Zinzino Xtend 60 kapsúl

Kód: 575
Neohodnotené
Značka: Zinzino
ZADARMOZADARMO
Zinzino Xtend 60 kapsúl
€41 €34,17 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Xtend je výživový doplnok, ktorý obsahuje všetkých 23 vitamínov, ďalej stopové prvky a hlavné fytonutrienty.

Značka : Zinzino

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Popis

Xtend je najmodernejší výživový doplnok, ktorý je dnes na trhu. Má v prvom rade všetkých 23 vitamínov, stopové prvky a hlavné fytonutrienty* a k tomu všetkému aj Wellmune, purifikovaný 1,3/1,6 betaglukán z pekárskeho droždia.

*Fytonutrienty sú prírodné chemické látky/živiny, ktoré produkujú rastliny.

 

pixel

Hlavné výhody

 • Získaný z prírodných zložiek
 • 45 schválených prínosov pre zdravie (Európsky úrad pre bezpečnosť potravín, EFSA)
 • Ponúka komplexný program výživových faktorov potrebných pre rast a regeneráciu tkanív
 • Užite si viac energie - o vitamínoch skupiny B (B1 – B12) a aj o mnohých mineráloch v prípravku Zinzino Xtend, ako sú meď, horčík, ión a mangán, existujú zdravotné tvrdenia, ktoré uvádzajú, že sú dôležité pre prirodzený energetický metabolizmus.
 • Zlepšite kvalitu svojich kostí a funkciu kĺbov - Zinzino Xtend obsahuje viacero vitamínov a minerálov so schválenými zdravotnými tvrdeniami týkajúcimi sa kostí a svalov. Sú to vitamíny D, C a K a horčík, mangán a zinok.
 • Podpora imunitného systému - Zinzino Xtend obsahuje 1,3/1,6-betaglukány. O tejto živine, získavanej z bunkových stien intenzívne purifikovaného, patentovaného kmeňa pekárskeho droždia, bolo klinicky preukázané, že podporuje imunitný systém.* K tomuto dôležitému zdravotnému prínosu prispievajú aj niektoré zlúčeniny (napríklad kyselina listová, železo, vitamín B6, meď). (*Zdokumentované v 13 klinických skúšaniach)

   

  Okrem vitamínov a minerálov obsahuje Zinzino Xtend aj karotenoidy, xantofyly a skupinu polyfenolov pochádzajúcich z ovocia, korenín a zeleniny. Ak by ste chceli všetky tieto živiny získať z jedla, každý deň by ste museli zjesť viac ako 3 000 kalórií v podobe tých najvýživnejších potravín.

  Všetky zložky v prípravku Zinzino Xtend majú viac než sto prínosov pre zdravie, ktoré potvrdil úrad EFSA (Európsky úrad pre bezpečnosť potravín). Ovplyvňujú každú bunku, orgán a tkanivo v organizme. Zinzino Xtend je perfektný doplnok k prípravku Zinzino BalanceOil a poskytne vám kompletný podporný výživový program.

 

Obsah balenia

ZinZino Xtend obsahuje 60 tabliet, čistá hmotnosť 45 g. 

Zložky

Objemové činidlá (beta-cyklodextrín, mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý), výťažok z listu olivovníka (Olea europea folia), hydroxid horečnatý, riasy (Ascophyllum nodosum), 1,3 – 1,6 betaglukány* (z kvasinky Saccharomyces cerevisiae), výťažok z koreňa kurkumy (Curcuma longa), vitamín C, výťažok z brokolice (Brassica oleracea), bisglycinát zinočnatý, vitamín E – zmiešaný s tokoferolmi a tokotrienolmi, výťažok z listu zeleného čaju (Camellia sinensis), výťažok z plodu paradajky (Solanom lycopersicum), bisglycinát železnatý, protihrudkové činidlo (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín, polyvinylpyrolidón), výťažok z kvetu nechtíka (Tagetes erecta), kyselina listová, vitamín K2, selenát sodný, niacínamid, koenzým Q10, molybdénan sodný, bisglycinát mangánatý, výťažok z mikrorias (Dunaliella salina), bisglycinát meďnatý, kyselina pantoténová, vitamín B12, vitamín D3, chlorid chromitý, vitamín B6, tiamín hydrochlorid, riboflavín, vitamín K1, jodid draselný, biotín.

*Wellmune.

Nutričná hodnota a obsah v 4 tabletách

Zinzino Xtend Nutričná hodnota a obsah v 4 tabletách

Dávkovanie

Pre dospelých a deti nad 12 rokov. Užívajte s jedlom. 2 – 4 tablety denne. Dennú dávku neprekračujte.

Skladovanie

Uchovávajte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí.

Upozornenia

 • neprekračujte odporúčanú dennú dávku
 • uchovávajte mimo dosahu detí
 • ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky na predpis alebo trpíte zdravotným stavom, poraďte so svojím lekárom pred použitím produktu
 • prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov
 • potravinové doplnky by nemali slúžiť ako náhrada pestrej a vyváženej stravy

Náhodné predávkovanie prípravkami s obsahom železa je u detí mladších ako 6 rokov hlavnou príčinou smrteľných otráv. V prípade náhodného predávkovania okamžite privolajte lekára alebo toxikologickú službu. Skôr než Xtend začnú užívať tehotné ženy alebo deti, je potrebné poradiť sa s lekárom.

 

Registrácia - prémiová cena

Ak chcete nakupovať za prémiovú cenu, je potrebné sa zaregistrovať na odkaze https://www.zinzino.com/2007711262 a pravidelne odoberať produkty. Ak máte záujem len o jeden kus výrobku, platí cena uvádzaná na e-shope.
Ak by ste potrebovali pomôcť s registráciou, alebo máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte nás na 0905 945 760 alebo e-mailom na info@altermedic.sk .