DuoLife Noc 750ml

DuoLife Noc 750ml

Záruka pokojného spánku a úplnej regenerácie organizmu.

50 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: DuoLife

DuoLife Noc je riešením pre všetkých, ktorí by sa chceli po pokojnej noci a celkovej regenerácii vitálnych síl radovať zo života, dodávajúc organizmu látky, ktoré sú preň potrebné.

Goji pomáha udržiavať správnu hladinu cukru v krvi, reguluje metabolizmus a zlepšuje trávenie. Obsahuje tryptofan – prirodzený prostriedok, ktorý podporuje tvorbu serotonínu a melatonínu.

Moruša biela pomáha udržať vhodnú hladinu glukózy v krvi, ako aj správnu hladinu cholesterolu a znižuje zvýšenú chuť do jedla.

Pestrec obsahuje cenné flavonolignany, vitamíny a soli zinku, kremíka, železa a draslíka. Chráni pečeň a zmierňuje zápalové stavy zapríčinené cukrovkou, chráni pred žlčovými kameňmi a podporuje prácu žaludka.

Artičoka je často používaná pri tráviacich problémoch a pri ťažkostiach s pečeňou. Podporuje zároveň udržanie správnej hladiny triglyceridov v krvi.

Slivka obsahuje množstvo vitamínu C a E, minerálne i antioxidačné látky, ktoré bojujú s voľnými radikálmi. V slivkách nájdeme taktiež vitamín P, beta- karotén, draslík, železo, horčík, vápnik a fosfor.

Acerola – jeden plod aceroly obsahuje také množstvo vitamínu C, ako kilogram citrónov. Je považovaná za silný antioxidant, ktorý navlhčuje a spružňuje pokožku a chráni ju pred stárnutím.

DuoLife Noc popis

Hrozno obsahuje veľké množstvo látok, ktoré regenerujú a očisťujú organizmus. Obsahuje tiež množstvo makro a mikroelementov, cenné minerály a zároveň glukózu i fruktózu, ktoré sú zdrojom rýchlo využiteľnej energie.

Lucerna je dokonalým zdrojom bielkovín, vďaka čomu posilňuje a prirodzene očisťuje organizmus, napomáha udržať vhodnú vlhkosť sliznice, čím oneskoruje proces starnutia.

Červená repa obsahuje mnoho vzácnych chemických prvkov, vitamínov a betanín, ktoré podporujú správnu činnosť pečene a žalúdka. Podporuje očisťovanie organizmu a zlepšuje funkcie tráviaceho systému.

Žihľava – lístie žihľavy obsahuje mnoho vitamínov, kyselinu pantotenovú a horčík, zinok, draslík, vápnik, železo, fosfor a kremík. Stimuluje imunitný systém a podpruje udržanie dobrého stavu pokožky i vlasov.

Vilcacora mačací pazúr pomáha detoxikovať organizmus a výrazne podporuje jeho odolnosť. Reguluje metabolizmus a prispieva aj k správnej činnosti tráviaceho traktu.

Aronia obsahuje v bohatej miere bioflavonoidy a rutín, ktorý pomáha udržať cievy v dobrom stave. Vďaka tomu, že obsahuje množstvo vitamínu C, je jedným z najbohatších zdrojov prirodzených antioxidantov, ktoré chránia organizmus pred voľnými radikálmi. Obsahuje antokyaníny, ktoré podporujú imunitu, psychologické procesy a napomáhajú v zmierňovaní pocitu únavy a oslabenia.

Medovka obsahuje vzácne éterické oleje, polyfenoly, flavonoidy, organické kyseliny, vitamíny B a C a minerálne soli. Vyťažok z bylín medovky pomáha udržať si pozitívnu náladu a napomáha v odreagovaní. Je nápomocný v zvládaní pocitov tiesne, problémov so zaspávaním i spánkom.

Výrobok DuoLife Noc neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky.

Forma: Tekutá

Objem: 750 ml

Odporúčaná dávka: 25 ml denne - večer

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info