Zinzino Viva vzorky

Kód: 578
Novinka
Neohodnotené
Značka: Zinzino
€38
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.12.2020

Cítite sa neustále zle a vyčerpane? Viva je prírodný doplnok výživy určený na zmiernenie stresu, zlepšenie nálady a zvýšenie celkovej pohody. Obsahuje patentovaný extrakt z blizien šafránu (affron®), päť vitamínov skupiny B, jód a vitamín C.

Detailné informácie

Podrobný popis

Registrácia - prémiová cena 30,- EUR

Ak chcete nakupovať za prémiovú cenu 30,- EUR, je potrebné sa zaregistrovať na odkaze https://www.zinzino.com/2005183234 a pravidelne odoberať produkty. Ak máte záujem len o jeden kus výrobku, platí cena 39,- EUR.
Ak by ste potrebovali pomôcť s registráciou, alebo máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte nás na 0905 945 760 alebo e-mailom na info@altermedic.sk .

POPIS

Viva je prírodný výživový doplnok, ktorý môže zlepšiť náladu a celkovú pohodu viacerými spôsobmi. Viva pomáha zmierňovať stres a podporuje pozitívnu náladu tým, že podporuje zdravé fungovanie nervovej sústavy/mozgu a prirodzené psychologické a mentálne funkcie.

Pomáha tiež zmierňovať únavu. V poslednom čase viaceré klinické testy preukázali účinnosť tohto doplnku, ktorá sa prejavuje od mierneho zlepšenia až po zásadnú pozitívnu zmenu.

Viva je kombináciou zložky affron®, čo je štandardizovaný a patentovaný výťažok čistých blizien šafranu (Crocus sativus L) prémiovej kvality zo Španielska, piatich vitamínov B, jódu a vitamínu C.

HLAVNÉ VÝHODY

  • SPÁNOK – Viva pomáha zmierňovať duševnú únavu a podporuje dobrý spánok1
  • RELAX – Viva pomáha zmierňovať účinky stresu1
  • RADOSŤ – Podporuje dobrú náladu1

 

MOZOG A NÁLADA

Chémia mozgu je veľmi zložitá, jeho správne fungovanie závisí od mnohých živín a je citlivý na metabolickú nerovnováhu. Keď k nej dôjde, môžu sa objaviť mnohé príznaky. Neuróny spolu komunikujú pomocou radu chemikálií, poslov nazývaných neurotransmitery. Táto komunikácia – a rast a prežitie samotného neurónu – je modulovaná lokálne pôsobiacimi proteínmi, ako je neurotrofický faktor odvodený z mozgu (BDNF). Zmeny hladín neurotransmiterov a ich absorpcie sa zistili napríklad pri strese a zmenách nálady, čo viedlo k vývoju liekov zasahujúcich do hladín neurotransmiterov. Skutočnosť, že tieto lieky fungujú pomaly a sú relatívne neúčinné, viedla k iným smerom výskumu a nedávno sa zistilo, že zmeny v BDNF a súvisiacich faktoroch môžu byť veľmi dôležité. Ukázalo sa, že bioaktívne látky v šafrane zvyšujú funkciu neurotransmiterov aj BDNF.

VIVA – VÝŤAŽOK ZO ŠAFRANU S VITAMÍNMI PRE MAXIMÁLNY ÚČINOK

Viva je prírodný výživový doplnok, ktorý obsahuje affron®, čistý výťažok z blizien šafranu (Crocus sativus L) najvyššej kvality zo Španielska, päť vitamínov skupiny B, jód a vitamín C. Všetky zložky prospievajú celkovému dobrému stavu a spoločne tvoria jemnú, ale silnú kombináciu, ktorá viacerými spôsobmi zlepšuje život.

ŠAFRAN

Šafran je jedno z najdrahších korení na svete, pretože väčšina zberu a spracovania sa vykonáva ručne. Pred použitím ho je potrebné ošetriť tepelne alebo žiarením, pretože obsahuje mikroorganizmy vrátane patogénov ako E. coli. Týmto ošetrením sa zmierni kontaminácia mikróbmi, no zároveň znižujú obsah bioaktívnych zložiek a kvalitu produktu.

AFFRON® – VÝŤAŽOK ZO ŠAFRANU NOVEJ GENERÁCIE

Na začiatku celého procesu sú blizny šafranu najvyššej kvality pochádzajúce zo Španielska. affron® sa získava pomocou chráneného procesu za použitia špičkových technológií. Počas tohto procesu sa eliminuje mikrobiologická kontaminácia a zlepšuje profil bioaktívnych zložiek.
affron® je pomocou vysoko výkonnej tekutej chromatografie (HPLC), čo je proces identifikácie a kvantifikácie bioaktívnej látky, štandardizovaný na bioaktívnu zlúčeninu Lepticrosalides® (Lopresti a Drummond, 2016). affron® je 100 % geneticky certifikovaný ako Crocus sativus L.

KLINICKÉ SKÚŠANIA

V 6 klinických skúšaniach bolo preukázané, že affron® je účinný a bezpečný a v prípade konzumácie v odporúčaných dávkach nemá žiadne vedľajšie účinky. Výsledky sú v súlade s rozsiahlejšími dôkazmi, ktoré tvoria už vykonané klinické skúšania so šafranom a stovky ďalších referencií vo vedeckej literatúre.

 

OBSAH BALENIA

ZinZino Viva vzorky obsahuje 6x10 vzoriek.

 

ZLOŽKY

Objemové činidlá (beta-cyklodextrín, mikrokryštalická celulóza, výťažok zo šafranu (Crocus sativus L)*, protihrudkové činidlá (fosforečnan vápenatý, horečnaté soli mastných kyselín), vitamín C, kyselina listová, niacín, kyselina pantoténová, vitamín B12, jodid draselný, biotín.

*affron® – patentovaný výťažok.

 

VÝŽIVOVÁ HODNOTA

vyzivova hodnota viva

 

DÁVKOVANIE

Odporúčaná denná dávka: dospelí a deti nad 4 rokov 1 – 8 tabliet denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky nie sú určené ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

SKLADOVANIE

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak sa výrobok skladuje neotvorený, má životnosť 3 roky.

UPOZORNENIA

  • neprekračujte odporúčanú dennú dávku
  • uchovávajte mimo dosahu detí
  • ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky na predpis alebo trpíte zdravotným stavom, poraďte so svojím lekárom pred použitím produktu
  • prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov
  • potravinové doplnky nie sú určené ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

 

Ak chcete nakupovať výrobky Zinzino za prémiové ceny, prípadne využiť ďalšie benefity, prečítajte si viac o partnerskom programe.

 

Najčastejšie otázky

Dávkovanie?
Väčšine osôb sa odporúča užívať 2 tablety (každá s obsahom 14 mg látky affron®). Individuálne požiadavky sa môžu líšiť a v prípade potreby je možné bezpečne užívať aj ďalšie tablety.

Kedy?
Prípravok Viva môžete v závislosti od svojich požiadaviek užívať ráno, poobede alebo večer. Dve tablety môžete užiť naraz alebo v rôznom čase. Vo všeobecnosti je lepšie ich užívať s jedlom.

Načasovanie?
Ľudia užívajú prípravok Viva z rôznych dôvodov a každý naň reaguje inak. U niektorých sa výrazné zlepšenie prejaví už o pár dní, zatiaľ čo u iných to trvá 3 – 4 týždne.

Ako často?
Niekto užíva prípravok Viva v stresovom období, iní ho užívajú radšej denne.

Problémy s bezpečnosťou?
Toxicita výťažku zo šafranu sa testovala in vivo aj in vitro (Abdullaev et al., 2002). Autori dospeli k záveru, že výťažok zo šafranu je bezpečný v dávke 1,0 g denne (= 70 tabliet Viva). Za jedovatú sa považuje dávka 5 gramov výťažku zo šafranu (= 350 tabliet Viva).

Tehotenstvo alebo dojčenie?
Ak ste tehotná, snažíte sa otehotnieť, dojčíte alebo trpíte nejakým ochorením,
pred užitím produktu by ste sa mali poradiť s lekárom alebo zdravotnou sestrou. Výťažok zo šafranu je bezpečná zložka, ale vo veľkých dávkach (pozri vyššie) môže spôsobiť kontrakcie maternice vedúce k potratu.

Dávkovanie v priebehu času?
Odpoveď je vždy individuálna, ale väčšina ľudí by mala pocítiť účinok po jednom týždni užívania. Prípravok Viva je možné bez problémov užívať
dlhšie obdobie alebo kedykoľvek vysadiť.

Deti?
Prípravok Viva je určený dospelým a deťom starším ako 12 rokov. Pred podaním deťom mladším ako 12 rokov je potrebné sa poradiť s lekárom alebo zdravotnou sestrou.

Prečo tableta obsahuje mikroživiny?
Vitamíny B a C a jód v tabletách Viva podporujú viacero duševných funkcií, a preto sú ideálnym doplnkom k látke affron®.

HPLC?
Vysoko výkonná tekutá chromatografia je technika analytickej chémie používaná na separáciu, identifikáciu a kvantifikáciu každej zložky zmesi. Môžeme si byť 100 % istí množstvom bioaktívnych látok v prípravku Viva. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: