Stres

Stres patrí medzi civilizačné choroby a stal sa pevnou súčasťou každodenného života. Postihuje nielen dušu ale i telo a výraznou mierou sa podpisuje pod predčasné úmrtie. Pri strese celý organizmus je nasmerovaný, aby sa so stresom vyrovnal a prispôsobil sa mu.

Stres v organizme zmobilizuje všetky sily na zvládnutie záťaže. Stres môžu vyvolať ťažko zvládnuté životné okolnosti, ktoré môžu byť krátkodobé otrasy (zľaknutie, prekvapenie, smutná alebo radostná správa) ale aj dlhodobo pôsobiace záťaže (neúspech v práci, strata životného partnera, strata zamestnania).

Stresové situácie môžete zvládnuť oveľa ľahšie ak sa o svojich problémoch porozprávate s rodinou alebo kamarátmi, treba sa naučiť povedať "nie", relaxom, masážou, cvičením, aktívnym pohybom na čerstvom vzduchu, správnym dýchaním a smiechom.

Najpredávanejšie

6 položiek celkom
CAPRAMILK Multiaktív Bifi tabletky z kozieho mlieka 144 tabliet
€15,90

S mikroorganizmami, vápnikom, horčíkom, zinkom, jódom a jedenástimi vitamínmiZnačka : ABEL

290
CAPRAMILK Sušené kozie mlieko 300g
€9

Sušené plnotučné kozie mlieko CAPRAMILK pochádza zo slovenského chovu a zároveň je JEDINÉ SLOVENSKÉ SUŠENE KOZIE MLIEKO NA TRHU, veterinárne kontrolné číslo VKČ SK 4-3 ESZnačka...

562
CAPRAMILK Imunoaktív tabletky z kozieho mlieka 144 tabliet
€15,90

So servisínom , vápnikom, zinkom, selénom a jedenástimi vitamínmi.Značka : ABEL

291
fin Avis (bez alkoholu)
ZADARMOZADARMO
€26,40

Nealko extrakt z ovsených klíčkov ocenia vodiči aj športovci

300877
fin Avis
€16,50

Keď sa cítite podráždení

300899
CAPRAMILK Kolostrum
ZADARMOZADARMO
€58,25

CAPRAMILK kozie kolostrum – je lyofilizovaným produktom obsahujúcim kozie mledzivo cennú ekologickú surovinu, ktorá je produkovaná matkou, kozou, v prvých dňoch po narodení...

543