DuoLife Keratin Hair Complex 750ml 3+1 AKCIA

Kód: 547
7 hodnotení
Značka: DuoLife
ZADARMOZADARMO
DuoLife Keratin Hair Complex 3+1 AKCIA
€250 €208,33 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

DuoLife Keratin Hair Complex dodá telu keratín, ktorý je nutný pre zdravé, silné a husté vlasy. Bez keratínu bude Vašim vlasom stále niečo chýbať. 

Značka : DuoLife

Detailné informácie

Podrobný popis

Keratin Hair Complex je výživový doplnok v kvapalnej forme na báze keratínu a prírodných zložiek rastlinného pôvodu, ktoré majú medzinárodné patenty.

DUOLIFE KERATIN HAIR COMPLEX ZDRAVIE A KRÁSA V JEDNOM

? Vypadávanie Vašich vlasov znížené o 34% už po jednomesačnej aplikácii**

? Značné obmedzenie vypadávania vlasov o 86% po uskutočnení úplnej ozdravné kúry**

? Vaše vlasy 10x silnejšie a 2x pružnejšie ako pred kúrou **

? Výrazne vyšší objem a hustota XXL pre tenké vlasy **

? Výsledky pôsobenia sú viditeľné po troch mesiacoch aplikácie**

 

pixel

Použité zložky sú 100% prírodné a boli klinicky overené. Ich účinnosť bola potvrdená testami na rast a kondíciu vlasov. Suroviny použité v procese formulácie majú potvrdenú účinnosť v prípade perorálneho použitia; prostriedok je určený pre ženy aj mužov.*

 * Týka sa vybraných zložiek.
Výskum bol vykonaný v skupine 21 osôb. Účinnosť sa preveruje každé dva týždne užívania. Skúšky sa vykonávajú vo výskumnom laboratóriu.

DuoLife Keratin Hair Komplex popis

KOMPLEXNÉ PÔSOBENIE V TROCH KROKOCH

I. KROK – Keratin Hair Complex podporuje rast vlasov

Extrakt z čiernej ryže a opuncie mexickej ovplyvňuje podporu rastu vlasov indukciou množenie buniek v dolnej časti vlasových cibuliek. Efektom sú tzv. "Baby hair".

II. KROK – Keratin Hair Complex spomaľuje vypadávanie vlasov

Unikátna kompozícia zložiek bola vytvorená tak, aby sa optimalizoval proces stimulácie a obnovy vlasov. Všetky použité zložky sa vzájomne dopĺňajú a vytvárajú kvapalnú keratínovú terapiu obnovy vlasov. Aplikáciou tohto prostriedku je možné obmedziť nadmerné vypadávanie vlasov.

III. KROK – Keratin Hair Complex pomáha zvýšiť hustotu a objem vlasov

V prípravku Keratin Hair Complex sú obsiahnuté plody amalaki, ktoré sú zdrojom vitamínu C, dôležitého pre vlasovú výživu. Nedostatok vitamínu C sa pričiňuje k zhoršeniu činnosti kože na hlave, čo potom pôsobí poruchy procesu vytvárania vlasu a objavujú sa problémy s vypadávaním vlasov. Extrakt, ktorý je obsiahnutý vo výrobku z jadier hrozna, ovplyvňuje výživu a stimuláciu vlasových cibuliek. Tieto zložky sú rozhodujúce pre lepšiu štruktúru vlasu a utesnenie jeho ochrannej vrstvy. 

Zloženie

Pyré z guavového ovocia, šťava z plodov malín, formula extraktu z čiernej ryže a kvetov opuncie figovej štandardizovaná pre obsah antokyanínov (250mg/50ml), extrakt z ovocia embiliky lekárskej štandardizovaný pre obsah vitamínu C, extrakt z organických hrachových výhonkov (100mg/50ml), solubilizovaný keratín (100mg/50ml), extrakt z listov pŕhľavy dvojdomej (70mg/50ml), extrakt z hroznových jadierok štandardizovaný pre obsah polyfenolov (50 mg/50 ml), extrakt z prasličky roľnej (50 mg/50 ml). 

Zloženie 25 ml 50 ml 100 ml
Vitamín C 50 mg 100 mg 200 mg
RP* 63% 125% 250%

 

 

 

 

 

Dávkovanie

25 až 50 ml jedenkrát denne pred jedlom. Pred použitím pretrepať. Nepresahujte doporučenú dávku na spotrebu počas dňa. Produkt sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Vyvážený spôsob stravovania a zdravý životný štýl sú nevyhnutné pre správne fungovanie tela.

Upozornenie

Kontraindikácie: precitlivenosť na ktorúkoľvek zložku produktu. Produkt sa nesmie používať počas tehotenstva a dojčenia. 

Skladovanie

Výrobok uchovávajte pri izbovej teplote, mimo dosahu deti. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 30 dní. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Vzhľadom na to, že doplnok stravy DuoLife je prírodný produkt, chuť a konzistencia jeho jednotlivých šarží sa môže líšiť v závislosti od sezóny a surovín použitých pri výrobe. Prípadné usadeniny tvoria prírodné zložky a je to typický proces pre takéto produkty. Pre zníženie množstva usadeniny pred použitím pretrepte. Nepiť z fľaše.

Forma

Tekutá

Objem

750 ml

Toto nie je oficiálna stránka spoločnosti DuoLife. DuoLife nezodpovedá za obsah, ktorý je na ňom zverejnený.