Sanogel - 500 ml

Kód: 298
Neohodnotené
Značka: Altermedic
€31,50 €26,25 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Detoxikačný gél na očistu organizmu. Výborný proti zápche.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sanogel

Každý človek sa snaží udržiavať si okolo seba poriadok. Urobí si  poriadok v byte alebo dome v ktorom žije, dá do poriadku svoje okolie - pokosí trávnik , či upraví  záhradu.  Pravidelne chodí na technické prehliadky so svojím autom -  vymieňa v ňom filtre, olej,  dáva do poriadku brzdy a všetko potrebné. Ale  koľkokrát počas svojho života očistí človek sám seba? Kedy naposledy ste sa očistili vy sami? Nemám na mysli to, že ste si umyli pokožku. Ale kedy ste si očistili vaše vnútorné orgány? Väčšina ľudí nikdy. Preto sa potom nečudujme, keď naše telo - zanesené kadejakými toxínmi, lepkom, cholesterolom, ťažkými kovmi, chemikáliami, elektrosmogom  atď  nezvláda základné funkcie a ochorie. Mnohokrát vaše orgány ani nemusia byť choré, len sú zanesené starými usadeninami, ktoré im zabraňujú vykonávať svoje funkcie. Stačí ich očistiť a budú pracovať ďalej.
Ponúkame Vám jedinečný prípravok novej generácie, ktorý dokáže naše telo detoxikovať bez vedľajších účinkov za krátky čas a  je ním  kremičitý sorbent  SANOGEL.

Sami sa môžete ľahko otestovať, či patríte do skupiny ľudí, ktorí by si mali urobiť túto očistnú kúru. Mali by ste chodiť pravidelne raz za deň na veľkú potrebu. Stolica by nemala byť ani príliš tvrdá, ani riedka  a keď vyjdete  zo záchoda, aby po Vás mohol ísť na záchod hneď ďalší človek bez toho, aby tam omdlel od zápachu.
 
Sanogel je doplnok výživy bielej farby bez chute a vône. Už po niekoľkých dňoch užívania bez akýchkoľvek vedľajších účinkov zabezpečí kompletnú očistu organizmu , upraví stolicu , evidentne zlepší funkciu pankreasu, pečene, obličiek a normalizuje zloženie krvi a moču.  Podporuje likvidáciu toxických a odpadných látok z organizmu. Napomáha pri normalizácii peristatiky čriev. Očisťuje črevnú sliznicu, obnovuje jej mikroflóru a chráni ju pred poškodením.

Pomocou Sanogelu sa dajú odbúravať tvrdé usadeniny z črevnej sliznice a pritom nepoškodiť črevnú mikroflóru.

Sanogel je kremicity sorbent, ktory je mozne uspesne pouzit v mnohych oblastiach mediciny, ako su :
dermatologia, diabetologia, onkologia, interna medicina, chirurgia popalenin, imunologia, pulmonologia, toxikologia, gynekologia.
Ak patrite medzi ľudi po tridsiatke, ktori si pocas svojho zivota neurobili ziadnu vnutornu ocistu organizmu, uvedomte si, ze  nosite v sebe tvrde usadeniny a Vasa krv je stale toxikovana zo zanesenych criev a to aj vtedy, ak ste v zivote netrpeli zapchou.  Dlhodobe skusenosti potvrdzuju, ze v takychto pripadoch je organizmus zatazeny az 5 kg tvrdymi zluceninami. Vynimky , zial, nie su !!!


Takyto odpad sa hromadi najskor v crevach, v krvi, v cievach, v chrupavkach klbov, skratka vsade, vratane lymfatickeho systemu a pokozky. /Uz Jezis povedal, ze clovek, ktory sa oplachuje iba zvonku, pripomina vycackanu, nadhernu hrobku plnu smradlaveho odpadu./ Predstavte si, ze Vas srdcovy sval je doslova dopichany krystalikmi kyseliny mocovej, obaluje ho hromada tuku, zlcovody mate upchate cholesterolom, v zlcniku kamene a hlien, piesok v oblickach a klby plne mineralov. A potom sa cudujete, ze Vas kadeco boli. Vsak Vy vlastne sami branite vlastnemu telu, aby jednotlive organy mohli vykonavat funkcie, na ktore boli urcene. Mnohokrat staci len tieto organy ocistit a budu zas naplno pracovat. Oni totiz vobec nemusia byt chore, ako sa to na zaciatku javilo, len su poupchavane dlhorocnymi usadeninami.  V prvom rade musite dbat o cistotu crevneho traktu. Pomocou Sanogelu mozete dosiahnut celkovu ocistu organizmu.
Lymfatickynsystem, ako sucast imunity organizmu, je schopny dokonale plnit svojenfunkcie, namiesto toho, aby sa zaoberal likvidaciou odpadu.Ak sa citite unaveni, deprimovani a fyzicky slabi, znamena to, zenzijete bud v ekologicky znecistenom prostredi, alebo konzumujetenchemicky zamorene potraviny a je pre Vas nutna kvalitnandetoxikacia pomocou Sanogelu. Cloveku, ktory sa citi zdravi, postacuje jedno balenie Sanogelu, ostatnym sa doporucuju 2-3 balenia. Sanogel dodavame po objednani okamzite na dobierku.Tolko aspon par viet naviac, oproti tomu, co je na nasej www stranke.

Najzaujimavejsie na tom je, ze ked Sanogel likviduje toxicke latky v crevach, nastavaju az neuveritelne zmeny v peceni a v oblickach. Organizmus sa ide az zblaznit z pocitu vnutornej cistoty.Lymfaticky system, ako sucast imunity organizmu, je schopny dokonale plnit svoje funkcie, namiesto toho, aby sa zaoberal likvidaciou odpadu.
Ak sa citite unaveni, deprimovani a fyzicky slabi, znamena to, ze zijete bud v ekologicky znecistenom prostredi, alebo konzumujete chemicky zamorene potraviny a je pre Vas nutna  kvalitna detoxikacia pomocou Sanogelu.
Cloveku, ktory sa citi zdravi, postacuje jedno balenie Sanogelu, ostatnym sa doporucuju 2-3 balenia.

Ak máte zvýšenú hladinu cholesterolu v krvi, vysoké hodnoty pečeňových testov, alebo nepríjemné pocity po jedle, alkohole, či nikotíne, nezabudnite užiť dve hodiny po ich konzumácii potravinový sorbent (očisťovač) SANOGEL. Jeho blahodárny účinok pocítite takmer okamžite!

Použitie:
Jednu plnú čajovú lyžičku gélu zapite 2 dl prevarenej vody (čaju, minerálky, džúsu – nie však vody z vodovodu), alebo gél v nej rozmiešajte a roztok vypite – vždy hodinu pred alebo 2 hod. po jedle, či liekoch – na prázdny žalúdok!
Doporučuje sa užívať v časoch medzi 5-7 hod. (jesť je možné už 1 hodinu po užití),
medzi 13-15 hod. a cca o 19 hod. . V týchto časoch je najväčšia aktivita hrubého a tenkého čreva!
Pri liekoch je potrebné dodržať 2 hod. odstup, pretože Sanogel svojou detoxikačnou schopnosťou úplne zneutralizuje ich účinok. V prípade očistnej kúry užívajte Sanogel pravidelne 14 dní 2x denne.
(3x denne doporučujeme pre pacientov s chronickými ťažkosťami )
Keďže sa nejedná o preháňadlo, je veľmi dôležité dodržovať pitný režim – min. 1,5 l tekutín denne!!

 

Informácie v spojení so súčasnou epidémiou E.coli

Podľa vyjadrenia viceprezidenta inštitútu Roberta Kocha Reinharda Burgera, epidémia črevného ochorenia EHEC v Nemecku ešte neskončila a počet prípadov úmrtí bude i naďalej narastať.

 

Vtedy, keď vedci z univerzitnej nemocnice Münster identifikovali nebezpečný kmeň baktérie E.coli, zistili, že sa jedná o „starú známu“ baktériu - Husec-041-c, ale s novým modifikovaným génom. Tento typ baktérie je nezvyčajne agresívny. Membrány baktérií vylučujú toxín, ktorý ľahko prechádza cez sliznicu čreva, poškodzuje červené krvinky a spôsobuje ochorenia mozgu a obličiek. Stav infikovaných pacientov sa rýchlo komplikuje. Dochádza k zlyhaniu obličiek a neurologickým poruchám, ktoré imitujú epileptické záchvaty.

 

Zákernosť baktérie tohto typu spočíva v odolnosti voči všetkým doteraz účinným antibiotikám. Tie len zhoršujú negatívne príznaky, pretože aj mŕtve baktérie pri svojom rozklade uvoľňujú toxíny, ktoré sa šíri krvnou cestou do celého tela. Poruchy funkcie orgánov brušnej dutiny umožňujú prechod kontaminovanej krvi žilným systémom s následným poškodením krvných buniek.

 


sanogel---unik-krvi-do-krvneho-obehuNa obrázku sú šípkami vyznačené cesty možného úniku kontaminovanej krvi do krvného obehu bez detoxikácie pečeňou.

 

 

 

 

 

 

 

Pozitívne účinky liečby boli pozorované na nemeckých klinikách len pri použití umelo zavedených protilátok do organizmu. Nevýhodou tejto liečby je to, že u pacientov s nedostatočnou imunitnou rezervou sa toxíny zachytili len čiastočne. Oveľa efektívnejšie účinkujú potravinové absorbenty na báze kremíka.

 

1.Pri liečbe „Enterosgelom“, ktorý je na Slovensku a v Čechách známy ako „Sanogel“, klesal počet mikroorganizmov v prípade črevných infekcií neporovnateľne rýchlejšie a to aj u vysoko patogénnych kmeňov baktérií.

 

sanogel---interakcia-s-e.coliInterakcia „Enterosgelu“ a E.coli:
„Enterosgel“ aktívne preniká cez bunkovú membránu a viaže toxíny z bunkových membrán.

 

 

 

 

 

 

 

 

2.Črevná sliznica sa obnovuje do 4-5 dní, čo je rozhodujúce pre vybudovanie spoľahlivej bariéry , ktorá zabraňuje prieniku toxínov do krvného obehu.
Mikrofotografie ukazujú, ako sa po 4 dňovej terapii „Enterosgelom“(Sanogelom) obnovila štruktúra sliznice. Znamená to vytvorenie prírodnej bariéry pre baktérie a ich toxíny. Po terapii sa mnohonásobne zvýšila tvorba lipoproteinov (dobrého cholesterolu). Na obrázku sú to drobné tmavé pigmentované škvrny, ktoré v prípade infektu organizmus použije na tvorbu protilátok.

 

 sanogel---struktura-sliznice---obnovenasanogel---struktura-sliznice---chora


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Enterosgel má štruktúru jemného gélu. Jeho konzumácia je veľmi jednoduchá, nevyžaduje špeciálne podmienky. Je vhodná aj pre malé deti, rekonvalescentov a chorých. Je bez vedľajších účinkov. To, že jeho použitie umožňuje dosiahnutie efektu obnovenia ochrany organizmu pred črevnými baktériami a vírusmi, ho výrazne uprednostňuje pred inými detoxikačnými prípravkami. Užíva sa 2x denne 1 polievková lyžička 2 hodiny po jedle. Už v priebehu niekoľkých dní pomáha pacientom zbaviť sa hnačky a normalizuje hodnoty pečeňových testov a iných laboratórnych vyšetrení.

 

Na záver by som ešte spomenul Mitzio Kushiho. Tento známy propagátor makrobiotiky liečby surovou stravou počas svojej prednášky predviedol zaujímavú ukážku -: vypil plný pohár vody infikovanej cholerou a čuduj sa svete - neochorel. Na otázku, ako je to možné, mal jednoduchú odpoveď: „Mám zdravý žalúdok!“ Z toho vyplýva, že ak chceme bez problémov odolávať chorobám, musíme mať „zdravý“ žalúdok a pravidelne si obnovovať črevnú sliznicu detoxikačnou kúrou s použitím Enterosgelu. Len takto doprajeme svojmu organizmu pôžitok z bezpečnej konzumácie čerstvej jarnej a jesennej zeleniny a ovocia.

Nevypĺňajte toto pole:
S Avatar autora Tehotenstvo a sanogel, a vedlajsie ucinky 7.8.2020 17:00
a este som sa zabudla opytat ze ci je vhodne ho brat cez menstruaciu , plus ci nevadi ze vypijem aj 3-4 l vody denne a co fajcenie a gel a alkohol ( pri oslave atd ) ked sa berie pocas detoxu tento sanogel dakujem
Odpovedať
S Avatar autora Tehotenstvo a sanogel, a vedlajsie ucinky 7.8.2020 16:53
Dobrý deň, bolo mi poradené začať so sanogelom ak chcem otehotniet, mam ho doma ale mam aj tetaniu a obavam sa vedlajsich ucinkov , moze sposobit nejake vedlajsie ucinky? lebo zvyknem brat ak je to potrebne neurol 0,25mg mozu sa navzajom ovplyvnovat ? ake je presne davkovanie ? nestaci len 1x denne? a ako dlho ? 14 dni ci mesiac? sposobuje hnacky tento sanogel ? chybaju mi v tele aj mineraly nevypudim ich este viac tymto sanogelom a resp beriem aj sarapis plus , nakolko mam nizku ovarialnu rezervu , ako mi odporucate brat lieky alebo aj vizivove doplnky popripade c vitamin a ten sarapis atd aj so sanogelom ? tak isto mam aj nizsi tlak a vyssi tep, nebude to mat na to vplyv ? nebude mi busit srdce ? Akoby som v mojom pripade mala ho uzivat ored alebo po jedle? Dakujem
Odpovedať
S Avatar autora Daňové a antidepresíva 14.6.2020 23:01
Dobrý deň, užívam Seroxat 1/2 tbl.večer + Ansilan 1 tbl.večer + Magne B6 2 tbl.večer. Je možné užívať Sanogel aj v tomto prípade, pretože uvádzate, že by mohol účinky liekov úplne eliminovať, keďže pôsobí v tenkom čreve. Lieky, žiaľ vysadiť nemôžem. Ďakujem za odpoveď.
Odpovedať
J Avatar autora Re: Daňové a antidepresíva 14.6.2020 23:01
Dobrý deň, prišla nám odpoveď priamo od dodávateľa : Sanogel pôsobí v tenkom čreve ako sorbent, čo znamená že zbiera toxíny počas celého prechodu traktom. Je pravdou že by Sanogel Vaše lieky plne absorboval, kebyže ste ich užili zároveň. Z rovnakého dôvodu sa Sanogel užíva aspoň 2 hodiny pred, alebo po jedle. Správnym načasovaním užívania neznížite účinok lieku, ale skôr naopak zlepšíte vstrebávanie.
E Avatar autora Antikoncepcia 14.6.2020 23:00
Dobry den, ma sanogel nejaky vplyv na uzivanie hormonálnej antikoncepcie? Dakujem.
Odpovedať
J Avatar autora Re: Antikoncepcia 14.6.2020 23:00
Dobrý deň, Sanogel neovplyvňuje účinky liekov, hormóny pracujú v krvi, Sanogel v tenkom čreve.
A Avatar autora zapal zaludka a zaludocne vreda 14.6.2020 22:58
Moze sa Sanogel brat aj pri zapale zaludka a zaludocnom vrede? Ako som ho zacala brat mam velke palenie v zaludku vyzarujuce az do chrbta.
Odpovedať
J Avatar autora Re: zapal zaludka a zaludocne vreda 14.6.2020 22:59
Sanogel môže sa používať, ale po jedle, musí sa držať diéta. Pred jedlom sa má užívať Vachta trojlistá alebo maalox.
H Avatar autora dialýza 14.6.2020 22:58
može užívať sanogel aj pacient, ktorý chodí na dialyzu?? píše sa, že je potrebne zapiť ho 2dcl vody, pacient, ktorý chodí na dialýzu ma 2dcl na den, dakujem
Odpovedať
J Avatar autora Re: dialýza 14.6.2020 22:58
Dobrý deň, množstvo vody nie je podmienkou, stačí zmiešať v tom množstve vody, ktorý pacient dôkaze prehltnúť.
J Avatar autora salmoneloza 14.6.2020 22:57
Dobry den,prosim je mozne uzivanie Sanogelu pri niekolko dni trvajucich akutnych hnackach sposobenych salmonelozou? Dakujem za odpoved.
Odpovedať
J Avatar autora Re: salmoneloza 14.6.2020 22:57
Dobrý deň, čím skôr sa začne terapia Sanogelom, tým menej budú poškodené vnútorné orgány.
D Avatar autora Chemoterapia 14.6.2020 22:56
Dobrý deň,chcela by som sa opýtať,či je možné užívať Sanogel aj ako onkologický pacient/ berie chemo-liečbu tabletky dlhodobo/ má jednu obličku/stav pacietky je výborný,pravidelné kontroly negatívne.Dakujem pekne .
Odpovedať
J Avatar autora Re: Chemoterapia 14.6.2020 22:57
Dobrý deň, Sanogel neznižuje účinky chemo-preparátov, ale likviduje ich komponenty, ktoré ostávajú v tele a spôsobujú nevoľnosť, okrem toho, obnovením tvorby ochranných látok v tele prospieva k zvýšeniu odolnosti organizmu proti infektom a rôznym iným toxínom.
A Avatar autora vysadzovanie tabletiek 14.6.2020 22:55
Dobrý deň chcem sa opýtať vysádzam xanax a bolo mi doporučená táto detoxikácia aby sa telo zbavilo rýchlo škodlivín je to pre mňa vhodné.vďaka
Odpovedať
J Avatar autora Re: vysadzovanie tabletiek 14.6.2020 22:55
Dobrý deň, sanogel pekne čistí, detoxikuje, telo, takže ak sa chcete zbaviť škodlivín, mal by byť pre Vás vhodný.
A Avatar autora Abces 14.6.2020 22:54
Zdravim Mam ulceroznu kolitidu.Uzivam mesalazin a kortikoidy.Chcem sa opytat ci Sanogel bude vhodny pre mna. Dakujem
Odpovedať
J Avatar autora Re: Abces 14.6.2020 22:54
Dobrý deň, odpoveď od dovozcu : Sanogel sa dobré znáša pacientmi aj s ulceróznou kolitídou, ale nevylučujem individuálne reakcie. Preto, doporučujem po prvom a druhom použití urobiť pauzu a počkať či nevzniknú nežiaduce prejavy, potom môžete kľudne pokračovať používať Sanogel v normálnej dávke: 1 pol.l. 2x denne 2 hodiny po obede a večeri.
I Avatar autora nepriechodnosť čriev 14.6.2020 22:53
Chcem sa opýtať či sa môže Sanogel užívať aj po operácii - nepriechodnosť čriev (kvôli zrastom) cca 5 mesiacov.
Odpovedať
D Avatar autora Re: nepriechodnosť čriev 14.6.2020 22:54
Môže, ale s dostatočným množstvom tekutín.
Z Avatar autora Polypy 14.6.2020 22:52
Chcela by som sa spýtať, či môžem Sanogel užívať, ak mi diagnostikovali polypy na črevách. Dakujem za odpoveď.
Odpovedať
J Avatar autora Re: Polypy 14.6.2020 22:53
Polyp nie je kontraindikaciou, takže sa môže užívať.
Z Avatar autora deti a sanogel 14.6.2020 22:51
Mám dcéru, má 4 roky a trpí zápchou. Je užívanie Sanogelu nejako vekovo obmendzené?
Odpovedať
A Avatar autora Re: deti a sanogel 14.6.2020 22:52
Sanogel upravuje peristaltiku, normalizuje žlč a odstraňuje zápalový proces, to znamena normalizuje stolicu. Vekove obmedzenia nie sú.
D Avatar autora Re: deti a sanogel 14.6.2020 22:51
Môžete jej bez problémov Sanogel podávať, najlepšie v nápoji, na ktorý je zvyknutá.
I Avatar autora Bolest hlavy 14.6.2020 22:50
Kupil som si u Vas 2x Sanogel 225ml balenie. Zacal som ho uzivat presne pred tyzdnom 2x denne. Poslednych niekolko dni ma vsak mierne az stredne pobolieva hlava a dokonca vcera v noci som si musel dat IBALGIN 400 pretoze som kvoli bolesti nemohol spat. Dnes rano som vynechal jednu davku a bolest prestala. Viete mi poradit ci to podla Vas suvisi so SANOGELOM a s detoxikacnym procesom ? Pripadne mi poradte ako dokoncit celu 14 dnovu kuru tak, aby ma nemusela boliet hlava ?
Odpovedať
D Avatar autora Re: Bolest hlavy 14.6.2020 22:50
Moze byt, ze ste si podrazdil zlcnik a z toho Vas boli hlava. Doporucujem Vam dodrziavat uvedene hodiny pri uzivani Sanogelu a to je 2 hodiny po jedle, aby ste Sanogel neuzival na lacno a zaroven nezabudajte pit 2 litre tekutin denne. Vo vasom pripade pite aj zlcopudny caj. Podrazdenie zlcnika ste si mohol sposobit aj tym, ze nepijete dostatok tekutin, co je pri detoxikacii nutne. Dodrzujte aj predpisane mnozstvo Sanogelu, to je 1 lyzicka.