21C IMMUNITY 60tbl

21C IMMUNITY 60tbl

Už sa nepredáva!Môžete si kúpiť nový produkt : http://www.altermedic.sk/p/516/immunity-forte-500-90-kapsul

28,90 €

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Organic Mission

Už sa nepredáva!

Môžete si kúpiť nový produkt : Immunity Forte

Obsahuje výťažok z listov olivovníka, beta-glukán z droždia, výťažok z brokolice, selén, jód a stopové prvky (železo, selén, zinok, meď, mangán).

 

Beta-glukán pochádzajúci z droždia je dokázateľne jedna z najúčinnejších prírodných látok, ktorá stimuluje bunky zodpovedné za imunitu a už vo veľmi malom množstve vyvinie svoje účinky.

 

Výťažok z listov olivovníka je snáď jedna z najúčinnejších prírodných látok proti vírusom, baktériám, hubám a parazitom.

 

Výťažok z brokolice, selén, jód a stopové prvky sú neodmysliteľné k normálnemu fungovaniu špeciálneho enzýmu laktoperoxidázu, avšak drasticky pokleslo množstvo týchto látok, ktoré sa do nášho organizmu dostávajú prostredníctvom stravy. 21C IMMUNITY® obsahuje všetky zložky, ktoré podporujú fungovanie tohto životne dôležitého enzýmu. Anión hypotiokyanátu produkovaný laktoperoxidázou účinne likviduje baktérie a víry, je účinný voči širokej škále pôvodcov chorôb.

 

Podľa výsledkov laboratórnych testov je za 30-50 minút schopný zlikvidovať prinajmenšom tieto baktérie a víry:
• Escherichia coli
• Herpes simplex virus
• Candida albicans
• Enterobacter cloacae
• Klebsiella pneumoniae
• Streptococcus agalactiae
• Staphylococcus Aureus
• Salmonella species
• Herpes simplex virus
• Listeria monocytogenes
• Respiratory syncytial virus
• Haemophilus influenzae

 

Na čo je 21C IMMUNITY dobrý?
• chráni pred chorobami spôsobenými zoslabením, ktoré vzniká pri neustálom strese, počas skúšobného obdobia, pri prácach na termíny
• užívaním aspoň 48 hodín pred operáciou zabráni pooperačným infekciám, ktoré spôsobujú rezistentné nemocničné kmene (nemocnice sú kvôli infekciám nebezpečnejšie, čo sa týka úmrtia, ako vojnou postihnuté oblasti)
• v obdobní chrípkových epidémií ochráni pred ochorením
• môže ochrániť pred prasačou a vtáčou chrípkou, zabrániť vzniku ťažkých a smrteľných komplikácií
• pri chemoterapii a pri liečbe ožarovaním dokázateľne zrýchľuje regeneráciu kostnej drene, zabraňuje zhoršeniu krvného obrazu alebo zrýchli jeho regeneráciu
• posilňuje prirodzenú imunitu pri doplnkovej liečbe nádorov, znižuje frekvenciu a závažnosť infekcií
• v prípade pravidelne chorľavých detí znižuje frekvenciu ochorení na zlomok
• pri onkologických ochoreniach na dosiahnutie podporného efektu pred, počas a po liečbe, či už operačnej, chemo- alebo rádioterapeutickej liečbe
• pri vírusových, bakteriálnych, plesňových a parazitárnych infekčných ochoreniach
• pri chronických infekčných gynekologických ochoreniach (bakteriálne infekcie, herpes, mykózy, HPV vírus)
• pri následkoch fyzického a/alebo psychického stresu
• pri ochoreniach v dôsledku oslabeného imunitného systému
• pri syndróme chronickej únavy
• pri autoimúnnych ochoreniach - znižuje píznaky pri alergiách
• pri selektívnom znižovaní LDL cholesterolu a triglyceridov v krvi
• pri diabetes mellitus
• pri zvýšenej expozícii žiarenia- UV žiarenie, diaľkové lety, RTG (vrátane CT, mamografie), rádioterapií atď.
• znižuje alebo zabraňuje vznik nákaz v kolektíve

 

KOMU ODPORÚČAME 21C IMMUNITY®?
DEŤOM, ktoré chodia medzi deti do jasiel, škôlky či školy, veď čo iné by ich ochránilo účinnejšie pred epidémiami ako ich vlastný, dobre fungujúci imunitný systém. 21C IMMUNITY® môže pomôcť pri prevencii nákaz, ktoré sa prehrnú celým kolektívom.

 

V záujme ochrany života pred narodením a vývinu náležito fungujúceho imunitného systému odporúčame ho aj NASTÁVAJÚCIM, resp. DOJČIACIM MAMIČKÁM. V záujme toho, aby sa plod mohol vyvíjať bez abnormálností, organizmus nastávajúcej matky treba chrániť pred infekciami. Vlastný imunitný systém dieťaťa sa začne vyvíjať až po narodení. Prostredníctvom kojenia z matkinej obrany sa dostáva aj bábätku, preto je nevyhnutne potrebné, aby si matka priebežne posilňovala svoj imunitný systém.

 

Odporúčame ho aj v podstate zdravým dospelým, veď prílišné pracovné vyťaženie, stres oslabujú našu obrannú schopnosť. Pre preťažený, oslabený organizmus v čase epidémie je riziko nákazy oveľa väčšie.

 

Beta-glukán Wellmune je schopný potlačiť prehnané odpovede organizmu na cudzie látky (peľ, zvieracia srsť atď.), preto môže priniesť úľavu aj osobám trpiacim na symptómy alergie, najmä v prípade symptómov prejavujúcich sa v horných dýchacích cestách.

 

V genetickom laboratóriu Ústavu verejného zdravia Univerzity v Pécsi sa konali testy prípravku 21C IMMUNITY®. 24 hodín po užití bolo možné vykázať výrazné zmeny v expresii onkogénov c-myc, H-ras, Ka-ras, p53, BCL-2 nádorových supresorov v prípade vzoriek získaných z tkanív

 

21C IMMUNITY® môžu bezpečne užívať aj osoby postihnuté cukrovkou, neovplyvňuje hladinu cukru v krvi. Nemá škodlivé vedľajšie účinky, odporúča sa pre všetky vekové kategórie.

 

Beta-glukán z droždia podnecuje tvorbu buniek T-helper 1 namiesto buniek T-helper, čím sa znížia intenzívne alergické reakcie.

 

Preklinické a klinické testy dokazujú pozitívny vplyv beta-glukánu z droždia v DOPLNKOVEJ PROTINÁDOROVEJ TERAPII. Vo viacerých onkologických ústavoch (napr. Klinika Mayo) ho používali účinne v kombinácii s monoklonálnymi protilátkami, keď za užívania počas chemo- a rádioterapie urýchlil regeneráciu kostnej drene, normalizáciu krvného obrazu.

 

21C Immunity nador na peceni

 

21C Immunity nador na plucach

 

Hlavné účinné látky 21C IMMUNITY®:
• 1,3-1,6 beta-glukán + kofaktory
• Oleuropein + kofaktory
• Výťažok z brokolice + kofaktory
• indol-3-karbinol

 

Účinky beta glukánu:
Z množstva výskumov a štúdií, ako aj z praktického používania beta glukánu sú známe nasledovné účinky:
protinádorové účinky - významná podpora imunitného systému pri rôznych formách liečby rakovinových ochorení. Pacienti podstupujúci rádioterapiu alebo chemoterapiu sa pri súčasnom užívaní beta glukánu cítia subjektívne v dobrej kondícií, proces liečby znášajú lepšie.
regulácia bunkového rastu - pozitívny vplyv na množenie a aktiváciu buniek počas rádioterapeutickej a chemoterapeutickej liečbe
antioxidačné účinky - odstraňuje dôsledky pôsobenia voľných radikálov
ovplyvňuje rast probiotických kultúr - dokázaný pozitívny vplyv na gastrointestinálnu mikroflóru
podporuje tvorbu krvi pri ochoreniach a liečebných postupoch spôsobujúcich znižovanie počtu a dobu prežitia červených a bielych krviniek

 

OLEUROPEIN

• Pracuje na bunkovej úrovni, aby znateľne posilnil imunitnú odpoveď. Oleuropein je prírodné širokospektrálne antibiotikum, antibakteriálne, antivírusové a anti-hubové. Na rozdiel od syntetických antibiotík, ničí iba zlé baktérie a chráni dobré. Lekársky výskum ukazuje, že keď sa olivový list užíva perorálne, hľadá, a "inaktivuje" baktérie. Je to tým, že rozpustí vonkajšiu sliznicu infekčných zárodkov a potom preniká do infikovanej bunky, čím dochádza k inhibícii replikácie baktérií. Poskytuje účinnú prevenciu proti širokému spektru patologických mikróbov, vrátane vírusov, baktérií, húb, retrovírusov, kvasiniek a plesní.

 

Čo je indol-3-karbinol?
• Indol-3-karbinol (skrátene I3C) je prírodný extrakt z brokolice a z ďalšej hlúbovitej zeleniny (kapusta, kaleráb, karfiol). Je účinný v prevencii a podpore liečby rakoviny prsníka a pohlavných orgánov (krčka maternice, vaječníkov).

