CAPRAMILK - Multiaktív - tabletky z kozieho mlieka 144 tabliet

Kód: 292
Neohodnotené
Značka: ABEL
€16 –0 %
CAPRAMILK Multiaktiv
€16 –0 % €15,90 €13,25 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

S vápnikom, jódom, železom, meďou a jedenástimi vitamínmi.

Značka : ABEL

Detailné informácie

Podrobný popis

CAPRAMILK – MULTIAKTÍV BIO PRODUKT

 


S vápnikom, jódom, železom, meďou a jedenástimi vitamínmi
- určené ako potravina pre zvláštnu výživu

pixel


CAPRAMILK MULTIAKTÍV je pre svoj komplexný účinok doporučovaný hlavne pre :

  • deti, dospievajúcu mládež
  • tehotné a dojčiace ženy
  • pri anémií
  • v rekonvalescencii a pri zvýšenej telesnej námahe
  • pri zlomeninách a zvýšeným rizikom rednutia kostí


Výrobok zároveň veľmi dobre pôsobí ako prevencia a liečba osteoporózy. Kladne pôsobí na nervový a imunitný systém. Zlepšuje celkovú kondíciu, pomáha pri nadmernej únave a psychickej záťaži organizmu, pri poruchách činnosti štítnej žľazy. Má antioxidačné účinky, pomáha chrániť pred škodlivými účinkami voľných radikálov, napomáha predchádzať srdcovým ochoreniam a udržiavať zdravý cievny systém, zlepšuje okysličenie všetkých tkanív.


CAPRAMILK MULTIAKTÍV sú tablety z kozieho mlieka obohatené o biologicky viazaný vápnik, jód, železo, meď a 11 vitamínov. Sú to hlavne antioxidačný vitamín E a vitamín C, kyselina listová, vitamín D a komplex vitamínov skupiny B.


Železo, vitamín B12, vitamín B2 a B6 prispievajú k správnej tvorbe červených krviniek. Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu.Takto obohatené kozie mlieko je bohatým zdrojom celej škály minerálnych látok, stopových prvkov, vitamínov a esenciálnych aminokyselín. Pre svoje nealergizujúce vlastnosti je súčasne hodnotným zdrojom mliečnej bielkoviny.


Súčasne s tabletkami doporučujeme užívať aj sušené kozie mlieko, čím sa zvýši liečebný účinok tabletiek. Používať ho bežne v kuchyni, všade tam, kde sa používa kravské mlieko.

kozie tablety vyber

Zloženie CAPRAMILK MULTIAKTÍV: sušené plnotučné kozie mlieko, náhradné sladidlo sorbitol, organicky viazaný vápnik, jód, železo a meď, aroma, zmes vitamínov (vitamín C, vitamín E, niacin, pantotenát vápenatý,m vitamín B6, vitamín B2, vitamín B1, kyselina listová, biotín, kyselina listová, vitamín B12, vitamín D) stearan horečnatý a tabletovacia prísada oxid kremičitý.

Výrobok neobsahuje konzeravčné látky, ani syntetické farbivá.

Obsah potravinových doplnkov v doporučenej dennej dávke 6 tabliet

VITAMÍNY množstvo % d.d.d.*
Vitamín C
Vitamín E
Niacin
Ca pantotenát
Vitamín B6
Vitamín B2
Vitamín B1
Kyselina listová
Biotin
Vitamín B12
Vitamín D
MINERÁLY
Vápnik (organický)
Železo
Meď
Jód
14,4 mg
4,0 mg
3,8 mg
1,7 mg
420,0 µg
340,0 µg
321,0 µg
85,0 µg
9,0 µg
1,0 µg
1,0 µg

13,0 mg
5,9 mg
0,6 mg
91,0 µg
24
40
21
28
21
21
23
42
6
100
20

2
42
nie je stanovené
60

Jedno balenie CAPRAMILK (UNIMILK) obsahuje 144 tabliet. Doporučená denná dávka 2x 3 tablety. Capramik je určený pre užívanie už od troch rokov.

CAPRAMILK - je nová zaregistrovaná ochranná známka pre produkty vyrábané spoločnosťou Abel plus, s.r.o. pre celú Európu. Technológia výroby a zloženie sú totožne s predchádzajúcou radou UNIMILK.

Upozornenie:

Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Schválené Úradom verejného zdravotníctva SR
Číslo rozhodnutia BPOVO/2132/2005/Ht

Nevypĺňajte toto pole:
A Avatar autora nadorove ochorenie obliciek 18.6.2020 19:39
Ktore tabletky su vhodne pre nadorove ochorenie obliciek a metastazy v plucach.
Odpovedať
J Avatar autora Re: nadorove ochorenie obliciek 18.6.2020 19:40
Dobrý deň, odporúča sa kolostrum, s tým sú najlepšie skúsenosti alebo potom Imunoaktív v kombinácii s Multiaktív Bifi
M Avatar autora Metastazy na kostiach 18.6.2020 19:38
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať ktoré tabletky sú vhodné pre onkologického pacienta na kosti.. Tie modré či oranžové? Sú niektoré vhodné aj na chudnutie pri obezite? Ďakujem :)
Odpovedať
J Avatar autora Re: Metastazy na kostiach 18.6.2020 19:39
Dobrý deň, pre onkologického pacienta - kombinácia CM imunoaktív + CM multiaktív bifi. Pri obezite a na chudnutie Cm bifidoaktív obsahuje vlákninu aj chróm, ktoré prispievajú k tomu že máte pocit nasýtenia a tlmí pocit hladu.
K Avatar autora HIT 18.6.2020 19:38
Mám histamínovú inoleranciu je to vhodné pre mňa?
Odpovedať
J Avatar autora Re: HIT 18.6.2020 19:38
Dobrý deň, môžete to vyskúšať, odporúčam najskôr 2 tablety potom 4 tablety a 6 tabliet, aby to malo postupný nábeh.
I Avatar autora autoimúnne ochorenia 18.6.2020 19:37
chcela by som sa opýtať, či je vhodný Capramilk pri autoimúnnych ochoreniach, konkrétne pri Skleróze multiplex. Dakujem
Odpovedať
D Avatar autora Re: autoimúnne ochorenia 18.6.2020 19:37
Dobrý deň, na sklerózu multiplex máme v ponuke produkty ASEA a prípadne prípravok MMS. Pre bližšie informácie sa mi ozvite na 0905 945 760. Koteková
A Avatar autora vôna 18.6.2020 19:36
Dobrý deň, objednala so si capramilk multiaktiv pre dieta, no ked ho ovoniam ma zvlastnu vonu, vobec nevonia ako susene mlieko.Mam aj dalsie bifidoaktiv a imunoaktiv,ktore pekne vonaju ako susene mlieko. Je to v poriadku?
Odpovedať
J Avatar autora Re: vôna 18.6.2020 19:37
Dobrý deň, pokiaľ bola krabička zabezpečená, aby nešla otvoriť /treba dať dole plastový zabezpečovací uzáver/ a je dostatočný dátum spotreby, tak nie je dôvod, aby bolo niečo zlé s danými tabletkami. Aj keď je základ všetkých 4 druhov kozích tabliet, ktoré predávame, kozie mlieko, predsa len sa trochu odlišujú a preto aj tá chuť a vôňa jednotlivých druhov sa môže líšiť.
N Avatar autora Alergia 18.6.2020 19:34
Sú tabletky z kozieho mlieka vhodné pre deti s alergiou na kravské mlieko? Pomáhajú aj pri problémoch s kľbami u detí - opuch kolena s tekutinou? Ďakujem za odpoveď. Martina G.
Odpovedať
J Avatar autora Re: Alergia 18.6.2020 19:35
odpoved priamo od vyrobcu: čo sa týka alergie na kravské mlieko je popísaná celá štúdia ale aby som to v skratke zhrnula kozie mlieko obsahuje len minimálne množstvá alfa s kazeínu, ktorý je jedným z pôvodcov alergických reakcií .Množstvo bielkovín je vyšší ako v kravskom mlieku, dôležitý rozdiel spočíva v ich zložení, čo je pravdepodobne dôvod, prečo organizmus niektorých ľudí znáša kozie mlieko podstatne lepšie ako mlieko kravské.Lepšia stráviteľnosť kozieho mlieka je spôsobená rozmermi a zložením tukových častíc, ktoré sú rozptýlené v malých guľôčkách podobne ako u mlieka materského. kozí tuk priaznivo pôsobí pri kĺbových ochoreniach na čom sa podieľa najmä kyselina mliečna, esenciálne voľné aminokyseliny, kyselina orotová a citrónová. Konkrétne takémuto dieťatku, ktorého bolia kolienka môžete doporučiť unimilk multiaktív, taktiež počas predaja sme sa stretli s tým, že opuch kolien ustúpil a tým pádom aj voda z kolena a samozrejme bolesti, ktoré trápili človeka ako ďalší sprivodný jav tohto ochorenia.