulárním vodíkem od H2 EUROPE v dávkování 1-0-1. Tato terapie molekulárním vodíkem byla nastavena pro využití jeho schopností pro urychlení procesu hojení a regenerace a podporu imunitního systému.

Po týdenním užívání majitelka zaznamenala hojení, ale nové ranky se vlivem škrábání objevovaly také. Po konzultaci byla tedy dávka vodíku navýšena na 2-0-2.

30.11. 2018 již majitelka popisovala výrazné zlepšení. Léze minimální, perzistující již pouze bezsrstá zjizvená ložiska s menším podílem krust ve fázi hojení. V této tendenci se stav držel i nadále a při každé kontrole majitelka popisovala nové a nové hojící procesy.

Nakonec byla celá medikace ukončena po vyhojení poslední „krustičky" dne 16.1.2018.

Jsme nadšeni, že vodíková terapie dosahuje skvělé výsledky nejen u lidí, ale že dokáže pomoci také zvířatům. Proto pokud mají Vaši domácí mazlíčci obtíže, s nimiž by vodík mohl pomoci, rozhodně vyzkoušejte RecoveryH2 Inside a podělte se s námi o výsledky, kterých se podařilo dosáhnout.

H2 Europe Tým

 

Obsah balenia: 90 toboliek
Dávkovanie 1 alebo viac kapsúl rozpustiť 5 až 10 minút vo vode (kúpeli), 1 kapsula až na 5 litrov vody

 

Silná dvojka pre Vaše zdravie a vitalitu, spolu so SiberActive

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie