DuoLife registrácia

DuoLife registrácia, nakupovanie so zľavou a možnosť spolupráce

Ponúkame možnosť registrácie do firmy DuoLife, vďaka čomu získate zľavu 15% až 30% na všetky produkty DuoLife. Ak sa chcete dozvedieť, ako postupovať, čítajte ďalej, postupne si všetko vysvetlíme. Keďže pri registrácii je viacero možností, lepšie by bolo, keby ste mi zavolali na 0905 945 760 alebo napísali na info@altermedic.sk a všetko Vám vysvetlím, odpoviem na otázky.

Zaregistrovať sa môžete na tomto odkaze : https://delfindk.myduolife.com/register/initial.html

duolife-registracia-vyber

Podrobné informácie k registrácii

Ako jeden z prvých krokov, si musíte vybrať, či sa chcete registrovať ako preferovaný zákazník, alebo ako club member.

Keď sa zaregistrujete ako preferovaný zákazník, budete mať zľavu do 15% (pri úvodnej objednávke je nižšia zľava). Preferovaný zákazník ste vtedy, ak objednáte tovar za menej 250 bodov.

Keď sa zaregistrujete ako club member, budete mať zľavu do 30% (pri úvodnej objednávke je nižšia zľava). Club member ste vtedy, ak objednáte tovar minimálne za 250 bodov. Ak objednáte 4 mesiace po sebe, aspoň za 250 bodov každý mesiac, získate od firmy DuoLife bonus, čo je jedna sada DuoLife Deň a Noc, ktorá bežne stojí 97,- EUR, prípadne iný produkt, podľa aktuálnej akcie.

Keď objednávate tovar, tak pri každom výrobku vidíte, koľko bodov získate, keď ho objednáte. Nie je to presne tak, ale približne 1,- EUR = 2 až 4 body, záleží od toho, ktorý výrobok objednávate.

Odporúčam registrovať sa ako club member.

 

Približné ceny produktov

Aktuálne ceny môžu byť odlišné, vzhľadom na občasné mierne úpravy cien

duolife-ceny-produktov

 

Poštovné pri objednávaní tovaru priamo z firmy DuoLife je 11,- EUR. Ak chcete vysvetliť, ako sa dá tovar objednať bez poštovného, je potrebné nás kontaktovať.

 

Zaregistrovať sa môžete na tomto odkaze : https://danakotekova.myduolife.com/register/initial.html

Bližšie informácie, pomoc pri registrácii získate na 0905 945 760 alebo na info@altermedic.sk .