fin Cardumitabs 60 tbl.

Kód: 300983
Neohodnotené
Značka: Finclub
€18,70 €15,58 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Pestrec mariánsky v tabletách

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživové doplnky Cardumis a Cardumitabs obsahujú výťažok z bodliaka pestreca mariánskeho, ktorého hlavnou zložkou je látka silymarín. Tabletová forma je vhodnejšia napr. pre vodičov, oproti tomu tekutý extrakt umožňuje jednoduchšie dávkovanie.

pixel

Pestrec mariánsky (Silybum marianum) podporuje zdravie pečene - prispieva k jej fungovaniu, k detoxikačnej schopnosti, ochraňuje pečeňové bunky pred škodlivým vplyvom prostredia. Prispieva k normálnej hladine cukru v krvi. Pôsobí ako antioxidant, podporuje normálnu činnosť srdca. Kladne ovplyvňuje trávenie, je užitočný pre prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu. Extrakt z pestreca je vhodný napr. po rôznych oslavách či sviatkoch (kedy mnohokrát nadmerne zaťažujeme trávenie), po užívaní antibiotík a liekov (detoxikujú sa v pečeni a narušujú črevnú flóru). Je užitočný po operáciách (operačná záťaž sa prejaví aj na zvýšenej záťaži pečene), pri poruchách výživy (napr. nadmerná konzumácia alkoholu, otravy, diéty, alebo naopak prejedanie sa). 

Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice. Vhodný pre vegetariánov.

Zloženie: v 1 tablete: protihrudkujúce látky: mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, stearan horečnatý, pestrec mariánsky (Silybum marianum) 200 mg.

Obsah účinných látok: v 1 tablete: 200 mg pestreca mariánskeho, ktorý obsahuje 160 mg silymarínu (zdroj 48 mg silybinu).

Balenie: 60 tbl.

Dávkovanie: 1 tableta denne (večer)

Návod na použitie:: po jedle, zapiť