DuoLife Deň 750ml

DuoLife Deň 750ml

Každodenný zdroj zdravia a vitality na celý deň.

50 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: DuoLife

DuoLife Deň je odpoveďou pre všetkých, ktorí chcú stimulovať psychomotoriku vlastného organizmu a zaistiť mu látky, ktoré sú mu dennodenne potrebné k správnemu fungovaniu.

Noni je bohatým zdrojom sérotonínu a melatonínu. Je zárukou udržania správneho rytmu práce organizmu, a taktiež dobrého stavu. Aktívne zložky, ktoré noni obsahuje, znižujú pocit únavy a oslabenia.

Acai obsahuje komplet vitamínov, minerálov a polyfenolov. Má 20-násobne vyššiu schopnosť vstrebávania voľných radikálov, než všetky doteraz známe zdroje, vďaka čomu acai pozitívne vplýva na energetický metabolizmus organizmu.

Granatové jablko – plody granátovníka prospešne vplývajú na srdcovo-cievny systém. Ako jedny z mála obsahujú estrogénové látky, ktoré by mala obsahovať výživa žien, keďže zmierňujú príznaky menopauzy.

Aloa podporuje odolnosť organizmu, reguluje metabolizmus a zlepšuje trávenie. Je zároveň nezastupiteľná v procese očisťovania organizmu. Obsahuje celé spektrum biologicky činných látok - aminokyseliny, enzýmy, vitamíny a minerálne látky.

Brusnica je zdrojom flavonoidov, antioxidantov, vitamínov a minerálnych látok. Plody brusnice pomáhajú udržať správne pH močového systému a prispievajú k správnemu fungovaniu srdcovo-cievneho systému.

Malina je dokonalým zdrojom vitamínov, kyseliny pantoténovej, ako aj makro a mikroelementov. Jej plody obsahujú veľké množstvo celulózy a zložiek potrebných k správnemu fungovaniu organizmu.

DuoLife Deň popis

Baza čierna – plody bazy čiernej patria k najbohatším zdrojom antokyanínov, ktoré stimulujú imunitný systém organizmu a účinne pomáhajú znižovať pocit únavy a oslabeniana.

Rakytník – plody Rakytníka sú bohatým zdrojom betakaroténu a flavonoidov, ako aj nenasýtených mastných kyselín, minerálov a vitamínov. Aktívne látky, ktoré obsahuje, posilňujú srdcovocievny systém a chránia bunky pred antioxidačným stresom, čím oneskorujú proces stárnutia.

Hrozno obsahuje veľké bohatstvo látok, ktoré regenerujú a očisťujú organizmus. Obsahuje tiež množstvo makro a mikroelementov, cenné minerály a zároveň glukózu i fruktózu, ktoré sú zdrojom rýchlo využiteľnej energie.

Ženšen obsahuje viac ako 200 biologicky aktívnych látok. Podporuje imunitný systém a činnosť tráviaceho systému.

Ruža šípová posilňuje organizmus a pozitívne vplýva na jeho vitalitu. Je zdrojom vitamínov, organických kyselín, minerálnych solí a antioxidantov. Šťava z ruže šípovej má očisťujúce vlastnosti, zlepšuje obranyschopnosť organizmu a neutralizuje obsah tráviaceho systému.

Hloh je dokonalým prostriedkom na posilnenie srdca a na upravenie problémov so spánkom. Obsahuje bioflavonoidy, ktoré posilňujú srdcovo-cievny systém. Je bohatým zdrojom organických kyselín, vitamínov a minerálnych solí.

Lucerna je dokonalým zdrojom bielkovín, posilňuje organizmus a napomáha udržať vhodnú vlhkosť sliznice. Zároveň očisťuje prirodzeným spôsobom organizmus, čím oneskoruje proces starnutía.

Výrobok DuoLife Deň neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky.

Forma: Tekutá

Objem: 750 ml

Odporúčaná dávka: 25 ml denne – ráno

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info