Recenzie a rady

V tejto časti uvedieme príbehy ľudí, ktorým pomohli produkty, ktoré predávame.
Možno sa v niektorých aj Vy nájdete a poslúžia Vám k tomu, aby ste nestrácali nádej na vyliečenie aj tej Vašej choroby a aby boli takými malými barličkami k tomu, aby ste sa vedeli aspoň trochu rozhodnúť, ktorý výrobok by mohol byť pre Vás vhodný.


Rana po strhnutí nechta po popálenine palca na nohe

53 ročný muž mal na palci nohy popáleninu. Lekár mu strhol nechet, ale rana sa nehojila. Trpel na vysoký krvný tlak a cukrovku. Šesť týždňov po nehode začal s liečbou pomocou sviečok. Jedna mu bola použitá priamo na palec. O 3 dni neskôr mu bola použitá éterická sviečka na úpravu cukrovky. Pri kontrole o 3 dni polo konštatované, že nechet začína znova rásť, tlak sa normalizuje a cukor sa znížil. Po krátkom čase mu lekár upravil lieky, ktoré dovtedy bral a o týždeň mohol nastúpiť do práce. / lekár sa neskôr priznal, že uvažoval o amputácii palca /.

Na vyliečenie nechta  by sa dalo ešte použiť aj koloidné striebro.

 

Nechtová pleseň

Dcéra mala niekoľko rokov na pravej nohe zhrubnutý a viacvrstvový nechet. Po čase ju začal

celý palec bolieť, nechet  sa jej nedal ani odstrihnúť. Nepomohli ani žiadne tinktúry a mastičky od lekárky, ani žiadne obklady  či kúpele nohy odporúčané rôznymi liečiteľmi. Lekárka jej musela nakoniec nechet strhnúť. Ani nechcite vedieť, aká je to bolesť a potom sa človek toho miesta nemôže ani dotknúť aj niekoľko týždňov. Je problém s obutím ponožky a o topánke ani nehovorím. Asi po 3 mesiacoch začal nechet rásť a žiaľ, znova taký istý. Lekárka nám povedala, že to býva u ľudí veľmi časté, že aj keď nechet  strhnú, narastie taký istý znova. Asi po 10 mesiacoch sme boli na tom istom, ako na začiatku. Palec začal bolieť, nemohla som sa jej ho ani dotknúť, hneď plakala. Potom som použila koloidné striebro, ktoré som jej na palec polievala, močila som jej v ňom palec aj vo vode s Wollbalsamom a potom som jej ho potrela Tea-tree gélom. Neprešiel ani týždeň, bolesť celkom prestala a nechet sa začal postupne hojiť a pomaly začal vyrastať nový a na moju veľkú radosť už dobrý.

Vrelo tento postup doporučujem  všetkým, ktorí majú takýto, alebo podobný problém s plesňami.

 

 

Astma       

Jeden 14 ročný chlapec mal astmatické záchvaty. Boli použité  sviečky. Od tej doby záchvaty prestali. Bol mu doporučený aj Frolov dýchací trenažér.

 

 

 

Roztrieštená kosť

Jeden pán pracoval na streche a spadol z nej. Roztirieštil si kosti na jednej nohe. Po liečení u lekára a v nemocnici sa kosti stále nechceli zrásť. Doporučili sme mu kozie mlieko a tabletky z kozieho mlieka a po mesiaci lekár konštatoval veľký pokrok. Ďalší mesiac už chodil bez barlí a noha je v poriadku.

 

 

 

Vypadávanie vlasov po chemoterapii

Jednému nášmu známemu diagnostikovali rakovinu a mal začať chodiť na chemoterapiu. Okamžite začal s konzumáciou kozieho mlieka a tabletiek z kozieho mlieka  a aj napriek tomu, že na chemoterapiu chodí, cíti sa dobre a vlasy mu vôbec nevypadali. Doma dávajú sušené kozie mlieko do všetkého, kam sa dáva normálne kravské mlieko a taktiež ho pije.

Začal tiež používať Frolov dýchací trenažér a piť Mladý jačmeň

 

Zlomená noha a rameno

Pani bola po ťažkej autonehode. Mala zlomené nohy a rameno. Skúšala liečbu bylinkami. Stav sa nezlepšoval. Začala liečbu sviečkami. Po použití sviečok sa cíti ako vymenená, uvoľnená. Zdvihla pravú ruku a krútila  ňou. Nechápala, lebo predtým ju nemohla ani zdvihnúť, nie to ešte s ňou krútiť. Je výrazne bez bolesti. Pred liečbou mala nastúpiť na operáciu . Na kontrole lekár porovnal snímky a nechcel veriť vlastným očiam. Tie snímky ako by neboli ani jej, také sú zmeny k lepšiemu. Operáciu už netreba.

 

 

Čierna noha – zúžené cievy

62 ročný muž mal ľavú nohu 15 cm nad členkom až dolu ku palcu čiernu z dôvodu zúžených ciev. Od lekára odchádzal s tým, že nohu treba amputovať. Začal liečbu sviečkami. Na tretí deň bol stav zlepšený, koža bola svetlá, noha teplá a cítil ju. Liečba bola ešte 3x opakovaná a noha je v poriadku.

 

 

 

Necitlivé prsty na nohe

Jeden môj známy mal na nohe 3 necitlivé prsty už 7 rokov. Lekári konštatovali, že v dôsledku zanesených tenkých žiliek – vlásočníc mu do nich neprúdila krv a preto mu odoumreli. Mohli ste mu do nich pichať ihlou, nič necítil. Vyskúšali sme liečbu pijavicami. Po  priložení 4 pijavice mi telefonoval, že začal s prstami na nohe hýbať. Ešte urobíme aj sviečkovanie a očistíme organizmus Sanogelom.

 

 

Apatický , znechutený a zvráskavený človek 

52 ročný muž, bez farby, apatia, znechutený, zvráskavený. Bola použitá vysoko vibračná sviečka . Má ružovú tvár, dobrú náladu, je plný života a má hladkú tvár – omladol.

Vhodný by bol ešte Sanogel.

 

 

Výtoky z pošvy

Mám dcéru na vozíčku. Keď prišla do veku, kedy začala mať menštruáciu, nastali problémy.

Krv jej z pošvy nevytekala a postupne sa jej v pošve nazbierala a napokon jej z pošvy vytekal hnis a mávala výtoky. Veľmi ju to štípalo , plakávala ako divá. Boli sme aj v nemocnici, ale nič moc sa nezmenilo. Skúsila som ju liečiť koloidným striebrom. Nastriekala som jej ho nemocničnou striekačkou niekoľko večerov  do pošvy. Prvý raz som jej strekla dve striekačky a v noci som sa zobudila a bola taká spotená, že prepotila až matrac. Pyžamo som vyžmýkala. Asi som to prehnala s množstvom, ale dcéra bola veselá a vysmiata. Po týždni jej už hnis nevytekal, ani žiadne výtoky. Od vtedy je asi pol roka. Nič ju nebolí.

 

 

Bolesť po zrastení zlomenej kosti  

Pred 3  rokmi som spadla a zlomila som si stehenný krčok. Bola som na operácii, kosť sa mi postupne dobre zrástla a nič ma nebolelo. Ale prešiel približne rok a to miesto, kde som mala pôvodne zlomenú kosť ma začalo bolievať, hlavne pri zmene počasia. Bola som na lekárskej kontrole, či sa mi neurobil nejaký zápal, alebo niečo iné. Nič zlé som nemala. Lekár mi povedal, že to je bežné, že keď mali ľudia  zlomené kosti, že ich  po čase to miesto bolieva, hlavne pri zmene počasia. Mala som si vtedy zobrať lieky proti bolesti. Vyskúšala som ale inú vec. Bolestivé miesto som si niekoľko večerov dobre natrela Reumasťou a počas dvoch dní som si urobila nasledovný obklad.

Nakrájanú cibuľu na kolieska som naparila nad horúcou vodou, posypala som ju  2 plnými lyžicami rasce a takýto obklad som dala na handričku a priložila som si ju na bolestivé miesto na 1 hodinu. Potom som zobrala čerstvý tvaroh izbovej teploty, rozpučila som doň 3 strúčky cesnaku, zmiešala, dala na handričku a znova som si to na 1 hodinu priložila na to bolestivé miesto. Od tej doby uplynul už rok a nič ma nebolí, aj keď je zmena počasia.

 

Otehotnenie

25 ročná žena nemohla otehotnieť a stále mávala bolesti v podbrušku. Absolvovala lekárske vyšetrenia, ale nenašli u nej žiadnu odchýlku. Boli použité 2 liečenia pupočnou sviečkou a zároveň sa vyrozprávala zo svojich duševných problémov. Odvtedy porodila 1 dievčatko.

 

Podobný prípad bol u 27 ročnej ženy, ktorá sa tiež sťažovala na kŕče v podbrušku a veľmi túžila mať ešte1 dieťa. Po niekoľkých sviečkovaniach sa jej narodilo dievčatko.

 

Ďalším prípadom bola 28 ročná žena, ktorá nemohla otehotnieť. Nad oboma vaječníkmi jej boli spálené 5x5 sviečok  a vyrozprávala sa  zo svojich minulých aj súčasných problémov. Teraz je šťastnou mamičkou.

 

 

Menštruačné kŕče

2 liečenia pupočnou sviečkou postačovali 19 ročnej dievčine, ktorá trpela 5 rokov silnými menštruačnými kŕčmi

 

Konečník

37 ročná žena sa dlhú dobu trápila s problémami konečníka. Viackrát bola operovaná. Použitím 4 sviečok na kostrči nastalo úplné vyliečenie.

 

 

Zápal hrubého čreva a tráviace ťažkosti

60 ročná pani trpela tráviacimi ťažkosťami a diagnostikovali jej zápal hrubého čreva. Po 3 liečeniach pupočnou sviečkou bolesti prestali a trávenie je v poriadku.

Pri tráviacich poruchách pôsobí pupočná sviečka veľmi rýchlo tak u dospelých ako aj u detí.

 

 

Zápal slepého čreva

54 ročnú ženu operovali pred 20 rokmi na zápal slepého čreva. Od operácie pociťovala silné pichavé bolesti v bruchu. Po jednom liečení sviečkou v pupku tieto bolesti úplne zmizli.

.

 

Chronický zápal čelových dutín a hrčka na prsiach

32 ročná žena trpela  takmer 3 roky trvajúcim chronickým zápalom čelových dutín. Tak intenzívne sa jej tvoril hnis, že sústavne musela prehĺtať, aj tak stále cítila hrču v hrdle. Bolo prevedené liečenie ušnou sviečkou. Až po 13 liečeniach sa úplne vyliečila a je až dodnes bez príznakov. Ako vedľajší účinok jej zmizli aj hrčky v prsiach.

Žene, ktorá má hrčky v prsiach okrem sviečkovania  doporučujem okamžite začať užívať tabletky z kozieho mlieka a kozie mlieko

 

 

 

 

Nádor v prsníku a v podpazuší

32 ročná  žena si nahmatala  nádor tvaru orieška v ľavom prsníku a v podpazuší. Na jej vlastnú zodpovednosť jej boli na nich spálené po jednej sviečke. Kým sviečky dohoreli, nádory zmizli. Odvtedy nie sú  hmatateľné. 

 

 

 

Zápal slinivky brušnej

2 ročnému  chlapčekovi lekári diagnostikovali zápal slinivky brušnej. Po 4 liečeniach pupočnou sviečkou  sa stav upravil.

 

 

 

Nočné pomočovanie

4 ročný chlapček, ktorý sa v noci pomočoval 5x absolvoval liečenie sviečkou cez pupok a problémy zmizli.

 

 

 

Zápal obličiek a mechúra

36 ročný muž sa sťažoval  na zápal obličiek a mechúra. Po 4 liečeniach cez pupok sa bolesti stratili.

 

Zápal žlčníka

Dobré výsledky u viacerých pacientov sa dosiahli pri použití 4-5 liečení sviečkou na odstránenie zápalu žlčníka.

 

 

Zápal maternice

Zápal maternice zmizne po 5-6 liečeniach. Sviečku okrem pupku používame aj medzi stavcami chrbtice. Odstráni všetky zápaly.

 

 

Točenie hlavy a odpadnutie

13 ročnému chlapcovi sa neustále točila hlava a občas v škole odpadol. Ako neskôr vysvitlo, deň čo deň bol v škole pod veľkým stresom a klesla mu hladina cukru. 3  liečenia na bruchu priniesli úľavu.

 

 

Sviečka senzačne pôsobí pri bolestiach ucha a očí.

 

 

Zápcha

30 ročná žena mávala asi 20 rokov stolicu len pri použití glycerínových čípkov. Bol použitý Sanogel na vyčistenie čriev a liečenie pupočnou sviečkou. Po piatej kúre došlo k spontánnemu vyprázdňovaniu čreva.

 

 

Fistula

Jeden 27 ročný muž  má pod kostrčou 6-7 rokov fistulu, ktorú mu viackrát operovali, ale sa nevedela zahojiť. Opätovne sa naplnila a spôsobovala mu veľké bolesti. Bola použitá sviečka na pupku a medzi dvoma poslednými stavcami kostrče. Po každom použití sviečky sa čistila rana a znižoval sa objem hnisu. Po 8 liečení je rana skoro úplne zahojená a už ho netrápia bolesti. V liečení sa pokračuje až kým sa dosiahne úplného vyliečenia.

 

 

Cysta

34 ročná žena niekoľko dní po normálnej menštruácii začala farbiť. Lekár jej zistil cystu na vaječníku. Najprv jej bola urobená liečba pupočnou sviečkou, potom pošvovou sviečkou. Po spálení 2 pošvovej sviečky cysta praskla a jej objem sa vyprázdnil. Na druhý deň zmizlo aj farbenie. V záujme trvalejšieho vyliečenia boli  pacientke urobené ešte  ďalšie 3 liečenia

 

 

Hnisavá rana na nohe a pod nechtom na ruke

Hnisavá rana na nohe a tiež aj hnis pod nechtom na ruke sa podarilo vyliečiť prikladaním obkladu z listu morskej cibule. Odstrihne sa kúsok listu z morskej cibule – podľa potreby podľa veľkosti rany – list sa poklepe lyžicou, aby pustil šťavu a takýto list sa vrchnou časťou priloží na postihnuté miesto. Vytiahne hnis aj z pod nechta. Je potrebné  nechať  ho na rane aspoň 2,5 hodiny alebo aj viac a podľa potreby viackrát procedúru zopakovať. Niekedy stačí aj 1 priloženie.

 

 

Reuma v prstoch

71 ročná žena mala prst na pravej ruke v dôsledku svalových kŕčov dlhé roky zohnutý. Po spálení jednej  sviečky sa prst vrátil do pôvodnej polohy.

 

 

Vykrútené – pokrivené prsty na rukách

Muž, ktorý dlhé roky robil šoféra v autobuse v dôsledku zimy mal úplne pokrútené a vykrivené prsty na rukách. Priložili sme mu pijavicu. Po priložení 4 pijavice mi jeho manželka  telefonovala, že keby to nevideli doma na vlastné oči, tak by tomu neverili, že prsty na rukách má jej muž už úplne vyrovnané.

 

 

Opuch kolena

Pani mala opuchnuté a bolestivé koleno. Sviečka bola položená presne na opuch, Po jej spálení výlučky v tele sviečky  poukazovali na čerstvý zápal. Po liečení vedela bez problémov ohnúť koleno a zmizli aj bolesti. Pre istotu boli prevedené ešte 3 sviečkovania a bolesti ani opuch sa viac nevrátili..

 

 

Bolesť kolenného kĺbu

21 ročné dievča, ktoré hrávalo volejbal, žilo dlhé roky s bolesťou kolenného kĺbu.. Na kolenách jej bolo  postupne  spálených 6 sviečok  a bolesti kolena úplne zmizli.

 

 

Depresia

Dve ženy – 18 a 65 ročné trpeli depresiami. 2x2  čierne sviečky im boli spálené na zátylku a depresie sa skončili.

Depresia a kožné vyrážky

45 ročná žena po rozvode trpela silnou depresiou a bola plná nenávisti. Činnosť žlčníka a čriev bola veľmi spomalená, tvár mala plnú hnisavých vyrážok. Liečená bola  pupočnou aj ušnou sviečkou a súčasne sa vyrozprávala zo všetkých  svojich problémov. Po druhom liečení sa zlepšilo trávenie a jej duševný stav sa začal tiež vylepšovať. Po 6 liečení jej zmizli vyrážky z tváre a duševne sa stabilizovala. V takomto prípade nestačia len samotné sviečky, ale aj možnosť vyrozprávať sa, vypustiť zo seba všetky zlé myšlienky a problémy, ktoré človek má a dusí ich v sebe.

 

 

 

Erekcia

60 ročný muž mal 4 roky problém s erekciou. Zobral si gerániovú sviečku, použil ju v pupku a na podbrušnici. Po tretej nastala výrazná zmena, po siedmej sa napravila erekcia. Odvtedy sa cíti  plnohodnotným mužom.

 

 

 

Impotencia

Mladý muž sa sťažoval na impotenciu. Použitých bolo 10 sviečok na druhej čakre a na kostrči. Výsledok bol vynikajúci.

 

 

Obličky a prostata

27 ročný muž sa trápil s ťažkou duševnou vyčerpanosťou a mal aj problémy s obličkami a prostatou.  Pomocou reflexológie  sa zistilo, že ohnisko je v čelovej dutine. Bolo urobené liečenie pupočnou aj ušnou sviečkou a súbežne vždy dostal priestor, aby sa vyrozprával zo svojich problémov. Po piatom liečení zmizli všetky príznaky, opäť je aktívny a žiada sa mu pohyb. Psychicky i fyzicky je vyrovnaný.

 

 

 

Horúčka a upchatý nos

16 ročný chlapec dostal horúčku a upchal sa mu nos. Večer sme spálili po jednej sviečke v ušiach a 1 v strede čela. Do druhého dňa horúčka ustúpila a nos sa priebežne vyprázdňoval. Postup sme na druhý deň zopakovali. Po troch dňoch sa úplne vyliečil.

 

 

Bolesť hlavy v dôsledku očnej trombózy

53 ročná žena sa v dôsledku očnej trombózy sústavne sťažovala na bolesti hlavy. Medicínsky je neoperatívna. V ušiach jej bolo spálených   10 sviečok a bolesti hlavy sa skončili. 

 

Zapálené oči

Mužovi sa od zvárania zapálili oči. V ušiach mu bola spálená 1x1 sviečka a 1 v strede čela resp. na čelovej vypukline. Na očné viečka bol prikladaný obklad z nastrúhaných surových zemiakov. Na druhý deň sa problémy stratili.

 

 

Hučanie v ušiach

Ženu s cukrovkou trápilo mesiace hučanie v ušiach. Lekárska pomoc bola neúčinná. V ušiach jej bolo spálených 4x4 sviečky. Po tomto sa hučanie neobjavovalo počas dňa a v noci len mierne. Doma pokračovala v liečení.

 

 

Zaľahnuté uši

Jedno dievča má úzky zvukovod a stáva sa jej, že jej zaľahne v ušiach. Lekárka  jej ho čistievala a doporučovala  jej nastrihnutie ušného bubienka. Bolo jej  urobené sviečkovanie po jednej sviečke v každom uchu a sluch má opäť dokonalý.

 

 

 

Nedoslýchavosť

Staršia dáma mala vysoký stupeň nedoslýchavosti. 4 mesiace raz za týždeň bola  používaná ušná sviečka, kým sa jej vrátil sluch.

 

 

Hluchota

48 ročný muž už nosil strojček v uchu pre nepočujúcich. Po 3 liečeniach sviečkou v uchu počuje dokonale.

Podobne 71 ročná žena  už nosila strojček. Tu bolo potrebných 10 liečení.

 

 

Bolesť ucha

Mladá žena mala bolesti ucha. 2x boli spálené  sviečky pod ušným lalokom, na to jej bolesti zmizli. Potom jej boli spálené 3x 2 sviečky v uchu a problémy sa stratili.

Pri bolesti v uchu sa sviečka nesmie zapáliť v uchu, ale za uchom – pod ušným lalokom.

 

 

Bolesť hrdla

64 ročnú ženu stále bolievalo hrdlo. 3 modré sviečky boli použité a spálené na čakre hrtana a bolesti zmizli.

 

 

Zablokovaný krčný stavec38 ročná žena pre blokovanie krčného stavca nevládala pohybovať hlavou. Lekárska pomoc trvajúca viac mesiacov nepriniesla dokonalé riešenie. Po použití 2 sviečok spálených nad bolestivou chrupavkou bolesť úplne ustúpila, pani už mohla pohnúť hlavou. Odvtedy, akonáhle sa obnoví bolesť, aplikuje liečenie 1 sviečkou, ale je to potrebné čoraz zriedkavejšie.

 

 

 

Bolesť ramenného kĺbu

50 ročná žena žila dlhé roky s problémami ramenného kĺbu. Na ľavom ramene jej bolo spálených postupne 8 sviečok a problémy úplne zmizli. Liečenie sviečkou veľmi vhodne dopĺňajú pohybové terapie, ktoré zmierňujú resp. pomôžu úplne odstrániť kĺbové problémy. 

 

 

Bolesť krížov

Mužovi, ktorého boleli kríže boli použité  sviečky. Na zadnej plochej kosti panvy bolo spálené po 1 sviečke a potom aj v strede – na lumbálnych stavcoch. Vhodné je sviečkovanie doplniť Reumasťou.  Po liečení pacient odchádzal skoro úplne bez bolesti.

 

 

Zúženie ciev

72 ročnému mužovi odporúčali lekári amputáciu nohy kvôli zúženiu ciev. Spálením 70 sviečok mu bola noha zachránená a odvtedy sa teší dobrému zdraviu.,

Podobný prípad bol liečený prikladaním pijavíc.

.

 

Bércove vredy

Vynikajúce výsledky zaznamenávame pri liečbe Bércových vredov nasledovným spôsobom:

okolie rany je potrebné na hrubo natrieť Tea tree gélom, najlepšie pred večerom, nechať voľne pôsobiť aspoň 20 – 30 minút, dovtedy sa gél vstrebe a potom na noc túto časť nohy niečím obviazať, aby ste neušpinili posteľ. Gél vynikajúco dezinfikuje a vyťahuje zápal. Na druhý deň sa priamo do rany priloží pijavica. Túto procedúru je potrebné niekoľkokrát zopakovať. Rana sa veľmi pekne zahojí.

Počas liečby je dobré ranu postriekať koloidným striebrom – napríklad  cez rozprašovač v sklenenej fľaštičke. Striebro ničí hnilobné baktérie.

 

Vážení priatelia,

Chcem sa s Vami touto cestou podeliť o kladnom vplyve kapsúl Vital YEW.  Užívať som ich začala len veľmi krátko /pred 4 dňami/,keď som dostala chrípku od svojich pacientov. Pracujem ako zdravotná sestra, preto viem, že pri tomto ochorení je zbytočné dávať antibiotiká  Naše telo sa s tým musí vyrovnať samo.

Doteraz som mala veľké problémy. Po ústupe akútnych príznakov ochorenia som vždy ešte aj mesiace  kašlala. Vital YEW som užívala 2x1 kapsulu, bez všelijakých antibiotík a liekov proti kašľu. Prvý deň užívania mi mierne vystúpila teplota okolo 37 0C. Na druhý deň som sa už ale cítila ako vymenená, plná energie. Teraz po štyroch dňoch si sem-tam ešte zakašlem.

Som ohromená takýmto výsledkom. Môžem len doporučovať kapsule všetkým, ktorí trpia častými ochoreniami dýchacích ciest a alergiou.

Silvia Doményová, Dunajská Streda

 

 

Rakovina

Prípravok VITAL YEW som doporučil 3 ľuďom. Skutočne ruší rakovinové bunky a podporuje liečbu. U pani z Říčan, ktorá sa rozhodla bojovať proti svojej zákernej chorobe už prvá dávka veľmi pomohla a preto tento prírodný doplnok doporučujem všetkým ľuďom aj k prevencii svojho zdravotného stavu. Ja sám VITAL YEW používam a som s ním veľmi spokojný.

Hruša Jiří – liečiteľ Pardubice. Tel. 00420 604 453605

Depresia a bolesť chrbtice

Volám sa Rákocziová Nora . Jurassic Minerals+ som dostala od svojej mamy. Minerály užívam pravidelne. Pomohli mi v odstránení depresie. Keďže učím tanec, často ma bolelo celé telo a chrbtica. Odkedy používam Jurassic Minerals+ , moje zdravotné ťažkosti zmizli.. Som rada, že som spoznala tento produkt a odporúčam ho každému.

 

 

Zlatá žila a krvný tlak

Mám 71 rokov. Po dovŕšení 49 roku môjho života som zostala na invalidnom dôchodku . celé roky užívam veľa liekov. Po krátkej dobe užívania Jurassic Minerals+ (5 týždňov), sa cítim oveľa lepšie. Začal s ami upravovať krvný tlak a stratila sa mi zlatá žila, ktorú som mala 12 rokov. Zostalo mi ešte veľa problémov, ale verím, že ďalším užívaním Jurassic Minerals+ sa môj zdravotný stav bude ďalej len zlepšovať. Doporučujem užívanie všetkým ľuďom, ktorí si chcú zlepšiť svoje zdravie. Za prípravok moc ďakujem.

Hláčiková Elena, Žilina

 

 

Vysoký krvný tlak, bolesti kĺbov

Moja matka má veľa chorôb – vysoký krvný tlak, depresiu, bolesti ramien, nôh, krížov a veľa iných. Po 3 týždňoch užívania Jurassic Minerals+ začala opäť jazdiť na bicykli. Už si mohla obliecť blúzku bez obtiaží, bola kľudnejšia a začala lepšie spávať.

Sama od seba, aj keď lekár je pre ňu Boh, si začala znižovať lieky. Po 5. týždňoch sa dostala z 3 tabletiek na tlak na 1 tabletku. Znížila antidepresíva a lieky proti bolesti. Prehlásila, že sa už nebude napchávať chémiou a že Jurassic Minerals+ bude užívať do konca svojho života. Má 65 rokov.

Hana Rúžičková, Hradec Králové

 

 

Zápcha, zlý krvný obraz, nechtová pleseň, problém s rastom

Vážená firma, užívaním Jurassic Minerals+ som sa ihneď zbavila zažívacích problémov  - nadúvanie, problém so žlčníkom. Po čase sa mi upravil krvný obraz (liečený asi 7 rokov – mala som nedostatok krvných doštičiek a krviniek). Po ročnom užívaní mi zmizla pleseň na nechte na nohe a syn, ktorý mal problém s rastom – za 5 mesiacov narástol o 15 cm. Manžel je automechanik – odstránil sa mu problém s hybnosťou a bolesťou horných končatín. Vyprázdňovanie v našej rodine, po užívaní Jurassic Minerals+  je bezproblémové a pravidelné.

Zuzana Brodňanová, Kysucké Nové Mesto

 

 

Bolesť krčnej chrbtice

Jurassic Minerals+ užívam s takýmito výsledkami : trpela som bolesťou krčnej chrbtice, ktoré po 3 dňoch užívania minerálov prestali. Som nezvyčajne čulá, nabitá energiou, nemusím počas dňa oddychovať. Stačí mi len ž hodín spánku. S minerálmi som veľmi spokojná, všetkým ich vrelo doporučujem.

Viera Mihálečková, Trutnov

 

Zápal kĺbov, angína

Pri každej chorobe z prechladnutia som trpel bolestivým zápalom kĺbov. Dostal som angínu v dobe, keď som užíval Jurassic Minerals+  ešte ani len 3 týždne. Moja nemoc mala tentokrát ľahký priebeh a bolesť kĺbov sa vôbec nedostavila. Za pár dní som sa cítil fit a plný energie.

Peter Braš, Horný Dubenky

 

Bolesť v krížoch, nespavosť a únava

Vážení priatelia, začal som užívať potravinový doplnok Jurassic Minerals+. Predchádzala mu veľká reklama s tým, že napríklad len v USA sa ho predalo len v minulom roku asi 8 mil. kusov. Môžem Vás všetkých ubezpečiť, že som sa v ňom nesklamal. Po mesačnom pravidelnom používaní splnil moje očakávania. Cítim sa skutočne veľmi dobre. Výborne sa mi osvedčil ako pomocník proti únave a nespavosti. Znížil sa mi a vyrovnal do normálu krvný tlak a cítim sa naozaj sviežo. Takmer necítim žiadnu bolesť v krížoch, ktorá mi občas znepríjemňovala život. Vrele doporučujem a zaručujem aj Vám, že sa budete cítiť celkovo dobre a bez vážnych zdravotných problémov. Stále si musíme všetci pripomínať, že prevencia je dôležitejšia ako neskôr navštevovať lekárov.

Ing. Ivan Vulterýn, Praha

 

 

Bolesti krížov a kĺbov

Prípravok Jurassic Minerals+ užívame s manželom asi 1 mesiac. Som s ním veľmi spokojná, pretože sa cítim oveľa sviežejšia a čulejšia. Takisto manžel, ktorého dosť často bolievali kríže a kĺby, nemusí užívať tabletky proti bolesti. Všetci by sme mali niečo pre svoje zdravie a kondíciu urobiť a preto tieto minerály môžem každému vrelo doporučiť.

Lada Hrušková, Havlovice nad Úpou

 

Upchaté cievy, infarkt, hojenie rán

Jurassic Minerals+ užívam 3 týždne a môžem povedať, že mám viac energie a prestali ma bolieť ruky. Mala som tupé bolesti od lakťov k prstom. Tieto bolesti ustupujú a sú každým dňom miernejšie. Manžel je po veľmi ťažkom infarkte a mal úplne upchaté cievy. Minerály spôsobili, že po 3-týždňovom užívaní lekári zistili, že 2 cievy, ktoré boli po odchode z nemocnice úplne upchaté a tretia cieva z polovice, sú úplne priechodné. Vysoký tlak sa znížil zo 170 na 120 a jazva na srdci úplne mizne. Necíti sa unavený, ani nemá dýchavičnosť. Po pol roku po prepustení začal chodiť znovu do práce. Je vodič z povolania a nerobí mu to problémy. Užíva každý deň jednu detskú polievkovú lyžicu Jurassic Minerals+ na lačno.

manželia Bielinovci, Strakonice

 

 

Zníženie hladiny cukru a cholesterolu

Vážení užívatelia Jurassic Minerals+, chcem sa s vami touto cestou podeliť o kladnom vplyve týchto uvedených minerálov na môj zdravotný stav. Jedná sa totiž o potravinový doplnok, preto ho užívam bez obáv z vedľajších účinkov. Jurassic Minerals+ sú organicky viazané minerály, ktoré sú prostredníctvom rastlín spracované, takže sú tou najlepšou formou minerálov, ktoré môžeme svojmu telu dopriať.

Jurassic Minerals+ užívam 2 mesiace a cítim sa oveľa lepšie. Má výborný vplyv na psychiku, cítim sa teraz vyrovnanejšia, čiastočne ustúpili bolesti krížov a kĺbov, znížil sa mi cholesterol a klesla hladina cukru. Pri užívaní týchto minerálov dochádza k rýchlemu hojeniu rán. V užívaní týchto minerálov budem pokračovať, snažím sa ich ponúknuť všetkým, ktorí potrebujú upevniť svoje zdravie. Za spokojných užívateľov, Jana Přibylová, Načeradec


 Psoriáza


Dobrý deň pani Koteková,
chcem sa podeliť ohľadom liečenia psoriázy z vlastných skúseností, nakoľko sa toto
ochorenie prvýkrát asi pred 2 mesiacmi objavilo našej 16 ročnej dcére.
Ihneď sme ju začali kúpať v kozom mlieku, podotýkam, rozrobené mlieko
sušené pridané do kúpeľa, z tabliet užíva kombináciu imunoaktívu s
multiaktívom bifi. I  keď to prebieha pomaly,  kožné defekty sa postupne
strácajú, čo nás veľmi teší. Takže ak môžem doporučiť , opakujem sa , kúpeľ
v sušenom obnovenom mlieku a kombinácia imunoaktívu s multiaktívom bifi.
S pozdravom ostáva a príjemný deň Vám želá

Jana