fin Detoxis 250 ml

Kód: 300151
Neohodnotené
Značka: Finclub
ZADARMOZADARMO
fin Detoxis
€26,40 €22 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

9 bylín s horčíkom a inulínom, dokonalá detoxikácia organizmu

Detailné informácie

Podrobný popis

Detoxis obsahuje deväť bylinných výťažkov, ktoré priaznivo ovplyvňujú trávenie, činnosť pečene, žlčníka a obličiek. Podporujú detoxikáciu organizmu, sú vhodné v rámci očistných kúr. Prípravok je obohatený o horčík a vitamín B5, predstavuje zmes výťažkov z týchto bylín a rastlín: granátové jablko, listy zeleného čaju, breza previsnutá, artičok, túžobník brestový, fialka trojfarebná, púpava lekárska, lopúch väčší a chaluha bublinatá.

pixel

Horčík prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, kelektrolytickej rovnováhe, k energetickémumetabolizmu, k činnosti nervovej sústavy a svalov, k udržaniu normálneho stavu kostí a zubov.

Vitamín B5 (kyselina pantoténová) prispieva knormálnemu energetickému metabolizmu, k mentálnej činnosti, kzníženiu miery únavy.

Inulín - druh rozpustnej vlákniny, je živnou pôdou pre prospešné črevné baktérie, môže prispieť k správnemu tráveniu, odporúča sa v rámci starostlivosti o črevnú flóru.

Listy zeleného čaju podporujú normálnu funkciu močových ciest a obličiek, prispievajú k fyzickej apsychickej stimulácii. Podieľa sa na termogenézu (energetický výdaj), na kontrole telesnej hmotnosti.

Breza previsnutá prispieva knormálnemu tráveniu, na detoxikáciu, stará o funkciu obličiek a močových ciest, podporuje prirodzenú obranyschopnosť, normálny stav kĺbov, optimálnu hladinu cholesterolu.

Artičok je antioxidant. Prispieva k normálnej funkcii obličiek amočových ciest, k činnosti srdca, podporuje prečistenie, trávenie, funkcie čriev a pečene. Podieľa sa na kontrole telesnej hmotnosti a krvných tukov.

Túžobník brestový podporuje vylučovanie vody z organizmu, osviežuje telo, stará sa o psychiku, relaxáciu, spánok. Priaznivo pôsobí na funkciu močových ciest, dýchacieho systému a srdca. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť.

Fialka trojfarebná podporuje normálne trávenie, funkciu dýchacieho systému, stará sa o pokožku.

Púpava lekárska podporuje normálnu činnosť žalúdka, pečene, močovej sústavy. Pozitívne ovplyvňuje trávenie, je vhodná na detoxikáciu. Vykazuje antioxidačné pôsobenie, je užitočná v boji so zápalmi.

Lopúch väčší má vplyv na prečistenie krvi, na vylučovanie vody z organizmu. Podporuje normálnu funkciu horných ciest dýchacích, trávenie, dobrý stav pokožky, kĺbov i chrupaviek, ovplyvňuje hladinuglukózy v krvi.

Chaluha bublinatá pôsobí ako antioxidant, podporuje imunitu, má vplyv na normálne trávenie atelesnú hmotnosť (navodzuje pocit sýtosti). Priaznivo ovplyvňuje hormonálny systém (antiestrogénne), činnosť štítnej žľazy (podieľa sa na produkcii hormónov).

Neobsahuje laktózu, glutén ani kvasnice.

Obsah účinných látok: Demineralizovaná voda 59,89%, koncentrát z Granátového jablka (Punica granatum) 22,00%, inulín 6,20%, glycerol 5%, frukto-oligosacharidy 3%, citrát horečnatý 2,66%, listy Zeleného čaju (Camelia sinensis) 0,25%, Breza previsnutá (Betula pendula) 0,22%, Artičok (Cynara scolymus) 0,20%, Túžobník brestový (Filipendula ulmaria) 0,14%, Fialka trojfarebná (Viola tricolor) 0,10%, sorban draselný 0,10%, Púpava lekárska (Taraxacum officinalis) 0,09%, Lopúch väčší (Arctium lappa) 0,08%, Chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus) 0,06%, Dexpanthenol 0,02%Obsah účinných látok v 15ml (čo zodpovedá % odporučenej dennej dávky): vit. B5 4 mg, magnézium 60 mg

Balenie: 250 ml

Dávkovanie: 15 ml v priebehu dňa

Návod na použitie:: Produkt nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Produkt nie je vhodný ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Odsúhlasené Úradom verejného zdravotníctva.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: