fin Tyrositabs 60 tabliet

Kód: 300166
Neohodnotené
Značka: Finclub
€18,15 €15,13 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Starostlivosť o štítnu žľazu, odolnosť voči stresu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok Tyrositabs obsahuje trio látok pôsobiacich vo vzájomnej synergii - tyrozín, jód a selén.

pixel

Tyrozín je aminokyselina, ktorú si organizmus prirodzene tvorí z fenylalanínu. Nachádza sa v mnohých potravinách, hlavne v syre. V tomto výživovom doplnku je tyrozín vyrobený fermentáciou z prírodných zdrojov, vďaka tomu sa lepšie vstrebáva a zvyšuje sa jeho biologická dostupnosť v organizme. Pôsobí v tele ako prekurzor hormónov štítnej žľazy, melanínu, dopamínu, adrenalínu a noradrenalínu. Má významnú úlohu v odolnosti voči stresu, je prospešný pre duševnú bdelosť a koncentráciu.

Jód prispieva k tvorbe hormónov štítnej žľazy a k jej normálnej činnosti (prípravky s jódom sa však neodporúčajú u zvýšenej funkcie štítnej žľazy). Jód je súčasťou starostlivosti o pokožku, prispieva k správnym kognitívnym funkciám, k energetickému metabolizmu, k činnosti nervovej sústavy, k normálnemu rastu detí.

Selén je užitočný pre udržanie zdravých vlasov a nechtov, prispieva k tvorbe spermií, k normálnej činnosti štítnej žľazy a imunitného systému, je súčasťou ochrany buniek pred oxidatívnym stresom.

Testy potvrdili, že jednotlivci vystavení záťaži a stresovým situáciám ich s pomocou tyrozínu zvládali lepšie. Boli odolnejší voči úzkosti, mali lepšiu náladu a pamäť. Celkovo sa cítili dobre, ich mozog pracoval lepšie. Vlastnosti tejto látky tiež mnohokrát využívajú športovci - prispieva
k zvýšeniu výkonu, spaľovaniu tukov, zníženiu príznakov vyčerpania. Všeobecne sa používa pri pocitoch stresu, úzkosti, únavy, zlej nálady.

Zloženie: acetyltyrosin 300 mg, jód 150 µg, selén 55 µg. Nie je určený deťom, tehotným a dojčiacim ženám.

Balenie: 60 tabliet

Dávkovanie: 1 tableta denne (ráno, s jedlom, zapiť)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: