fin Evocaps 56 kapsúl

Kód: 300957
19 hodnotení
Značka: Finclub
ZADARMOZADARMO
fin Evocaps
€34,10 €28,42 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Krásne vlasy aj pokožka

Detailné informácie

Podrobný popis

Evocaps obsahuje rastlinné oleje (z ľaničníka siateho, zo semena gréckej pískavice, sójový aľanový olej) a vybrané vitamíny a minerály, ktoré majú pozitívny vplyv na stav vlasov, nechtov, pokožky a sú užitočné pre celkovú pohodu organizmu.

pixel

Ľaničník siaty (Camelina sativa) je zdrojom omega- 3, omega-6 a omega-9 mastných kyselín, ktoré súvisia so starostlivosťou o kardiovaskulárny systém.

Ľan siaty (Linum usitatissimum) podporuje trávenie, funkceu črevného traktu, pŕs a prostaty. Poskytuje komfort pri menopauze, je užitočný na kontrolu telesnej hmotnosti.

Grécka pískavica (Trigonella foenumgraceum) pôsobí na trávenie a chuť do jedla, ovplyvňuje normálnu hladinu glukózy acholesterolu v krvi, podporuje metabolizmus krvných tukov, stará o imunitu a pH rovnováhu.

L-metionín - esenciálna aminokyselina, dôležitá na produkciu energie v tele, a na tvorbu nových buniek.

Vitamín B1 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k činnosti nervovej sústavy i srdca.

metabolizmus - látková premena (súborenzýmových reakcií, pri ktorých dochádza k premene látok a energií)

energetický metabolizmus - reakcie, ktoré vedú k uvoľneniu energie obsiahnutej vživinách

Vitamín B2 prispieva k činnosti nervovej sústavy, k starostlivosti o stav slizníc, pokožky, zraku a červených krviniek, k metabolizmu železa, k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Vitamín B3 (niacín) prispieva knormálnemu energetickému metabolizmu, k činnosti nervovej sústavy, k udržaniu normálneho stavu slizníc a pokožky, k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Vitamín B5 (kyselina pantoténová) prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k mentálnej činnosti, k zníženiu miery únavy.

Vitamín B6 prispieva k metabolizmu bielkovín, glykogénu a homocysteínu, k normálnej psychickej a nervovej činnosti, k tvorbe červených krviniek, k funkcii imunitného systému, kregulácii hormonálnej aktivity a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Vitamín B12 prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, k normálnemu metabolizmu homocysteínu a energetickému metabolizmu, k psychickej činnosti, k funkcii imunitného systému, k tvorbe červených krviniek, kzníženiu miery únavy a vyčerpania, podieľa sa na procese delenia buniek.

Vitamín D je potrebný pre rast a vývoj kostí u detí, prispieva k normálnemu vstrebávaniu vápnikaa fosforu, stará sa o imunitu, o stav kostí, svalov, zubov.

Vitamín E pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom.

Zinok pôsobí ako antioxidant, prispieva kudržaniu normálneho stavu kostí, vlasov, nechtov a pokožky.Stará o zrak, imunitu. Má kladný vplyv na rozpoznávacie funkcie, na plodnosť a reprodukciu, na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Železo kladne ovplyvňuje tvorbu červených krviniek a hemoglobínu, podporuje prenos kyslíka v tele, prispieva k správnym kognitívnym funkciám. Stará sa o imunitný systém, prispieva ku zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice.

Obsah účinných látok: 300 mg oleja z ľaničníka siateho, 216 mg oleja zo sójových bôbov, 150 mg ľanového oleja, 100 mg oleja zo semena gréckej pískavice, 100 mg L-metionínu, 1,4 mg vit. B1, 1,6 mg vit. B2, 18 mg vit. B3, 4 mg vit. B5, 2,2 mg vit. B6, 3 mg vit. B12, 60 mikrogramov biotínu, 10 mg vit. E, 10 mikrogramov vit. D3, 7,5 mg zinku, 2 mg železa

Balenie: 56 kapsúl

Dávkovanie: 1 kapsula denne, najlepšie s jedlom

Návod na použitie:: Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: