Hai Hua CD 9X / diagnostik

Kód: 411
Neohodnotené
Značka: Altermedic
€380 €316,67 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Rýchlo účinný prístroj na liečenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Hai-Hua

 

Dodacia doba je 5-6 týždňov.

Pri tomto produkte vyžadujeme vopred zálohu 50%.

 

Vo východoázijských krajinách sa používa množstvo tradičných masážnych techník. Čínskym špecialistom sa však podaril unikátny objav – rýchlo účinný prístroj na liečenie s názvom Hai Hua.

 

Tento domáci lekár lieči a uzdravuje podľa tradičných čínskych metód bodov JING-LUO a JIANG-FU a to spojením efektu piatich základných metód čínskej medicíny – akupunktúry, moxibucie, elektroterapie, bánkovania a magnetoterapie. Dokáže zbaviť chorého ťažkostí a problémov bez medikamentóznej liečby. Nahrádza klasickú akupunktúru, elektroliečbu i masáže. Lieči bez ihiel, následných bolestí a akýchkoľvek vedľajších účinkov.

 


Prístroj HAI HUA je malý, skladný a nehlučný ľahko ovládateľný prístroj použiteľný prakticky kdekoľvek (doma, na dovolenke...). Aplikuje sa pomocou malých samolepiacich elektród. Najzvláštnejšie a najdôležitejšie na ňom je ale to, že dokáže harmonizovať činnosť orgánov a celého tela prostredníctvom čínskej hudby, presnejšie hudobných vibrácií, ktoré prechádzajú cez akupunktúrne dráhy. Túto hudbu ale ľudské ucho nie je schopné vnímať. Pomocou HAI HUA sa dosahujú naozaj vynikajúce výsledky pri liečbe interných, neurologických, chirurgických, ortopedických, alergických, dermatologických, pediatrických, ale aj zmyslových ochorení. Vďaka nemu je možné skončiť s fajčením, redukovať hmotnosť, obnoviť obranyschopnosť organizmu a v lekárskej kozmetike dosiahnuť výrazné skrášlenie tváre.

 

Absolútnou výhodou tohto prístroja je, že i človek bez akýchkoľvek znalostí medicíny, sa po prečítaní inštrukcií a vďaka jeho jednoduchej obsluhe, dokáže liečiť úplne sám. Ďalšou, nie menej zaujímavou, výhodou liečby pomocou HAI HUA je jej krátkodobosť a bezbolestnosť s evidentne rýchlym uzdravujúcim účinkom. (Bolesti zubov alebo vysoký krvný tlak je možné vyliečiť už na jedno pôsobenie)

 

 

Rozhovor s MUDr. Alexandrom Fesenkom

 

Kto z Vás by nechcel mať priamo vo svojej rodine lekára?!

 

Lekára, ktorý by bol stále „po ruke“, a ktorý by ochotne a bez zbytočných rečí dokázal v pravej chvíli pomôcť Vášmu naštrbenému zdraviu? Je viac ako isté, že medzi nami takíto „šťastlivci“ žijú.

 

Ale Vy ostatní nezúfajte, pretože teraz prichádza doba, kedy im naozaj môžete prestať závidieť. Prečo to tak vlastne je, sme sa spýtali naslovovzatého odborníka na orientálnu medicínu MUDr. Alexandra Fesenka.

 

Vo východoázijských krajinách sa používa množstvo tradičných masážnych techník. Čínskym špecialistom sa však podaril unikátny objav – rýchloúčinný prístroj na liečenie s názvom HAI HUA. Tento domáci lekár lieči a uzdravuje podľa tradičných čínskych metód bodov JING-LUO a JIANG-FU a to spojením efektu piatich základných metód čínskej medicíny – akupunktúry, moxibucie, elektroterapie, bankovania a magnetoterapie. Dokáže zbaviť chorého ťažkostí a problémov bez medikamentóznej liečby. Nahrádza klasickú akupunktúru, elektroliečbu i masáže. Lieči bez ihiel, následných bolestí a akýchkoľvek vedľajších účinkov.

 

Môžete nám teda prezradiť, akým spôsobom a aké ochorenia tento „zázračný čínsky lekár“, ktorého mimochodom už teraz môže mať každý z nás doma, lieči?Odpoviem veľmi zjednodušene a hlavne zrozumiteľne. Prístroj HAI HUA je malý, skladný a nehlučný ľahko ovládateľný prístroj použiteľný prakticky kdekoľvek (doma, na dovolenke ...). Aplikuje sa pomocou malých samolepiacich elektród. Najzvláštnejšie a najdôležitejšie na ňom je ale to, že dokáže harmonizovať činnosť orgánov a celého tela prostredníctvom čínskej hudby, presnejšie hudobných vibrácií, ktoré prechádzajú cez akupunktúrne dráhy. Túto hudbu ale ľudské ucho nie je schopné vnímať.
Pomocou HAI HUA sa dosahujú naozaj vynikajúce výsledky pri liečbe interných, neurologických, chirurgických, ortopedických, alergických, dermatologických, pediatrických, ale aj zmyslových ochorení. Vďaka nemu je možné skončiť s fajčením, redukovať hmotnosť, obnoviť obranyschopnosť organizmu a v lekárskej kozmetike dosiahnuť výrazné skrášlenie tváre.

 

Je možné, aby si ľudia dokázali vyliečiť už spomínané ochorenia aj bez medicínskeho vzdelania? Nie je nutné absolvovať aspoň základný kurz liečby prístrojom HAI HUA?

 

Absolútnou výhodou tohto prístroja je, že i človek bez akýchkoľvek znalostí medicíny, sa po prečítaní inštrukcií a vďaka jeho jednoduchej obsluhe, dokáže liečiť úplne sám. Ďalšou, nie menej zaujímavou, výhodou liečby pomocou HAI HUA je jej krátkodobosť a bezbolestnosť s evidentne rýchlym uzdravujúcim účinkom. (Bolesti zubov alebo vysoký krvný tlak je možné vyliečiť už na jedno pôsobenie.)

 

Skúsme byť trochu konkrétnejší. Je možné pomôcť ľuďom, ktorí majú problémy napríklad s artritídou?

 

Podľa čínskej tradičnej medicíny je základom artritídy poškodenie energie pečene a obličiek „agresívnym“ pôsobením energie vetra, chladu a vlhka. Z tohoto dôvodu aplikujeme metódy liečby, ktoré posilňujú tok tekutín kolujúcich v organizme, „výživu krvi“ a podporujú jej cirkuláciu v týchto orgánoch. Používaním rýchloúčinného prístroja HAI HUA dosahujeme veľmi pozitívne výsledky. Pri opakovanej aplikácii tohto prístroja choroba rýchlo ustupuje, až sa úplne stratí.
Ako jeden z mnohých vhodných príkladov uvediem ženu-penzistku, ktorá mala počas 5 rokov opuchy kolenného kĺbu spojené s intenzívnymi bolesťami. Nález RTG vyšetrenia znel – artritída ľavého kolenného kĺbu. Keďže sa v poslednom čase jej stav rapídne zhoršil (sťažený pohyb, nemožná chôdza po schodoch, či čupenie) a podľa vyjadrenia pacientky jej klasická medicína vôbec nepomáhala, nasadili sme liečbu pomocou prístroja HAI HUA. Už po absolvovaní prvej liečby pocítila pacientka úľavu pri samotnom pohybe kĺbu. Po štvrtom sedení bolesti a opuch prakticky vymizli a chôdza, aj po schodoch, bola možná bez väčších problémov. Ďalších 10 aplikácii HAI HUA bolo nasadených hlavne kvôli zosilneniu účinkov liečby. Ani po troch mesiacoch sledovania sme nezaznamenali návrat akýchkoľvek predchádzajúcich problémov.

 

„Bežná“ nepríjemná choroba dnešných dní sú tkz. vyskočené platničky. Dokáže si aj s ňou tento „domáci lekár“ poradiť?

 

Poškodenie medzistavcových chrupaviek je choroba, s ktorou sa stretávame dennodenne. Je to jedna z príčin, ktorá môže spôsobiť napr. aj zápal sedacích nervov. Ak však túto „mučiacu“ chorobu nevyliečime včas, pretrváva veľmi dlhú dobu a vážne znepríjemňuje život a prácu človeka. Už mnohí naši pacienti sa presvedčili na „vlastnej koži“, že liečba chirurgickými metódami nie je dostatočne efektívna, hlavne z toho dôvodu, že sa ich choroba priveľmi často opakovala. Liečbou prístrojom HAI HUA však nastal v ich živote rapídny obrat. Aplikáciou HAI HUA sme u nich dosiahli odstránenie svalového napätia (kŕčov) a posilnenie „puzdra“ platničiek a stavcov, čím sa poškodené stavce postupne vrátili do svojej fyziologickej polohy.
Príkladom môže byť anamnéza 41 ročného robotníka - natiahnutie krížov a z toho prameniaca neznesiteľná ostrá bolesť, ktorá mu nedovoľovala narovnať si chrbát. Tento jeho zdravotný problém kulminoval na druhý deň znecitlivením pravej nohy, kašľom a neutíchajúcou bolesťou chrbtice.
Nami stanovená diagnóza znela – prolabs medzistavcových chrupaviek v oblasti krížovej chrbtice. Pacient nebol schopný zdvihnúť ľavú nohu viac ako v 40 a pravú nohu v 30 stupňovom uhle. Pociťoval silnú bolesť v oblasti medzi 5. lumbálnym a 1. sakrálnym stavcom, pričom v ľavej nohe strácal citlivosť. Jeho stav sa začal zlepšovať už po druhej liečbe prístrojom HAI HUA. Po siedmej liečbe týmto prístrojom už bez problémov pohyboval nohami a po 20-tej aplikácii HAI HUA sa všetky symptómy choroby úplne stratili. Pacienta sme sledovali ešte 6 mesiacov, no
choroba a bolesti sa už nevrátili.

 

Ako nám prezradil MUDr. Fesenko, o úspešne vyliečených pacientoch pomocou prístroja HAI HUA by sa už dalo napísať niekoľko kníh. Ak si začneme aj my uvedomovať, že naše telo je „ kniha života“, HAI HUA bude pre nás ten najlepší prístroj na bezproblémové prelistovanie jej stránok.
Vzhľadom na to, že pomocou prístroja HAI HUA je možné vyriešiť obrovské množstvo zdravotných problémov a vyliečiť 80 až 95% chorôb (v závislosti od stavu pacienta a štádia ochorenia), je naozaj na zváženie, či by sa takýto „domáci lekár“ nemal stať súčasťou každej rodiny.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: