DuoLife Aloes 750ml

Kód: 519
Neohodnotené
Značka: DuoLife
ZADARMOZADARMO
DuoLife Aloes 5A
€35,60 €29,67 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

100% prirodzená, kompletná, tekutá Aloe. Čistí telo od toxínov a posilňuje imunitný systém

Značka : DuoLife

Detailné informácie

Podrobný popis

Tvoj 100% prirodzený zdroj mladosti na každý deň.

pixel

DuoLife Aloes je prirodzeným zdrojom zdravia i krásy. Je to ideálne riešenie pre osoby, ktoré hľadajú spôsob na to, ako čo najdlhšie vyzerali mlado a vitálne. Vďaka očisťujúcemu účinku zabezpečuje úplnú regeneráciu organizmu.

DuoLife Aloes vďaka svojej výnimočnej forme obsahuje viac ako 200 aktívnych látok, ktoré prirodzeným spôsobom napomáhajú očistiť organizmus z toxických látok. Vďaka bohatému obsahu antioxidantov nielenže posilňuje imunitný systém, ale pomáha v okysličení pokožky, vďaka čomu sa spomaľuje proces jej starnutia a zvyšuje sa jej pružnosť.

Šťava z aloe je už tisíce rokov známa a používaná ako vynikajúci prostriedok na udržanie mladého a žiarivého vzhľadu. Je to vďaka tomu, že obsahu veľké množstvo antioxidantov a aminokyselín, ktoré sú jednou zo zložiek bielkovín. Okrem toho je známou adaptogénnou látkou, ktorá podporuje prirodzenú odolnosť organizmu.

DuoLife Aloes kvapka

 

Dreň z aloy čistí tráviaci trakt a uľahčuje trávenie, čím podporuje očisťovanie organizmu z toxínov, ktoré sa v ňom nachádzajú. Okrem toho je výrobkom, ktorý alkalizuje organizmus a obnovuje rovnováhu pH.

Kvetový viacdruhový med je bohatým zdrojom v prírode sa nachádzajúcich vitamínov a minerálov, s vynikajúcou schopnosťou vstrebávania. Charakterizuje sa vysokým obsahom kremika - látky, ktorá je potrebná v procese obnovy pokožky i vlasov, okrem toho je už celé stáročia uznávaný za cenný výživový produkt v prípade fyzického i psychického vyčerpania organizmu.

Oregano je rozsiahle využívaný v liečbe i kozmetike. Extrakt z oregana zlepšuje tráviaci proces a prijímanie vitamínov i minerálnych látok, a vďaka vysokému obsahu antioxidantov úspešne bojuje proti voľným radikálom.

Inovačné spojenie biologicky aktívnych prírodných látok, nachádzajúcich sa v DuoLife Aloes, ktorý neobsahuje žiadne konzervačné látky, ani stabilizátory, zaručuje najvyššiu kvalitu výrobku a jeho lepšiu stráviteľnosť.

„Aloa je rastlina, ktorá je známa už tisícky rokov a využívaná v prírodnom liečiteľstve. Jej účinok je veľmi cenný v prípade osôb, ktoré bojujú s oslabením zapríčineným zanečistením organizmu, s problémami vyplývajúcimi zo zavodnenia organizmu, so silnou celulitídou či nadmerným množstvom tukového tkaniva. DuoLife Aloes je úplne prírodný výrobok, ktorý umožňuje prinavrátiť harmonickú rovnováhu organizmu."

DuoLife Aloes popis

 Dr. Piotr Kardasz predseda vedeckej rady DuoLife

„Ak sa chceme tešiť zo zdravia a vitality, je potrebné uviesť organizmus do optimálneho stavu. Výrobok, ktorý často odporúčam mojim pacientom, ktorí majú problém s nadmerným zaťažením, je práve DuoLife Aloes. Je to úplne prírodný výrobok, ktorý umožňuje prinavrátiť harmonickú rovnováhu organizmu a napomáha v jeho celkovej regenerácii."

prof. PharmDr. MUDr. Wiktor Stelmach člen vedeckej rady DuoLife

DuoLife Aloes neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky.

Forma: tekutá

Objem: 750 ml

Odporúčaná dávka: 25 až 50 ml jedenkrát denne

Skladovanie: Skladujte v izbovej teplote, v mieste nedostupnom pre malé deti. Po otvorení uchovať v chladničke, spotrebovať do 30 dní . Pred použitím pretrepať . Nepiť z fľaše.

Kontraindikácie: Precitlivenosť na niektorú zo zložiek výrobku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Toto nie je oficiálna stránka spoločnosti DuoLife. DuoLife nezodpovedá za obsah, ktorý je na ňom zverejnený.