fin Biiolitabs 60 tabliet

Kód: 300883
Neohodnotené
Značka: Finclub
€27,14
Skladom
Môžeme doručiť do:
21.9.2021

NOVINKA - čierny cesnak pre srdce, imunitu a vitalitu

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok Biiolitabs obsahuje biologicky aktívne fermentovaný extrakt z cesnaku ABG10 + (Aged Black Garlic) označovaný za cesnakový extrakt novej generácie - "čierny" cesnak. Produkt je stabilný, bez zápachu a chuti.

Cesnak má 100% španielsky pôvod, nie je geneticky upravovaný, obsahuje bioaktívnuzložku S-allylcystein. Denná dávka je efektívna a zodpovedá množstvu používanému v štúdiách. Má ochranný účinok na srdcovo-cievny systém.

Cesnak (Allium sativum) sa stará o srdce, cievy, imunitný systém, pomáha udržiavať optimálnu hladinu cholesterolu a krvných tukov. Pôsobí ako antioxidant, prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi. Je prospešný pre dýchací systém, činnosť pečene, duševnú pohodu, prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu.

Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice. Vhodný pre vegetariánov.

Zloženie: BG10 + extrakt z čierneho cesnaku, protihrudkujúce látky: mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, oxid kremičitý, kukuričný škrob

Obsah účinných látok: v jednej tablete: 250 mg extraktu z čierneho (fermentovaného) cesnaku ABG10 + (250 mikrogramov S-allylcysteinu).

Balenie: 60 tabliet/30 g

Dávkovanie: 1 tableta denne

Návod na použitie:: ráno, po jedle zapiť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: