DuoLife ProStik 60 kapsúl

Kód: 532
Neohodnotené
Značka: DuoLife
ZADARMOZADARMO
DuoLife ProStik krabicka 1
€36,90 €30,75 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Udržuje kĺby a kosti v ideálnej kondícií a podporuje pohybové ústrojenstvo. Ideálny pre ľudí, ktorí chcú podporiť stav pohybového aparátu.

 

Značka : DuoLife

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok DuoLife ProStik® pomáha vďaka svojej výnimočnej receptúre udržiavať v náležitej kondícii svaly a kĺby, a popritom zaisťuje ich pružnosť a pohyblivosť. Okrem toho spomaľuje proces starnutia kĺbov, ktoré sú s čoraz vyšším vekom čoraz viac poškodené.

pixel

V prvom rade umožňuje doplniť každodennú stravu o zložky potrebné na udržanie dobrého stavu všetkých štruktúr, ktoré sú súčasťou pohybového aparátu. Unikátna kompozícia zaisťuje výživu a vysokú absorpciu látok potrebných pre svaly a kĺby, ktoré nie vždy môžeme prijímať v primeranom množstve spolu s každodennými jedlami.

Pre koho je DuoLife ProStik určený?

Zložky získané z prírodných výťažkov z mnohých cenných rastlín umožňujú doplniť výživu každého človeka. Odporúča sa najmä pre fyzicky aktívne osoby – amatérsky a profesionálne sa venujúcim rôznym športom, pre osoby s nadváhou, pre ženy v období menopauzy a pre osoby, ktoré sú vystavené značnému zaťaženiu kĺbov. Jedinečné zložky ukazujú komplexné pôsobenie, predovšetkým na štruktúry pohybového aparátu a iné systémy v ľudskom organizme.

Kolagén je jednou zo základných bielkovín spojovacieho tkaniva pokožky ako aj kostí, šliach a chrupaviek. Do výživy dopĺňa ľahko vstrebávateľné kolagénové bielkoviny. Pomáha udržať kostné a chrupavkovo-kĺbové tkanivo kĺbov a šliach v dobrom stave. Kolagén nachádzajúci sa v prípravkoch je hydrolizátom kolagénu pochádzajúcom z koží morských rýb.

DuoLife ProStik popis

 

DuoLife ProStik obsahuje

Extrakt z Shilajit – Mumio má pozitívny vplyv na kostrový oporný systém a zvyšuje fyzickú výdrž organizmu. Extrakt zaisťuje vhodné doplnenie minerálov pre kosti a zuby a zároveň stimuluje produkciu kĺbového maziva, ktoré je potrebné pre správnu činnosť kĺbov.

Extrakt z vŕbovej kôry povzbudzuje imunitný systém a napomáha v udržaní dobrého stavu kĺbov a kostí. Výťažok vďaka obsahu fenolových glykozidov optimalizuje prácu celého organizmu.

Extrakt z koreňa harpagofyta ležatého posilňuje imunitný systém, pomáha v udržaní kĺbov v dobrom stave a ich pohyblivosti.

Bylinný extrakt z pupočníka ázijského pomáha v udržaní zdravých kostí, podporuje správnu činnosť kĺbov a svalov. Má taktiež pozitívny vplyv na srdcovo-cievny systém a stimuluje syntézu kolagénu.

Extrakt z koreňa archangeliky má očisťujúci účinok. Stimuluje vylučovanie tráviacich štiav, sliny, a taktiež moču a potu. Archangelika posilňuje cievy, nervy a priaznivo pôsobí na činnosť srdca.

 

Odborné stanovisko o ProStik®
„Vďaka výnimočnej receptúre ProStik® pomáha udržať svalom a kĺbom ich pružnosť a pohyblivosť, a zároveň zmierňuje všetky problémy s kĺbmi. Okrem toho ProStik® regeneruje kĺbovú chrupavku, ktorá sa vekom poškodzuje a postupne tratí geneticky riadenú schopnosť regenerácie."
Dr. Piotr Kardasz predseda vedeckej rady DuoLife

„Udržanie kĺbov a kostí v optimálnom stave je problém, ktorý sa týka čoraz väčšieho počtu ľudí, bez ohľadu na ich vek. Výživový doplnok ProStik® je inovačný výrobok s výnimočným zložením, ktorý umožňuje vhodne sa o ne postarať. Odporúčam ho svojim pacientom."
prof. PharmDr. MUDr. Wiktor Stelmach člen vedeckej rady

Výrobok ProStik® neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky.

Obsah: 60 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: 1-2 tobolky denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Správna životospráva je dôležitá pre správnu funkciu organizmu.

Skladovanie: Skladujte v izbovej teplote, v mieste nedostupnom pre malé deti.

Kontraindikácie: Precitlivenosť na niektorú zo zložiek výrobku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie dennej dávky výrobku 1 kapsula 2 kapsule
Kolagén z kôry morských rýb 50 mg 100 mg
ProStik® (vlastný vzorec mangosténového ovocia (Garcinia mangostana)) 25 mg 50 mg
Extrakt z Shilajit – Mumio (Asphaltum punjabianum) 20 mg 40 mg
Extrakt z kôry vŕby (Salix alba) 20 mg 40 mg
Extrakt z koreňa harpagofyta ležatého (Harpagophytum procumbens) 20 mg 40 mg
Extrakt z pupočníka ázijského (Centella asiatica) 20 mg 40 mg
Extrakt z koreňa archangeliky lekárskej (Angelica archangelica) 20 mg 40 mg
Netto hmotnosť: 27,96 g (60 kapsúl)    

 

Toto nie je oficiálna stránka spoločnosti DuoLife. DuoLife nezodpovedá za obsah, ktorý je na ňom zverejnený.