Tinktúra proti tvorbe akné 115ml

Kód: 382
Neohodnotené
Značka: Altermedic
€5,61
Vypredané

Tinktúra so silnými antibakteriálnymi a protizápalovými účinkami

Detailné informácie

Podrobný popis

Tinktúra proti tvorbe aknéVýrazné zmiernenie až úplné odstránenie problému už počas niekoľkých dní. Osvedčený prípravok určený na ošetrovanie aknóznej pleti. Má silné dlhotrvajúce antiseptické a antimikrobiálne účinky.

 

Tinktúra obsahuje komplex synteticky pôsobiacich účinných látok z liečivých rastlín so silnými antibakteriálnymi, protizápalovými a upokojujúcimi účinkami.
Prípravok je vyrobený tradičnou metódou pomalej macerácie, neobsahuje chemikálie a je vhodný aj pre citlivé typy pletí. Vedľajšie účinky nie sú známe.


Prípravok príjemne vonia a nezanecháva žiadne viditeľné stopy.


Spôsob použitia : prípravok kozmetickým tampónom nanesieme na postihnutú pleť - postupujeme ako pri čistení.
Podľa naliehavosti problému sa nanáša na štandardne vyčistenú pleť jeden až dvakrát denne.


Všetky prípravky značky ANTIFF Exclusive sa vyrábajú púodľa starodávnych tradičných postupov - metódou pomalej macerácie deiatok druhov liečivých rastlín bez použitia pomocných alebo konzervačných chemických látok. Pri kúpe týchto výrobkov sa môžete na 100% spoľahnúť, že kupujete 100% prírodnú kvalitu.

K vytváraniu podmienok vnútorného prostredia, priaznivých na rozmnožovanie pôvodcov najčastejších ochorení - kvasiniek a plesní - významným spôsobom prispieva nesprávna životospráva, ktorú ovplyvniť nedokážeme (napríklad vysoký podiel cukrov v strave, či vnútorné znečistenie organizmu). Naše výrobky dokážu odstrániť vonkajšie prejavy nimi spôsobovaných ochorení. Účinkujú okamžite, veľmi spoľahlivo a ich použitie je jednoduché.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: