DuoLife ProSugar 60 kapsúl

Kód: 533
Neohodnotené
Značka: DuoLife
ZADARMOZADARMO
DuoLife ProSugar krabicka 1
€36,90 €30,75 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

DuoLife ProSugar® je najlepší spôsob, vďaka ktorému si poradíte s nadmiernou chuťou na sladkosti.

 

Značka : DuoLife

Detailné informácie

Podrobný popis

Dátum spotreby : 30.6.2024

 

Výživový doplnok DuoLife ProSugar® je vzácnym zdrojom prirodzených vitamínov, minerálov ako aj makro a mikroelementov, ktoré podporujú správnu činnosť organizmu. Vďaka vysokému obsahu biologicky aktívnych látok uľahčuje metabolizmus cukrov. Napomáha v udržaní správnej hladiny cholesterolu a obmedzuje chuť na sladké.

 

DuoLife ProSugar® obsahuje

Extrakt z koreňa čakanky obyčajnej pomáha pri poruchách činnosti obličiek, v jeho zložení sa nachádza inulín, ktorý znižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Podporuje činnosť pečene a žlčníka. Vďaka bohatému spektru vitamínov a minerálnych látok je hodnotnou zložkou výživy.

Extrakt z listov moruše bielej tlmí činnosť enzýmov, ktoré sú zodpovedné za metabolizmus cukrov a obmedzuje ich premenu na glukózu. Obmedzuje trávenie polysacharidov a vstrebávanie monosacharidov, vďaka čomu sa znižuje množstvo požitých kalórií (znižuje hyperglykémiu, ku ktorej dochádza po jedle). Extrakt z moruše bielej znižuje chuť na sladkosti.

Kôra škorice reguluje koncentráciu cukru v krvi, má podobný účinok ako inzulín a výrazne zvyšuje metabolizmus glukózy. Škorica účinne znižuje hladinu „zlého" cholesterolu (LDL), zrýchľuje energetickú premenu a zlepšuje proces trávenia. Reguluje taktiež činnosť obličiek. Škorica znižuje chuť na sladkosti a očisťuje organizmus z toxických látok.

Extrakt zo strukov fazule má močopudný účinok, zmenšuje opuchy a reguluje prácu obličiek. Obsahuje málo cukru, vďaka čomu napomáha kontrolovať hladinu cukru v krvi a regulovať metabolické poruchy.

ProSugar® (patentovaná receptúra získaná zo semien senovky gréckej (Trigonella foenum-graecum)) vďaka patentovanej receptúre, ktorá obsahuje extrakt zo senovky, je bohatý na galaktomanány, ktoré pozitívne vplývajú na činnosť organizmu a reguláciu metebolizmu cukrov. Obsahuje množstvo fytosterolov, cholínu a flavonoidov, a taktiež vitamín C a B1, provitamín A, železo a vápnik.

Extrakt z Galega orientalis je rastlina, ktorá spomaľuje vstrebávanie glukózy a jej syntézu v pečeni. Obsahuje soli chrómu, ktoré posilňujú pôsobenie inzulínu. Obsahuje guanidíny, ktoré účinne blokujú prenikanie cukru do krvi a znižuje agregáciu trombocytov., čím sa znižuje riziko cievnych komplikácií.

Maqui je známe svojimi antioxidačnými vlastnosťami. Obsahuje fytosteroly, teda prírodné rastlinné látky, ktoré znižujú hladinu zlého cholesterolu. Bioaktívne zložky maqui zrýchľujú spaľovanie kalórií a majú preventívny účinok pred náhlym pocitom hladu. Vďaka vysokému obsahu vitamínov a základných chemických látok doplňujú v organizme všetky potrebné látky.

Chia, semená Chia sú nazývané „superpotravinou". V bohatej miere obsahujú celulózu, ktorá pomáha udržať v norme odolnosť voči inzulínu a zároveň znižovať obsah tukov a cholesterolu v krvi. Tieto semená obsahujú zároveň hodne bielkovín a omega-3 mastné kyseliny, ktoré zlepšujú metabolizmus tukov a zároveň regulujú hladinu cholesterolu. Chránia organizmus pred hyperglykémiou, ku ktorej dochádza po jedle.

DuoLife ProSugar popis

 Odborné stanovisko o DuoLife ProSugar®
„Výživový doplnok ProSugar® je dokonalým spojením prírodných látok, ktoré vďaka svojej biologickej aktívnosti účinne zvyšujú metabolizmus glukózy a znižujú úroveň cukru v krvi. ProSugar® je nezastupiteľný výrobok, ktorý obsahuje všetky vitamíny, makro a mikroelementy, ktoré pomáhajú v udržaní organizmu v ideálnej kondícií."
Dr. Piotr Kardasz predseda vedeckej rady DuoLife

Výrobok ProSugar® neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky.

Zložky: patentovaná formula ProSugar® zo semien Senovky gréckej (Trigonella foenum-graecum), extrakt z koreňa čakanky obyčajnej (Cichorium intybus) 5:1, extrakt z listov Morušovníka bieleho (Morus alba) 5:1, kôra škorice v prášku (Cinnamomum zeylanicum-verum), extrakt zo semien fazule (Phaseolus vulgaris) 5:1, inulín z koreňa čakanky obyčajnej (FOS), extrakt z byliny Jastrabiny lekárskej (Galega officinalis) 5:1, extrakt z plodov maqui (Aristotelia chilensis) 5:1. Zloženie obalu kapsule: organický derivát celulózy (HPMC), gellanová guma, meďnaté komplexy chlorofylov a chlorofylínov (farbivo). Protihrudkovacia látka: oxid kremičitý

Obsah: 60 kapsúl

Spôsob použitia: 1-2 kapsula denne. Neprekračujte odporúčanú maximálnu dennú spotrebu počas dňa. Produkt nemôže byť použitý ako náhrada (výmena) za pestreú stravu. Vyvážený spôsob stravovania a zdravý životný štýl sú dôležité pre normálne fungovanie organizmu.

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote takým spôsobom, aby k doplnkom nemali prístup malé deti.

Kontraindikácie: Precitlivenosť na ktorúkoľvek zložku produktu. Tehotné a dojčiace ženy nemôžu používať tento doplnok.

Obsah zložiek v dennej porcii produktu 1 kapsula 2 kapsuly
ProSugar® (patentovaná formula zo semien Senovky gréckej (Trigonella foenum-graecum)) 70 mg 140 mg
Extrakt z koreňa čakanky obyčajnej (Cichorium intybus)

60 mg

120 mg

Extrakt z listov Morušovníka bieleho (Morus alba) 60 mg 120 mg
Kôra škorice v prasku (Cinnamomum zeylanicum-verum) 50 mg 100 mg
Extrakt zo semien fazule (Phaseolus vulgaris) 50 mg 100 mg
Extrakt z byliny Jastrabiny lekárskej (Galega officinalis) 20 mg 40 mg
Extrakt z plodov maqui (Aristotelia chilensis) 20 mg 40 mg

 

Toto nie je oficiálna stránka spoločnosti DuoLife. DuoLife nezodpovedá za obsah, ktorý je na ňom zverejnený.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: