fin Biiolitabs NEW 60 tabliet

Kód: 300885
Neohodnotené
Značka: Finclub
ZADARMOZADARMO
fin Biiolitabs NEW
€33 €27,50 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Čierny fermentovaný cesnak - novo s vitamínmi a kyselinou listovou

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživová doplnok stravy Biiolitabs NEW obsahuje fermentovaný extrakt z cesnaku ABG10 + (Aged Black Garlic) označovaný za cesnakový extrakt novej generácie - "čierny" cesnak. Je obohatený o vitamíny B6, B12 a kyselinu listovú (forma Quatrefolic), ktoré podporujú krvotvorbu a starajú o činnosť nervovej a imunitnej sústavy. Produkt je bez zápachu a bez chuti, obsahuje bioaktívnuzložku S-allylcystein.

pixel

Cesnak má 100% španielsky pôvod, nie je geneticky upravovaný, obsahuje bioaktívne zložku S-allylcystein. Denná dávka je efektívna a zodpovedá množstvu používanému v štúdiách. Má ochranný účinok na srdcovo-cievny systém.

Cesnak (Allium sativum) je súčasťou starostlivosti o srdce, cievy, imunitu, má kladný vplyv na cholesterol alebo optimálnu hladinu cukru v krvi. Pôsobí ako antioxidant, je prospešný pre dýchací systém, činnosť pečene, duševnú pohodu.

Vitamín B6 má kladný vplyv na metabolizmus homocysteínu, prispieva k regulácii hormonálnej aktivity.

Vitamín B12 prispieva k normálnej činnosti nervovej a imunitnej sústavy, k tvorbe červených krviniek, pomáha mierniť únavu.

Kyselina listová podporuje krvotvorbu, je prospešná pre imunitu, pre metabolizmus homocysteínu. Jej forma QUATREFOLIC je biologicky účinnejší a v organizme má lepšiu využiteľnosť.

Obsah účinných látok: 320 mg peľu, 68 mg glukózy

Balenie: 60 tabliet

Dávkovanie: 2-3 tablety 2x denne, po jedle

Návod na použitie:: Schválené antidopingovým výborom ČR. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Nevhodný pre ľudí alergických na peľ. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: