fin Fosfosercaps 90 caps.

Kód: 300135
10 hodnotení
Značka: Finclub
ZADARMOZADARMO
fin Fosfosercaps
€89,10 €74,25 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Zdroj fosfatidylserínu, obľúbený medzi študentami aj seniormi

Detailné informácie

Podrobný popis

Fosfosercaps bol pred 10 rokmi vyhlásený Asociáciou predajcov zdravej výživy v Helsinkách za produktroku2002. Krátko nato sa dostal na Slovenský trh a čoskoro sa zaradil medzi najpopulárnejšie produkty Finclubu. Predstavuje patentovaný komplex sójového lecitínu fosfatidylserínu a kyseliny fosfatidovej. Štúdie vykonané v Európe i USA naznačujú, že tieto látky môžu zlepšiť schopnosť zvládnuť stres a čeliť jeho dlhodobému vplyvu. Štatisticky patria medzi častých odberateľov tohto výživového doplnku seniori, obľúbený je medzi študentmi, žiadaný osobami v produktívnom veku, populárny medzi manažérmi a intelektuálne aktívnymi ľuďmi.

pixel

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Vážení zákazníci, vzhľadom k nariadeniu Európskej únie ES 1924/2006 nie je možné uvádzať takmer žiadne informácie. Pôvodným zámerom novej legislatívy bolo to, aby ste boli presnejšie a lepšie informovaní. Realita je iná a celá legislatíva sa posunula tam, že je klientom zabraňovanýprístup k informáciám. Pre konkrétne otázky k produktom prosím využívajte email:inf@altermedic.skalebo sa obracajte na lekára alebo poradca Finclubu.

Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice.

Obsah účinných látok: 480 mg fosfolipidov získaných zo sóje (sója nie je geneticky upravovaná), 210 mg rastlinného oleja, 100 mg fosfatidylserínu, 100 mg kyseliny fosfatidovej

Balenie: 90 kapsúl

Dávkovanie: 1-2 kapsule denne, ráno a napoludnie pri jedle

Návod na použitie:: Výrobky nie sú určené deťom do 3 rokov. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.