Moringa ADVANCE 180 tbl.

Kód: 3011
Neohodnotené
€13,30 €11,08 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Moringa ADVANCE obsahuje koncentrovaný extrakt z listov moringy prémiovej kvality. Extrakt sa šetrne lisuje do tabliet, ktoré neobsahujú žiadne tabletovacie látky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Moringa text 1

Koncentrovaný extrakt z listov moringy
Moringa ADVANCE obsahuje vysoko koncentrovaný extrakt 10 : 1 z listov moringy olejodárnej. Vďaka tomu sú biologicky aktívne látky nachádzajúce sa v doplnku v 10-krát vyššej koncentrácii než v samotných listoch moringy. Tablety obsahujú čistý extrakt z listov moringy, neobsahujú žiadne tabletovacie látky.

Vysoká nutričná hodnota
Moringa obsahuje vysoké množstvo proteínov a antioxidantov, vďaka tomu je vysoko nutrične hodnotná a je vhodným každodenným doplnkom zdravého jedálneho lístka.

Vitamíny a minerály v prirodzenej podobe
Moringa obsahuje množstvo vitamínov, minerálov a ďalších prírodných látok. Telo tieto látky pri užívaní moringy prijíma v prirodzenej podobe a nie synteticky vyrobené.

Unikátna superpotravina
Vďaka všetkým vyššie uvedeným vlastnostiam je moringa olejodárna veľmi obľúbený produkt z kategórie tzv. superpotravín.

Neobsahuje lepok, laktózu ani mliečnu bielkovinu

Zloženie

Moringa olejodárna (extrakt z listov 10:1, 300 mg/1 tbl.), stearan horečnatý
180 tabliet
Neobsahuje lepok, laktózu ani mliečnu bielkovinu.

Užívanie a dávkovanie

Užívajte 2 tablety denne. Dostatočne zapite.

Upozornenie:

Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte v tme a suchu pri teplote do 25 °C. Ukladajte mimo dosahu detí.Neobsahuje lepok, laktózu ani mliečnu bielkovinu. Výživový doplnok.