Ako účinkuje indol-3-karbinol?
I3C sa zapája do metabolizmu estrogénu. Metabolity estrogénu 16-alfa-hydroxyestrón a 4-hydroxyestrón majú karcinogénny vplyv na organizmus. Naopak 2-hydroxyestrón má podľa viacerých štúdií protirakovinový účinok (chráni napr. pred rakovinou prsníka). I3C zvyšuje hladinu 2-hydroxyestrónu, a tým sa zvýši pomer tohto „dobrého“ metabolitu k „zlému“ metabolitu (16-alfa-hydroxyestrónu). I3C taktiež zabraňuje premene estradiolu na 4-hydroxyestrón.

 

Výskumy dokázali, že I3C vo výraznej miere zabraňuje rozmnožovaniu ľudského papilomavírusu (HPV). HPV má sklon perzistovať v bunkách krčka maternice, ak sa dostane do DNA bunky môže naštartovať dysplastický proces vedúci až ku vzniku rakoviny krčka maternice. I3C zasahuje do bunkového delenia. Nedávne štúdie potvrdzujú inhibičný účinok I3C na rast rakovinových buniek - zabraňuje deleniu rakovinových buniek blokovaním DNA syntézy (zdvojením) a navodzuje apoptózu (smrť rakovinovej bunky).

 

Indol-3-karbinol je schopný kontrolovať aktuálny stav hormonálnych hladín a nepretržite ich upravovať zvyšovaním alebo naopak potláčaním produkcie pohlavných hormónov tak, aby udržoval ich optimálne hladiny. Zabezpečí, aby nedochádzalo v organizme k prílišnému poklesu ani vzostupu hormonálnych hladín alebo k ich kolísaniu. Tieto účinky sa využívajú na úpravu nepravidelného menštruačného cyklu a menštruačných bolestí u mladých žien a tiež na potlačenie príznakov spojených s klimaktériom.

 

V štúdii zahŕňajúcej 30 žien s preukázanými zmenami na krčku maternice (dysplaziou krčka maternice, CIN) sa zisťoval účinok indol-3-karbinolu v porovnaní s placebom. Dávkovanie bolo 200mg I3C/deň, 400mg I3C/deň alebo placebo počas 12 týždňov. Po skončení, u 50% žien s dávkovaním 200 mg I3C/deň a 44% žien s dávkovaním 400mg I3C/deň došlo k úplnému ústupu CIN. U žien užívajúcich placebo nedošlo k zlepšeniu ochorenia.

 

Jeremy Appleton, "Vegetable extract prevents cervical cancer", Healthnotes Newswire (september 7, 2002)


Pre hoho je vhodné užívanie indol-3-karbinolu?
Je vhodný pre ženy s rizikom rozvoja rakoviny (prsníka, maternice, vaječníkov, hrubého čreva), v období klimaktéria a v menopauze, pre mladé ženy s výraznými menštruačnými problémami. Ako podpora liečby endometiózy, pri dysplazii krčka maternice, nádoroch ženských pohlavných orgánov, pri výskyte HPV vírusu. Je dôležité, aby ste upozornili svojho lekára (gynekológa alebo onkológa) na užívanie výživového doplnku s indol-3-karbinolom.

 

Dávkovanie:
Pre dospelých na prevenciu len 1 tabletka denne, deťom mladším ako 14 rokov denne pól tabletky (rozdrviť, nasypať do jedla alebo nápoja) alebo každý druhý deň 1 tabletka.

Denná odporúčaná dávka beta glukánu je podľa väčšiny autorov 2-5 mg na 1 kg hmotnosti človeka. Množstvo užívaného beta glukánu tiež závisí na tom, či sa beta glukán užíva preventívne alebo ako podporná látka pri chorobných stavoch. Akékoľvek množstvo beta glukánu stimuluje imunitný systém, avšak na dosiahnutie efektívnej stimulácie miliónov buniek je nevyhnutné pravidelne podávať dostatočné množstvo čistého beta glukánu. Pre najlepší účinok a zlepšenie vstrebávania sa doporučuje užívať beta glukán na prázdny žalúdok, t.j. približne 30 minút pred užitím beta glukánu nič nekonzumovať.
Pri pooperačný stavoch a onkologických ochoreniach 1500mg – 3000mg denne.
 

 

V prípade infekcie denne 2x1 tabletka, v prípade vážnej, život ohrozujúcej infekcie denne 2x2 tabletky. Pre deti mladšie ako 14 rokov polovičná dávka uvedeného dávkovania.

 

V prípade chemoterapie, ožarovania na regeneráciu kostnej drene sa odporúča denne 2x2 tabletka.

 

Konzumácia doplnku stravy nenahrádza pestrú stravu ani zdravý životný spôsob!

 

Odporúčame aby sa tehotné ženy a dojčiace matky pred aplikáciou výrobku poradili so svojím ošetrujúcim lekárom. Aplikácia doplnku stravy nie je odporučená deťom do 3 rokov!
Ukladajte na mieste mimo dosahu detí! Skladujte v suchu a chlade!

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info