fin Vitaforsis 150 ml

Kód: 300981
Novinka
Neohodnotené
Značka: Finclub
ZADARMOZADARMO
fin Vvitaforsis
€63 €52,50 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Tekutý zdroj vitality

Detailné informácie

Podrobný popis

Keď chcete nabudiť organizmus, keď pociťujete úbytok energie

Vitaforsis obsahuje dubový extrakt Robuvit®, aktívnu formu koenzýmu Q10 Kaneka Ubiquinol™ a vitamín B3. Jedná sa o tekutý prípravok s lahodnou príchuťou mango/melón.

Kaneka Ubiquinol™ - aktívna forma koenzýmu Q10, na ktorého aktiváciu už nie sú potrebné ďalšie enzýmy, v tejto podobe je pripravený okamžite vstúpiť do metabolických procesov, je držiteľom Kosher certifikátu. Koenzým Q10 je látka podobná vitamínom, vyskytuje sa vo všetkých bunkách ľudského tela. Podieľa sa na procesoch, pri ktorých sa v tele vytvára energia. Tvorba Q10 v tele s vekom klesá. Všeobecne je najviac žiadaný seniorov, rekonvalescentov, športovci, osobami, ktoré prežívajú väčšiu fyzickú či psychickú záťaž alebo chcú poskytnúť viac starostlivosti svojmu srdcu.

Robuvit® - je vyrobený z francúzskeho dubového dreva (Quercus robur). Duby sa pestujú v lesoch regiónu Massif Central podľa prísnych pravidiel udržateľnosti. Nepoužívajú sa hnojivá, pesticídy či herbicídy. Robuvit® je extrahovaný vodou bez použitia chemikálií, bezpečným a ekologickým výrobným spôsobom. Dubové drevo obsahuje roburíny - látky podporujúce bunkovú aktivitu, môžu telu pomôcť zvýšiť vitalitu, zmierniť únavu, pôsobia aj ako antioxidanty, starajú sa o funkciu pečene.

Vitamín B3 (niacín) prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, k normálnemu energetickému metabolizmu, stará sa o sliznice, psychiku, o činnosť nervovej sústavy.

Prípravok je prospešný pre športovcov, vyťažených manažérov či študentov, užitočný pre seniorov, rekonvalescentov, osoby unavené, oslabené.

Odporúča sa podávať ho pred výkonom alebo pred cvičením, keď človek čelí zvýšenej záťaži, pociťuje úbytok energie. Extrakt sa rýchlo vstrebáva, pomáha organizmus povzbudiť, vzpružiť, vitalizovať. 

Obsah účinných látok: V 5 ml je: Robuvit® dubový extrakt 100 mg, Kaneka Ubiquinol™ - ubiquinol 40 mg, vitamín B3 (niacín) 16 mg. Nie je určený deťom, tehotným a dojčiacim ženám.

Balenie: 150 ml

Dávkovanie: 5 ml denne (ráno alebo pred výkonom, po jedle, zapiť)

Návod na použitie: ráno alebo pred výkonom, po jedle, zapiť

Výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: