Panel používateľa

Info

ASEA - informácie

Asea – to sú molekuly, ktoré riadia v tele človeka celý imunitný systém. Nie je to liek, ani nejaký multivitamín, ani nejaký prírodný preparát na liečbu a predsa sa pomocou neho dokážu ľudia vyliečiť aj z veľmi ťažkých chorôb, a to aj z takých, o ktorých sa tvrdí, že sú neliečiteľné. Sú to molekuly, ktoré má človek v tele, keď sa narodí, ale postupom veku ubúdajú a tvoria sa len vo veľmi malom množstve. Doteraz nebolo možné si ich doplniť. Z toho dôvodu, keď ich ľudia majú už málo – zničia si ich aj elektrosmogom – mobily, počítače, mikrovlnky atp. - tak bývajú viac chorí a rýchlejšie starnú. Je to svetový unikát a lekári a vedci tvrdia, že pre ľudstvo bude mať taký veľký účinok, ako bolo napríklad vynájdenie penicilínu alebo DNA. Je to objav storočia.

 

Je absolútne netoxická a vrelo sa odporúča používať aj športovcom, pretože zvyšuje ich výkon o 12 % – 15 %, čo je dokázané lekármi, ktorí to na športovcoch v Kalifornii testovali. Už viacerí športovci to užívajú a dosahujú skvelé výsledky.

 

ASEA je vynikajúci produkt, ktorý sa oficiálne predáva vo viac ako desiatich rôznych krajinách. Na Slovensku sa zatiaľ nepredáva, preto si ho ľuda dovážajú zo zahraničia. Má výborné výsledky, preto sa každým dňom zväčšuje počet ľudí na Slovensku, ktorý s týmto produktom majú osobné skúsenosti, pričom im chýbajú dostupné informácie v jazyku, ktorému by rozumeli. Preto sme sa rozhodli ponúknuť všetkým tým, ktorí majú záujem o bližšie informácie o výrobku ASEA tieto stránky, kde sa môžete dozvedieť niečo viac o tomto zaujímavom produkte.

 

Na nasledujúcom odkaze nájdete záznam prezentácie maďarskej doktorky Pasky, ktorá ASEU testovala na pacientoch v nemocnici v Budapešti po dobu 9 mesiacov. Mala na starosti onkologické oddelenie, ale so súhlasom lekárov, ju testovala aj na iných pacientoch - na iných oddeleniach a výsledky mali vynikajúce. Pani doktorka sa v súčasnej dobe Asei venuje naplno. Stanovisko doktorky je také, že pomocou Asei sa dá vyliečiť akákoľvek choroba, a to aj taká, o ktorej sa lekári domnievajú, že je nevyliečiteľná. Samozrejme, že amputovaná noha Vám znova nenarastie.

https://app.box.com/s/s5eqe1qhi5gjuvur29bi

 

Ak by ste mali záujem o kúpu výrobku ASEA, kontaktujte nás na 0905 945 760 alebo 0908 963 677, prípadne emailom na info@altermedic.sk

 

Asea - biologicka liecba

 

Voda ASEA – Biologická liečba alebo zázrak?

 

Naša spoločnosť takmer zabudla , že cesta ku zdraviu spočíva v našom tele, ktoré má úžasnú prirodzenú schopnosť liečiť sa samé. Táto prírodná schopnosť je základom zdravia. V skutočnosti si naše telo udržuje optimálne zdravie a pohodu tým, že udržuje správnu prirodzenú rovnováhu všetkých chemických pochodov vo vnútri každej bunky v našom tele. Ale tieto procesy vo vnútri buniek sú poškodzované tzv. voľnými radikálmi a toxínmi, čo sú škodliviny chemického, fyzikálneho alebo mikrobiálneho pôvodu. Zachovanie správnej chemickej rovnováhy umožňuje telu fungovať tak, ako má. Rozvíjajúca sa veda ukázala, že antioxidanty samé o sebe nestačia k udržaniu tejto kritickej chemickej rovnováhy.
Posledné vedecké výskumy sa zaoberajú kmeňovými bunkami a bunkami Redox Signaling – redoxnými molekulami.

 

Aký dojem v nás vyvolalo pred 20. rokmi slovo volné radikály? Asi nejakú politickú stranu. Čo si dnes ľudia predstavujú pod slovom antioxidant? Nič, len ich kupujú, pretože im niekto povedal, že sú užitočné. Čo to je Glutathion? Dokonca aj mnohí lekári to nevedia. Vedecké znalosti v rámci poznania oxidantov a antioxidantov boli úplne prevrátené v posledných 5 rokoch!

 

Asea novy produktTakmer každých 10 rokov prichádza na trh úplne niečo nového, čo predtým neexistovalo.
Pred 30. rokmi počítače, pred 20 . rokmi mobilné telefóny, pred 10. rokmi internet.
V dnešnej dobe môže byť ťažké sa nadchnúť, keď nám niekto ponúka niečo ÚPLNE NOVÉHO. To preto, že VŠETKO je nazývané úplne NOVÉ. Vždy je tu niečo NOVĚ a VZRUŠUJÚCE, čo sa okolo nás objavuje.

 

ASEA = REDOXNÉ MOLEKULY V STABILIZOVANEJ FORME EXISTUJÚCE MIMO TELO.

Asea molekuly

ASEA otvára novú kategóriu výrobkov v oblasti zdravia a wellness.
Šestnásť rokov základného výskumu viedlo k vytvoreniu prvej a jedinej dokonale vyváženej zmesi molekúl Redox Signaling, ktorá existuje mimo ľudské telo. Molekuly Redox vytvárajú to, čo ľudské telo na podporu funkcií imunitného systému potrebuje. Začínajú v ľudskom tele ubúdať už od dvadsiateho roku života. Ľudia v sedemdesiatke majú už asi len 10% týchto molekúl. Sú veľmi dôležité, pretože telo nimi vyrába vo vnútri buniek vlastné napájanie.

Skladajú sa z dvoch druhov :
Jedna sada molekúl je zodpovedná za aktiváciu antioxidantov.
Druhá sada molekúl je zásadná pre mobilné komunikácie, mobilné ochrany a reakcie pri hojení.
Takže je ľahko pochopiteľné, prečo vlastné telo vyrába tieto molekuly. A až do dnešnej doby bolo naše telo jediným zdrojom týchto molekúl.

 

ASEA nie sú vitamíny, minerály, antioxidanty, džús alebo energetický nápoj, aj tak výrazne zlepšuje účinnosť všetkých týchto látok v tele. ASEA nie je antioxidant, ale sú to signalizačné redoxné  molekuly, ktoré pomáhajú bunkám v našom tele správne komunikovať. Tieto bunky sú zodpovedné za aktiváciu antioxidantov a dodávajú im 500% účinnosť. Tieto antioxidanty potom môžu zlikvidovať voľné radikály a oxidačný stres v tele.
Prvýkrát boli vedci schopní vytvoriť redoxné molekuly mimo telo. Trvalo 16 rokov výskumu a mnoho miliónov dolárov, aby sa podaril tento významný prielom v oblasti prírodných zdravotných doplnkov.
ASEA je prvá a jediná patentovaná, stabilná, perfektne vyvážená zmes týchto redoxných molekúl, ktoré existujú mimo telo a môžu byť použité k udržiavaniu rovnováhy vo vnútri tela, k podpore imunitného systému a procese hojenia. Keď sú tieto redoxné molekuly v správnej rovnováhe, imunitný systém a hojenie funguje na optimálnej úrovni.

 

Antioxidanty samotné fungovať nebudú!!!

 

Boli sme naučení, že antioxidanty sú dôležité pre udržanie zdravia a boja proti starnutiu. Sú veľmi dôležité, ale to, čo mnohí z nás nevedia, je, že antioxidanty, ktoré sú samé o sebe obranyschopné, nie sú schopné bojovať proti voľným radikálom bez pomoci redoxných molekúl. Tieto redoxné molekuly majú zásadný význam pre imunitný systém a hojenie a je potrebné, aby aktivovali antioxidanty, ktoré nás chránia pred voľnými radikálmi a starnutím. Ako starneme, naše telo má menej týchto redoxných molekúl. To je jeden z dôvodov, prečo s rastúcim vekom trvá dlhšie vyliečiť sa zo zranenia alebo zotavenie sa z nemoci. Naše telo potrebuje dostatok týchto redoxných molekúl v záujme udržania optimálneho zdravia. Dva z najsilnejších prírodných antioxidantov, ktoré existujú v bunkách, sú Glutathion (GSH alebo GPx) a superoxiddismutasy (SOD). Testy ukazujú, že tieto dva silné antioxidanty sú o 500% účinnejšie vo vnútri buniek, v ktorých boli posilnené prostredníctvom ASEA!
Výskum ukazuje, že správne doplnenie pomáha stimulovať tvorbu týchto dvoch hlavných antioxidantov vo vnútri bunky, bez akýchkoľvek známok toxicity.

 

Asea advancing life

 

Redoxné molekuly a autoimunitné ochorenia

Za posledných 20 rokov došlo k dramatickému nárastu výskytu autoimunitných chorôb. K autoimunitnému ochoreniu dochádza vtedy, keď bunky v tele nemôžu medzi sebou dobre komunikovať.
Keď je imunitný systém vyzvaný k odstráneniu toxínov a medzi bunkami je zlá komunikácia, môže zaútočiť na svoje vlastné zdravé bunky rovnako, ako na tie škodlivé. To je to, čo sa deje vo vnútri tela tých, ktorí trpia napr. psoriázou, reumatickou artritídou, rakovinou, Parkinsonovou chorobou, diabetickou neuropatiou a mnohými ďalšími nepríjemnými a ťažko vyliečiteľnými chorobami. To je znamenie, že telo trpí nedostatkom redoxných molekúl.

 

Zdravotné výhody ASEA

ASEA zázračne vyrovnáva redoxné molekuly, ktoré sú produkované prirodzene v našom tele. Tento revolučný nový produkt môžeme využívať pre svoje zdravie a športový výkon nasledujúcimi spôsobmi :
- stimuluje produkciu antioxidantov – zapne a aktivuje antioxidanty v našom tele a spôsobí, že ich účinky sú o 500% efektívnejšie
- nulová úroveň toxicity
- testy ventilačných objemov kyslíku (VO2 Max) ukázali, že športovci mali v priemere nárast o 12% ich ventilačného objemu, nižšiu priemernú tepovú frekvenciu a menšiu bolestivosť a únavu po tréningu
- urýchľuje v tele tvorbu vlastných antioxidantov – Glutathion, SOD (superoxiddismutazy) a katalázy
- prírodne detoxikuje organizmus
- posiluje a chráni bunky
- znižuje zápaly v tele
- pomáha bunkám dosiahnuť ich prirodzenú rovnováhu
- opravuje bunky na molekulárnej úrovni
Mnohí športovci s jej pomocou dosiahli nových osobných rekordov a hlásia výrazný pokles doby potrebnej na zotavenie po ťažkom tréningu.

 

ASEA podporuje vlastné uzdravenie!
V uzdravovacom procese sa naše bunky :
- chránia
- ak sú napadnuté, dokážu sa opraviť
- ak sa nedokážu opraviť, tak sa automaticky samé zničia
- ak sa nedokážu samé zničiť, urobia to za ne susedné unky

 

Príznaky nefungujúceho imunitného systému:
- únava
- alergie
- zažívacie problémy
- problémy v nose a krku
- kardiovaskulárne problémy
- predčasné zostarnutie
- poškodenie orgánov

 

Ak dokážeme zvýšiť komunikačné signály, môžeme pomôcť normalizovať imunitný systém.
Autoimúnne poruchy sú veľmi bolestivé, ak sa napríklad jedná o kĺby, či spojivové tkanivo, ktoré sú napadnuté alebo nie sú dostatočne ochránené. ASEA je jediný doplnok buniek Redox Signaling na svete, ktorý je stabilný až 18 mesiacov. Nachádza sa vo fyziologickom roztoku (presný pomer soli a vody je rovnaký ako je vo vnútri ľudskej bunky).

 

- zvyšuje antioxidanty o 500%
- zvyšuje o 12% ventilačný prah (odolnosť, rýchlejšia obnova síl, pretože pri športe telo konzumuje redoxné molekuly)
- silná podpora proti starnutiu

 

ASEU používame pre dva účely : na KRÁSU a pre ZDRAVIE.
Je absurdné, ale v našej konzumnej spoločnosti si ľudia dávajú viac záležať na vonkajšom vzhľade ako na vlastnom zdraví.
ASEA pôsobí na bunkovej úrovni. Naša pleťová bunka je presne rovnaká ako bunka srdcová alebo pľúcna alebo pečeňová alebo... Všetky bunky v našom tele sú rovnaké. Rozlišuje ich iba informácia, ktorou sa riadia. Ak ja dokážem, že sa moja pleť počas týždňa radikálne zlepší bez zásahu laseru, liekov, plastického zákroku alebo tzv. zázračných krémov, usúdim, že aj moje vnútorné orgány sa zlepšia a môžem čeliť s úspechom autoimunitným, či ďalším závažným chorobám. Takže po úspešnom použití ASEY na pleť, by nemalo byť problémom si zlepšiť nielen „vonkajšok“, ale aj „vnútro“ aj pre zarytých skeptikov.
ASEA obsahuje aj zložky, ktoré :
- sú telu vlastné a sú v harmónii s chemickými procesmi v tele
- podporujú imunitný systém a pomáhajú opraviť poškodené bunky
- zvyšujú účinnosť antioxidantov
- zvyšujú produkciu vlastných antioxidantov

 

Dávkovanie a ďalšie informácie nájdete tu.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info