DuoLife

Najpredávanejšie

DuoLife ProSlimer 60 kapsúl
 
€29
Detail
DuoLife Keratin Hair Complex 750 ml
 
€49
Detail
DuoLife Vita C 750ml
DuoLife Vita C 750ml
Skladom
Kód: 522
 
€29
Detail
DuoLife Collagen 750ml
DuoLife Collagen 750ml
Skladom
Kód: 521
 
€35
Detail
DuoLife Beauty Care Collagen Body Butter 200 ml
€22 –10 %
Pôvodne: €22  (–10 %)
€19,75
Detail
29 položiek celkom
DuoLife ProSlimer 60 kapsúl
€29

Pomáha v chudnutí a udržaní váhy.

Kód: 531
DuoLife Keratin Hair Complex 750 ml
€49

Keratin Hair Complex je výživový doplnok v kvapalnej forme na báze keratínu a prírodných zložiek rastlinného pôvodu.

Kód: 546
DuoLife Vita C 750ml
€29

100% prirodzený, kompletný vitamín C

Kód: 522
DuoLife Collagen 750ml
€35

DuoLife Collagen je podstatou mladosti, uzavretá v pohodlnej pre dávkovanie, kvapalnej forme.

Kód: 521
DuoLife Beauty Care Collagen Body Butter 200 ml
€22 –10 %
€19,75

Telové maslo DuoLife Collagen Beauty Care je výnimočné spojenie troch foriem kyseliny hyalurónovej, ktorých účinky boli potvrdené vedeckými výskumami, uzatvorených v revolučnej...

Kód: 554
DuoLife Keratin Hair Complex Advanced Formula Shampoo 200ml
€23 –8 %
€21,25

Šampón DuoLife Keratin Hair Complex Advanced Formula je kozmetický prípravok na suché, zničené, poškodené, nelesknúce sa a vypadávajúce vlasy s rozšiepenými končekmi.

Kód: 549
DuoLife Keratin Hair Complex 3+1 AKCIA
€186

Keratin Hair Complex je výživový doplnok v kvapalnej forme na báze keratínu a prírodných zložiek rastlinného pôvodu.

Kód: 547
DuoLife ProStik 60 kapsúl
€29

Udržuje kĺby a kosti v ideálnej kondícií a podporuje pohybové ústrojenstvo. Ideálny pre ľudí, ktorí chcú podporiť stav pohybového aparátu.

Kód: 532
DuoLife BorelissPro 60 tabliet
€29

Stimuluje imunologický systém a zmierňuje dôsledky pohryznutia kliešťom

Kód: 524
DuoLife ProImmune
€30

Zložky DuoLife Medical Formula ProImmuno® môžu priamo prispievať k podpore organizmu v boji proti vírusovým a bakteriálnym infekciám. Môžu tiež podporovať telo v boji proti...

Kód: 569
DuoLife Beauty Care Chlorofil Body Scrub 200 ml
€22 –10 %
€19,75

Cukrový telový peeling DuoLife Chlorofil Beauty Care - je starostlivo vytvorené spojenie najlepších látok, ktoré stimulujú mikrocirkuláciu a zároveň očisťujú pokožku a zlepšujú...

Kód: 553
DuoLife Beauty Care Vita C Hand cream 75 ml
€10 –13 %
€8,75

Krém na ruky DuoLife Vita C Beauty Care - obohatený „vitamínmi krásy” (E, C ako aj F) krém je ideálnou omladzujúcou terapiou pre pokožku Vašich dlaní. Vďaka vitamínovej Formule...

Kód: 552
DuoLife Beauty Care Aloes Shower Gel 200 ml
€16 –8 %
€14,75

Sprchový gél DuoLife Aloes Beauty Care - oživte svoju pokožku vďaka výnimočnému sprchovému gélu, ktorého zmyselná vôňa prebudí Vaše zmysly! Formula OHA vypracovaná expertmi 24/7...

Kód: 551
DuoLife Keratin Hair Complex Advanced Formula Conditioner 200ml
€29 –6 %
€27,25

DuoLife kondicionér znamená druhý krok na ceste ku zdravým, lesklým a správne vyživeným vlasom. Jeho zloženie tvorí niekoľko aktívnych látok a je v ňom sila plynúca priamo z...

Kód: 550
DuoLife ProOptical 30 kapsúl
€54

DuoLife Clinical Formula Prooptical® je nová kapitola vo výživových diétnych doplnkoch a zdroj prírodných zlúčenín s ochranným účinkom na očné orgány, ktorá je uzavretá v...

Kód: 548
DuoLife Moja Krv 3+1 AKCIA
€168 –5 %
€159,90

DuoLife Moja krv je tekutý výživový doplnok, komplex vitamínov, prvkov a extraktov z ovocia, zeleniny, 100% prírodných. Je to tekutá morfológia, ktorá pomáha udržať správne...

Kód: 545
DuoLife Moja Krv 750 ml
€42

DuoLife Moja krv je tekutý výživový doplnok, komplex vitamínov, prvkov a extraktov z ovocia, zeleniny, 100% prírodných. Je to tekutá morfológia, ktorá pomáha udržať správne...

Kód: 544
DuoLife Sunvital 150ml
€17

Sirup na imunitu pre deti, vytvorený zo 100% prírodných ingrediencií, ktoré pomáhajú v boji proti chrípkovým ochoreniam a prechladnutiu, ale taktiež aj poskytujú všetko pre...

Kód: 535
DuoLife RegenOil Liquid Gold™ 250ml
€36

DuoLife RegenOil Liquid Gold ™ je „tekuté zlato“, ktoré by malo byť bezpochyby prítomné v každodennej strave každého milovníka zdravého životného štýlu. Produkt sa vyznačuje...

Kód: 534
DuoLife ProSugar 60 kapsúl
€29

DuoLife ProSugar® je najlepší spôsob, vďaka ktorému si poradíte s nadmiernou chuťou na sladkosti.

Kód: 533
DuoLife ProSelect 60 kapsúl
€29

Podporuje imunitný systém a má antioxidačný účinok.

Kód: 530
DuoLife ProRelaxin 60 kapsúl
€29

Zvyšuje odolnosť organizmu voči stresu a obnovuje emočnú rovnováhu.

Kód: 529
DuoLife ProMigren 60 kapsúl
€29

Oslabuje migrénu, zmierňuje precitlivenosť na hluk a zbavuje nevoľnosti, zlepšuje duševný stav.

Kód: 528
DuoLife ProDeacid 60 kapsúl
€29

Obnovuje rovnováhu pH a odstraňuje toxíny a ťažké kovy z organizmu.

Kód: 527
Hore
Ďalšie produkty

Sme nezávislý distribútor produktov firmy DuoLife.

Firma DuoLife ponúka široké spektrum produktov pre oblasť zdravia. Môžeme ich rozdeliť na 3 skupiny : prvá skupina sú tekuté potravinové doplnky v sklenených fľašiach, ktoré slúžia na doplnenie chýbajúcich vitamínov a minerálov, druhá skupina sú výživové doplnky v tobolkách, ktoré sa zameriavajú na konkrétny problém a treťou skupinou sú kozmetické výrobky.

Ak sa chcete dozvedieť veľa ďalších informácií o firme DuoLife a jej produktoch alebo o možnosti registrácie a nákupe až s 30% zľavou, kliknite na "Chcem sa dozvedieť viac" a pokračujte v čítaní.

#ShowMore#

Všeobecné informácie o DuoLife

duolife-produkty

Skutočnosť, prečo sme výnimoční, spočíva v tom, že pre nás sa kvalita začína už v malom zrniečku, z ktorého vyrastá každý plod a z ktorého vyrábame naše výrobky. S dôslednosťou vydeľujeme a vyberáme len prirodzené plantáže, ktoré sa nachádzajú v najčistejších oblastiach sveta a zároveň len tie produkty, ktoré neboli podrobené žiadnym modifikáciám.
Práve zber týchto plodín je pre spoločnosť zárukou, že budú slúžiť tak, aby čo najlepšie prospievali organizmu.
Spojenie účinných prírodných látok a najnovších poznatkov vedy tak vytvára výnimočne účinné, čisto prírodné doplnky stravy.

 Zásada 1 Žiadne konzervačné látky

Pri výrobe našich výrobkov je nielen zakázané ošetrovať ich ultravysokými teplotami, ale taktiež používať akékoľvek konzervačné látky. Vďaka tomu si výrobky zachovajú prirodzené biologické parametre.

Zásada 2 Žiadne GMO

V našich výrobkoch používame len prirodzené suroviny z ekologických certifikovaných plodín z celého sveta. Kategorickým spôsobom vylučujeme pritom všetky geneticky modifikované druhy (GMO), ako aj tie, ktoré boli ošetrené pesticídmi a herbicídmi.

duolife-pravidla

 Zásada 3 Sklenený obal

Pri našich výrobkoch používame len 100% prirodzené, sklenené obaly, ktoré nereagujú s ich obsahom. Tekuté výživové doplnky sú uzatvárané do sklenených obalov rôzneho druhu, od bieleho až po tmavohnedé, podľa toho, ktoré z nich sú najlepšou ochranou výrobku.

Zásada 4 Paskalizácia IHHPTM

Metóda zachovania životnosti doplnkov stravy DuoLife je metóda IHHPTM a vychádza z koncepcie "minimálneho spracovania. Aplikovaný technologický proces funguje podľa pravidiel súčinnosti mnohých činiteľov, ktoré umožňujú zachovať najvyššiu kvalitu výrobkov bez toho aby boli použité konzervační látky.
V prípade našich výrobkov používame paskalizáciu - jediný spôsob, ktorý umožňuje zachovať sterilitu bez zmeny parametrov výrobku. Táto metóda spočíva v stabilizácii pod vplyvom vysokého tlaku a prebieha v nízkej teplote, bez použitia konzervačných látok. Vďaka tomu sú zachované prirodzené vlastnosti výrobku.

5. Komplexné zložky
Vo výrobkoch je zachované plné biologické zázemí používané v medicíne, v hlavných liečebných zloženiach látok. Používajú sa len kompletné, prírodné, v prírode sa vyskytujúce organické zložky spolu s ich biologickým zázemím.

Doplnky sú od 28.6.2017 registrované Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, viac informácií nájdete na www.uvzsr.sk.

 

DuoLife registrácia, možnosť spolupráce

Ponúkame možnosť registrácie do firmy DuoLife, vďaka čomu získate zľavu 15% až 30% na všetky produkty DuoLife. Ak sa chcete dozvedieť, ako postupovať, čítajte ďalej, postupne si všetko vysvetlíme. Keďže pri registrácii je viacero možností, lepšie by bolo, keby ste mi zavolali na 0905 945 760 alebo napísali na info@altermedic.sk a všetko Vám vysvetlím, odpoviem na otázky.

Zaregistrovať sa môžete na tomto odkaze : https://danakotekova.myduolife.com/register/initial.html

duolife-registracia-vyber

Podrobné informácie k registrácii

Ako jeden z prvých krokov, si musíte vybrať, či sa chcete registrovať ako preferovaný zákazník, alebo ako club member.

Keď sa zaregistrujete ako preferovaný zákazník, budete mať zľavu do 15% (pri úvodnej objednávke je nižšia zľava). Preferovaný zákazník ste vtedy, ak objednáte tovar za menej 250 bodov.

Keď sa zaregistrujete ako club member, budete mať zľavu do 30% (pri úvodnej objednávke je nižšia zľava). Club member ste vtedy, ak objednáte tovar minimálne za 250 bodov. Ak objednáte 4 mesiace po sebe, aspoň za 250 bodov každý mesiac, získate od firmy DuoLife bonus, čo je jedna sada DuoLife Deň a Noc, ktorá bežne stojí 97,- EUR, prípadne iný produkt, podľa aktuálnej akcie.

Keď objednávate tovar, tak pri každom výrobku vidíte, koľko bodov získate, keď ho objednáte. Nie je to presne tak, ale približne 1,- EUR = 2 až 4 body, záleží od toho, ktorý výrobok objednávate.

Odporúčam registrovať sa ako club member.

 

Približné ceny produktov

Aktuálne ceny môžu byť odlišné, vzhľadom na občasné mierne úpravy cien

duolife-ceny-produktov

 

Poštovné pri objednávaní tovaru priamo z firmy DuoLife je 11,- EUR. Ak chcete vysvetliť, ako sa dá tovar objednať bez poštovného, je potrebné nás kontaktovať.

 

Zaregistrovať sa môžete na tomto odkaze : https://danakotekova.myduolife.com/register/initial.html

Bližšie informácie, pomoc pri registrácii získate na 0905 945 760 alebo na info@altermedic.sk .