Kyäni - dávkovanie

Výrobky Kyäni sú vyrobené tak, aby pôsobili v dokonalej harmónii a dodávali Vášmu telu každodennú potrebnú dávku vitamínov, minerálov a stopových prvkov.

Krok 1
Ako prvé, ešte pred tým, ako užijete Kyäni Sunrise, užite 5-6 kvapiek Kyäni NitroFX. Týmto spôsobom pripravíte telo na účinné vstrebanie Kyäni Sunrise a dosiahnete výborné využitie všetkých zložiek.

Krok 2
Užite ráno na lačno jedno vrecúško Kyäni Sunrise. Takto začnete deň najlepšie ako sa len dá, keďže Kyäni Sunrise obsahuje všetky potrebné vitamíny, minerály a stopové prvky. Okrem toho dodáte do tela potrebné antioxidanty.

Ak trpíte cukrovkou, užite Kyäni Sunrise počas jedla.

Krok 3
Počas dňa, najlepšie v skorých popoludňajších hodinách, keď dochádza k úbytku energie, užite 5-6 kvapiek Kyäni NitroFX, tým dodáte telu potrebnú energiu.

Krok 4
Skoro večer užite 5-6 kvapiek Kyäni NitroFX, čím dodáte telu dodatočnú energiu.

Krok 5
Počas večere alebo pred spaním, užite 3 kapsule Kyäni Sunset, umožníte tak účinným tokotrienolom a omeg-3 mastným kyselinám zregenerovať Vaše telo počas spánku.

Užívanie Kyäni Nitro Xtreme
Kyäni Nitro Xtreme je silnejšou variantou Kyäni NitroFX, je obohatený o ďalšie zložky a ako taký sa môže používať rovnako ako Kyäni NitroFX /3x denne 5-6 kvapiek/, ale určený je predovšetkým pre športovcov, aktívnych ľudí, ľudí vystavených nadmernému stresu a v týchto prípadoch by sa mal užívať približne 1/2 hod. pred očakávanou záťažou /tréning, fyzická aktivita a podobne/.