Tinktúra z liečivých rastlín na liečbu kožných a nechtových plesní 115ml

Kód: 389
Neohodnotené
Značka: Altermedic
€5,61
Vypredané

Koncentrovaná pôvodná tinktúra z 23 druhov liečivých rastlín so stopovým množstvom prírodnej síry.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prípravok je vhodný na lokálnu podpornú liečbu plesňových, kvasinkových a bakteriálnych ochorení pokožky a nechtov. Účinkuje spoľahlivo, rýchlo a bez potreby užívania liekov alebo invazívnych zásahov. Zmiešaním v pomere 20 ml tinktúry na 1 liter teplej vody vznikne relaxačný a pokožku zvláčňujúci kúpeľ nôh.
 

  • Tinktúra je vyrábená tradičnou technológiou pomalej macerácie bez využitia akýchkoľvek pomocných chemických látok.
  • Vysoko účinný pomocný prostriedok na lokálnu liečbu mykotických ochorení bez potreby súčasného aplikovania organizmus zaťažujúcej medikamentóznej podpory.
  • Priaznivo a bez vedľajších účinkov ovplyvňuje kožnú mikroflóru a potláča mykotické kultúry.
  • Vďaka vysokému obsahu účinných látok predovšetkým z nechtíka lekárskeho, borievky obyčajnej, skoroceľu kopijovitého a repíka lekárskeho má výrobok výrazné antibakteriálne, protizápalové a hojivé účinky.

 

Aplikácia:
- lokálna podporná liečba mykotických ochorení (aplikovať neriedené na postihnuté miesta 2 - 3 krát denne)
- do kúpeľa nôh zriedená v pomere 2 uzávery (30 ml) na 1 liter teplej vody na celkové uvoľnenie unavených nôh a na zvláčnenie, hĺbkovú dezinfekciu a rýchlu regeneráciu pokožky.

 

Liečenie kožných plesňových ochorení:
Prípravok v dostatočnom množstve jemne vmasírujeme do postihnutej časti pokožky. Necháme približne 30-60 minút nerušene pôsobiť. Po uplynutí tohoto času miesto zľahka natrieme prírodnou masťou s obsahom účinných látok z nechtíka lekárskeho a prasličky roľnej. (Úplne nevhodné sú bežne dostupné krémy zložené z chemických komponentov, ktoré môžu nežiadúcim spôsobom pokožku dráždiť)


Liečba plesňových ochorení nechtov (onychomykóz) :
Pri liečení nechtových plesňových ochorení koncentrovanou tinktúrou ANTIFF, sú dosahované mimoriadne pozoruhodné výsledky.
Tinktúru opatrne zakvapkávame pod postihnutý necht 2-4-krát denne. Pri starostlivom dodržaní tohoto jednoduchého postupu sa chorý necht sám od seba bezbolestne oddelí od lôžka približne do dvoch týždňov a nový necht už vyrastie zdravý. Na odkryté nechtové lôžko denne aplikujeme tinktúru až do úplného vyrastenia zdravého nechtu a chránime ho vhodnou náplasťou.
Liečebné účinky tinktúry nevyžadujú doplnkovú podporu užívania antimykotických liekov.
Kompletný liečebný proces trvá približne 3-4 mesiace pri dodržaní pokynov. Po jeho ukončení doporučujeme každodenne preventívne používanie prírodného antiperspirantu s protiplesňovými účinkami ANTIFF.

 

Indikácie: mykotické ochorenia a infekčné dermatitídy.

 

Všetky prípravky značky ANTIFF Exclusive sa vyrábajú púodľa starodávnych tradičných postupov - metódou pomalej macerácie deiatok druhov liečivých rastlín bez použitia pomocných alebo konzervačných chemických látok. Pri kúpe týchto výrobkov sa môžete na 100% spoľahnúť, že kupujete 100% prírodnú kvalitu.

K vytváraniu podmienok vnútorného prostredia, priaznivých na rozmnožovanie pôvodcov najčastejších ochorení - kvasiniek a plesní - významným spôsobom prispieva nesprávna životospráva, ktorú ovplyvniť nedokážeme (napríklad vysoký podiel cukrov v strave, či vnútorné znečistenie organizmu). Naše výrobky dokážu odstrániť vonkajšie prejavy nimi spôsobovaných ochorení. Účinkujú okamžite, veľmi spoľahlivo a ich použitie je jednoduché.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: