Kyäni - dávkovanie

Výrobky Kyäni sú vyrobené tak, aby pôsobili v dokonalej harmónii a dodávali Vášmu telu každodennú potrebnú dávku vitamínov, minerálov a stopových prvkov.

Krok 1
Ako prvé, ešte pred tým, ako užijete Kyäni Sunrise, užite 5-6 kvapiek Kyäni NitroFX. Týmto spôsobom pripravíte telo na účinné vstrebanie Kyäni Sunrise a dosiahnete výborné využitie všetkých zložiek.

Krok 2
Užite ráno na lačno jedno vrecúško Kyäni Sunrise. Takto začnete deň najlepšie ako sa len dá, keďže Kyäni Sunrise obsahuje všetky potrebné vitamíny, minerály a stopové prvky. Okrem toho dodáte do tela potrebné antioxidanty.

Ak trpíte cukrovkou, užite Kyäni Sunrise počas jedla.

Krok 3
Počas dňa, najlepšie v skorých popoludňajších hodinách, keď dochádza k úbytku energie, užite 5-6 kvapiek Kyäni NitroFX, tým dodáte telu potrebnú energiu.

Krok 4
Skoro večer užite 5-6 kvapiek Kyäni NitroFX, čím dodáte telu dodatočnú energiu.

Krok 5
Počas večere alebo pred spaním, užite 3 kapsule Kyäni Sunset, umožníte tak účinným tokotrienolom a omeg-3 mastným kyselinám zregenerovať Vaše telo počas spánku.

Užívanie Kyäni Nitro Xtreme
Kyäni Nitro Xtreme je silnejšou variantou Kyäni NitroFX, je obohatený o ďalšie zložky a ako taký sa môže používať rovnako ako Kyäni NitroFX /3x denne 5-6 kvapiek/, ale určený je predovšetkým pre športovcov, aktívnych ľudí, ľudí vystavených nadmernému stresu a v týchto prípadoch by sa mal užívať približne 1/2 hod. pred očakávanou záťažou /tréning, fyzická aktivita a podobne/.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie