Cholesterol zvýšený

Najpredávanejšie

4 položiek celkom
CAPRAMILK Multiaktív Bifi tabletky z kozieho mlieka 144 tabliet
€14,90

S mikroorganizmami, vápnikom, horčíkom, zinkom, jódom a jedenástimi vitamínmiZnačka : ABEL

290
CAPRAMILK Imunoaktív tabletky z kozieho mlieka 144 tabliet
€14,90

So servisínom , vápnikom, zinkom, selénom a jedenástimi vitamínmi.Značka : ABEL

291
CAPRAMILK Bifidoaktiv
€14,90

S mikroorganizmami, inulínom, vápnikom a chrómom Značka : ABEL

289
Capramilk Kolostrum darcek
ZADARMOZADARMO
€59,90

CAPRAMILK kozie kolostrum – je lyofilizovaným produktom obsahujúcim kozie mledzivo cennú ekologickú surovinu, ktorá je produkovaná matkou, kozou, v prvých dňoch po narodení...

543

Cholesterol je látka podobná tuku, ktorá sa nachádza v ľudskom organizme. Faktom je, že cholesterol potrebujeme, na druhej strane však jeho vysoká hladina môže spôsobiť vážne ochorenia.

Cholesterol je veľmi dôležitý pre ľudské telo, lebo sa z neho tvoria žlčové kyseliny, niektoré hormóny a je základnou zložkou bunkových membrán. Telo ho získava z potravy alebo si ho vytvára v pečeni. LDL cholesterol nazývaný aj ako "zlý cholesterol" prispieva k rozvoju chorôb.

To znamená, že čím je ich hladina nižšia, tým je lepšie. Vysoká hladina LDL cholesterolu zapríčiňuje aterosklerózu, srdcovo-cievne ochorenie, srdcový infarkt, cievnu mozgovú príhodu, ischemickú chorobu srdca a iné. HDL cholesterol nazývaný aj ako "dobrý cholesterol" chráni organizmus pred chorobami.
Hladina cholesterolu v ľudskom organizme je možné regulovať správnou životosprávou, pohybom a konzumáciou potravín s vysokými nutričnými hodnotami.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie