• Švédska trakčná lavička
  • Jurassic Minerals
  • Kyäni
  • Previous
  • Ďalší

ALTERMEDIC

alternatívna medicína

CAPRAMILK - Bifidoaktív - tabletky z kozieho mlieka

CAPRAMILK - Bifidoaktív - tabletky z kozieho mlieka

S mikroorganizmami, inulínom, vápnikom a chrómom

  • Cena: 14,90 €

Dostupnosť: Skladom

UNIMILK – BIFIDOAKTÍV BIO PRODUKT


Jedno balenie UNIMILK obsahuje 144 tabliet. Doporučená denná dávka 2x 3 tablety. UNIMILK je určený pre užívanie už od troch rokov.

s mikroorganizmami, inulínom, vápnikom a chrómom
- určené ako potravina pre zvláštnu výživu -


Výrobok je pre svoj komplexný účinok doporučený hlavne ľuďom s ochoreniami tráviaceho a zažívacieho traktu, čriev. Výživový doplnok UNIMILK bifidoaktív obsahuje látky znižujúce chuť do jedla ale má aj zložky nápomocné metabolizmu základných živín, zlepšujúce ich využitie, napomáha stabilizovať hladinu krvného cukru a navyše obsahuje stopové prvky a vitamíny. Napomáha redukovať telesnú hmotnosť. Vhodný je aj pre diabetikov, ako prevencia je vhodný pre každého. 

UNIMILK BIFIDOAKTÍV sú tablety z BIO kozieho mlieka s aktívnou, zdraviu prospešnou, laktogénnou mikroflórou. Použitá účinná mikroflóra udržiava biologickú rovnováhu črevnej mikroflóry a pôsobí ako stimulant imunitného systému.
Unikátny know-how s využitím štartovacieho komplexu AKTIFERM, aktivuje použitú mikroflóru v zažívacom trakte a mnohonásobne zvyšuje jej účinnosť. Vo výrobku je použitá rozpustná vláknina Inulín, ktorá v značnej miere podporuje rast priaznivej črevnej bakteriálnej mikroflóry (bifidobaktérii a laktobacilov) priaznivo vplýva na zníženie hladiny cholesterolu a triglyceridov v krvi, zlepšuje trávenie, napomáha vyprázdňovaniu čriev a tlmí pocit haldu

UNIMILK BIFIDOAKTÍV  je tiež obohatený o biologicky viazaný vápnik a chróm – glukózovo tolerančný faktor GTF, ktorý je nepostrádateľný pre správnu činnosť inzulínu- hormónu, ktorý reguluje predovšetkým hladinu cukru, tukov a bielkovín v krvi. Účinne pomáha pri prevencii diabetu a je vhodný ako podpora jeho liečby.

UNIMILK BIFIDOAKTÍV je pre svoje zloženie unikátny na zlepšenie trávenia , posilňuje imunitný systém súčastne je bohatým zdrojom celej škály minerálnych látok, stopových prvkov, vitamínov a esenciálnych aminolyselín.

 

Súčasne s tabletkami doporučujeme užívať aj sušené kozie mlieko, čím sa zvýši liečebný účinok tabletiek. Používať ho bežne v kuchyni, všade tam, kde sa používa kravské mlieko.

 
Zloženie: sušené plnotučné kozie BIO mlieko, rozpustná vláknina Inulín, organicky viazaný vápnik a chróm, aróma, zmes mikroorganizmov (Aktiferm), stearan horečnatý a tabletovacia prísada oxid kremičitý.

 

Obsah potravinových doplnkov v doporučenej dennej dávke 6 tabliet

VITAMÍNY množstvo % d.d.d.*
Rastlinný extrakt Inulín
Vápnik (organický)
Chróm
1000,0 mg
13,0 mg
20,0 µg
nie je stanovené
2
nie je stanovené

psoriaza

Mozu sa uzivat tieto lieky pri lahkej forme psoriazy?uzivam raz tyzdenne imunor,nebudu sa niako byt medzi sebou?
Odpoveď 19.11.2015 18:09:53

Re: psoriaza

Dobrý deň, toto nie sú lieky, ale výživový doplnok vo forme tabliet. Je to hlavne kozie mlieko, takže ak tým liekom nevadí kozie mlieko, malo by byť všetko v poriadku.
Odpoveď 20.11.2015 08:49:34

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

CAPRAMILK - Imunoaktív - tabletky z kozieho mlieka

CAPRAMILK - Imunoaktív - tabletky z kozieho mlieka

Dostupnosť: Skladom

  • 14,90 €
 ks
CAPRAMILK - Multiaktív - tabletky z kozieho mlieka

CAPRAMILK - Multiaktív - tabletky z kozieho mlieka

Dostupnosť: Neznáma

  • 14,90 €
 ks
CAPRAMILK - Multiaktív Bifi - tabletky z kozieho mlieka

CAPRAMILK - Multiaktív Bifi - tabletky z kozieho mlieka

Dostupnosť: Skladom

  • 14,90 €
 ks

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info