Repelent proti kliešťom 115ml

Kód: 385
Neohodnotené
Značka: Altermedic
€5,61
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Repelent proti kliešťom - prevencia proti nákaze boreliózou a encefalitídou

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný eukalyptový olej prirodzene odpudzuje kliešte, takže sa na vás neprisajú.

Prípravok obsahuje harmonickú kombináciu účinných látok z liečivých rastlín s protizápalovými, dezinfekčnými účinkami a upokojujúcimi účinkami.

Doporučujeme prípravok použiť v mieste uštipnutia bodavým hmyzom - napríklad včelou, osou, komárom, ovadom a podobne. Nedôjde tak k vzniku opuchu, zápalu a nepríjemnému svrbeniu, alebo uvedené prejavy zmierni.
 

  • odpudzuje kliešte
  • významne znižuje riziko ochorenia na kliešťovú encefalitídu a boreliózu
  • vytvára ochranný mikrofilm z účinných rastlinných zložiek
  • účinné látky upokojujú pokožku, zmierňujú následky uštipnutia bodavým hmyzom a zabraňujú vzniku lokálnych opuchov a zápalovVšetky prípravky značky ANTIFF Exclusive sa vyrábajú púodľa starodávnych tradičných postupov - metódou pomalej macerácie deiatok druhov liečivých rastlín bez použitia pomocných alebo konzervačných chemických látok. Pri kúpe týchto výrobkov sa môžete na 100% spoľahnúť, že kupujete 100% prírodnú kvalitu.

K vytváraniu podmienok vnútorného prostredia, priaznivých na rozmnožovanie pôvodcov najčastejších ochorení - kvasiniek a plesní - významným spôsobom prispieva nesprávna životospráva, ktorú ovplyvniť nedokážeme (napríklad vysoký podiel cukrov v strave, či vnútorné znečistenie organizmu). Naše výrobky dokážu odstrániť vonkajšie prejavy nimi spôsobovaných ochorení. Účinkujú okamžite, veľmi spoľahlivo a ich použitie je jednoduché.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: