Panel používateľa

DuoLife Metabolizmus - cholesterol balíček

DuoLife Metabolizmus - cholesterol balíček

DuoLife Metabolizmus a cholesterol balíček obsahuje sadu produktov DuoLife, ktoré pomáhajú znížiť hladinu cholesterolu a celkovo podporujú metabolizmus organizmu.

218,75 €

249 € Zľava 30,25 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: DuoLife

Cholesterol je látka nevyhnutná pre správne fungovanie organizmu. V našom tele sa však často hromadí príliš veľké množstvo cholesterolu, ktorý sa označuje ako "zlý" alebo LDL. Cholesterol okrem iného tvorí stavebnú látku bunkových membrán a podieľa sa na tvorbe hormónov. Navyše je potrebný na vytváranie a absorpciu vitamínu D. Príliš vysoká hladina cholesterolu LDL ("zlého") v pomere k HDL ("dobrému") spôsobuje kôrnatenie tepien, čo ohrozuje nielen zdravie, ale aj samotný život človeka. Regulácia hladiny cholesterolu v krvi je preto nevyhnutná pre zachovanie správnych funkcií organizmu. K tomu napomáhajú jednotlivé látky, ktoré sa nachádzajú v balíčku Metabolizmus cholesterol.

Balíček DuoLife Energia obsahuje:

1 ks - ProCholterol (60 kapsúl),
1 ks - ProSelect (60 kapsúl),
1 ks - ProDeacid (60 kapsúľ),
1 ks - Chlorofil (750 ml),
1 ks - DuoLife Deň a Noc (Deň 750 ml + Noc 750 ml),
1ks - RegenOil LiquidGold (250 ml)

 

Doporučené dávkovanie DuoLife Metabolizmus - cholesterol:

8:00 – 25 ml DuoLife Den pred jedlom
8:30 – 2 kapsule ProSelect Medical Formula a 20 ml Chlorofyl DuoLife
10:00 – 2 kapsule ProDeacid Medical Formula
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold + 2 kapsule ProCholterol Medical Formula
19:00 – 25 ml DuoLife Noc pred jedlom*

*Výrobok použite pred posledným jedlom. Uvedená hodina je len približná.

Chcete se dozvedieť viac?

Dobrý a zlý cholesterol. Tieto termíny sa v poslednej dobe spomínajú veľmi často. Cholesterol je totiž neslávne známy a spájame si ho s obmedzovaním stravy. Ale ako je to v skutočnosti? Čím sa líši ten dobrý od toho zlého?

Bežne používané termíny HDL a LDL sú odvodené od lipoproteínov s rôznou hustotou. Sú to látky obsiahnuté v krvnej plazme, ktoré vznikajú spojením molekuly tuku a bielkovín. V tejto podobe sa cholesterol môže krvou transportovať. LDL frakcie sa líšia zložením a funkciou od frakcie HDL. Frakcia LDL obsahuje lipoproteíny s nízkou hustotou, ktorých úlohou je prenášať cholesterol do periférnych tkanív. Frakcia HDL má vyššiu hustotu a transportuje cholesterol z tkanivových buniek do pečene, kde môžu byť znovu použité alebo vylúčené. Z tohto dôvodu je dôležité, aby koncentrácia LDL cholesterolu bola nižšia a HDL vyššia.

** Odporúčame používať 3 mesiace

*** Jeden balíček pri pravideľnom používaní pre jednu dospelú osobu vydrží asi jeden mesiac.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info