Tinktúra proti tvorbe lupín 115ml

Kód: 383
Neohodnotené
Značka: Altermedic
€5,61
Vypredané

Odstraňuje príčinu tvorby lupín vo vlasoch a na pokožke vytvára dlhodobo aktívnu vrstvu, ktorá pri pravidelnom používaní zabraňuje recidíve ochorenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výrobok rýchlo a spoľahlivo odstraňuje najčastejšie príčiny tvorby vlasových lupín, spôsobované chronickými plesňovými a bakteriálnymi ochoreniami pokožky hlavy (častým umývaním vlasov chemickými prostriedkami (pre zaujímavosť si prečítajte zloženie šampńov) totiž sústavne odstraňujeme prirodzenú ochrannú vrstvu z vlasovej časti pokožky a táto potom ľahko podlieha širokému spektru kožných infekcií). 

Tinktúra ANTIFF proti tvorbe lupín, rieši problém naozaj originálne : účinné látky z liečivých rastlín na pokožke vytvoria dlhodobo aktívnu, no voľným okom nepostrehnuteľnú antiseptickú mikrovrstvu, ktorá úplne nahradí prirodzenú ochranu kože, odstránenú pri umývaní. Takže jej jemným vmasírovaním do vlasovej časti pokožky docielime jej okamžitú dezinfekciu a vytvorenie dlhodobo aktívnej liečivej mikrovrstvy z účinných rastlinných zložiek.


Na odstránenie problému s lupinami vo väčšine prípadov stačia 2-3 aplikovania prípravku.
 

  • Tvorba lupín vo vlasovej časti pokožky je jedným z veľmi častých a nepríjemných prejavov plesňových ochorení kože.
  • Na základe dlhoročných skúseností sme z liečivých rastlín vyvinuli ďalšiu vlastnú unikátnu antimykotickú kompozíciu nového prípravku. Odstraňuje príčinu tvorby lupín vo vlasovej časti a na pokožke vytvára dlhodobo aktívnu vrstvu, ktorá pri pravidelnom používaní zabraňujúcu recidíve ochorenia.

 

 


Použitie prípravku je veľmi jednoduché :
po umytí a čiastočnom osušení vlasov tinktúru v dostatočnom množstve končekmi prstov jemne vmasírujeme do ešte vlhke pokožky a necháme pôsobiť.
Už neoplachujeme!
Postup opakujeme až do úplného odstránenia problému.
V prípade neskoršej recidívy ochorenia liečebnú kúru zopakujeme podľa potreby.


Indikácia: tvorba lupín vo vlasovej časti pokožky

 

Všetky prípravky značky ANTIFF Exclusive sa vyrábajú púodľa starodávnych tradičných postupov - metódou pomalej macerácie deiatok druhov liečivých rastlín bez použitia pomocných alebo konzervačných chemických látok. Pri kúpe týchto výrobkov sa môžete na 100% spoľahnúť, že kupujete 100% prírodnú kvalitu.

K vytváraniu podmienok vnútorného prostredia, priaznivých na rozmnožovanie pôvodcov najčastejších ochorení - kvasiniek a plesní - významným spôsobom prispieva nesprávna životospráva, ktorú ovplyvniť nedokážeme (napríklad vysoký podiel cukrov v strave, či vnútorné znečistenie organizmu). Naše výrobky dokážu odstrániť vonkajšie prejavy nimi spôsobovaných ochorení. Účinkujú okamžite, veľmi spoľahlivo a ich použitie je jednoduché.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: