fin Magnesatabs 100 tabliet

Kód: 300980
9 hodnotení
Značka: Finclub
€15,95 €13,29 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Na pevné nervy a imunitu

Detailné informácie

Podrobný popis

Magnesatabs obsahuje bisglycinát horčík ktorý je často nazývaný "horčík bisglycinát chelát" a vitamíny skupiny B. Jedná sa o jednu z najlepšie vstrebateľných foriem horčíka ktorá existuje.

pixel

Horčík prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, kenergetickému metabolizmu, k činnosti nervovej sústavy, svalov a psychiky, k syntéze bielkovín, stará sa o kosti, zuby, podieľa sa na procese delenia buniek.

Vitamín B3 (niacín) prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k činnosti nervovej sústavy, kudržaniu normálneho stavu slizníc a pokožky, k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Vitamín B6 prispieva k normálnej syntéze cysteínu, kmetabolizmu bielkovín, glykogénu a homocysteínu, kpsychickej a nervovej činnosti, tvorbe červených krviniek, funkciám imunitného systému, k regulácii hormonálnej aktivity.

Vitamín B1 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k činnosti nervovej sústavy i srdca.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice.

Obsah účinných látok: v 1 tablete je 87,5 mg horčíka, 4,5 mg vitamínu B3, 0,55 mg vitamínu B6, 0,35 mg vitamínu B1

Balenie: 100 tabliet

Dávkovanie: 4 tablety denne, popoludní a večer, po jedle

Návod na použitie:: Schválené antidopingovým výborom ČR. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.Produkt je vhodný aj pre vegetariánov.