Zinzino Viva+ 60 kapsúl

Kód: 577
Neohodnotené
Značka: Zinzino
ZADARMOZADARMO
Zinzino Viva+ 60 kapsúl
€38 €31,67 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Zinzino Viva+ je úplne prírodný výživový doplnok určený na zmiernenie stresu, zlepšenie nálady a zvýšenie pocitu pohody.

Značka : Zinzino

Detailné informácie

Podrobný popis

ZinZino Viva+ je úplne prírodný výživový doplnok určený na zmiernenie stresu, zlepšenie nálady a zvýšenie pocitu pohody. Podporuje zdravý nervový systém a funkčnosť mozgu, prispieva k obmedzeniu vyčerpania a únavy.

ZinZino Viva+ je kombináciou affronu®, štandardizovaného a patentovaného extraktu čistých, vysokokvalitných blizien šafranu (Crocus sativus L) zo Španielska a komplexu vitamínu B z pohánky, horčíka z morskej vody, jódu a vitamínu C z aceroly.   


pixel

Hlavné výhody

 • Obalí vás luxusným komfortom, zaženie každodenný stres a pomôže vám cítiť sa uvoľnene!
 • Podporuje pokojný spánok, takže môžete prirodzene spať hlbším spánkom. 
 • Navracia ostražitosť pri pocitoch ospalosti alebo únavy a zlepšuje koncentráciu, učenie, pamäť a logické myslenie.
 • Obsahuje vitamín C a horčík, ktoré podporujú normálny nervový systém a pomáhajú zmierniť bežný stres 
 • Obsahuje vitamín C a horčík, ktoré prispievajú k zmierneniu duševnej únavy a vyčerpanosti 
 • Obsahuje vitamín C, ktorý podporuje pozitívnu náladu 
 • Obsahuje jód, horčík a vitamín C, ktoré podporujú normálnu duševnú výkonnosť 
 • Obsahuje jód a horčík, ktoré podporujú normálnu kognitívnu funkciu 
 • Výlučne prírodné zložky, schválené organizáciou VEGAN SOCIETY

 

Mozog a nálada
Chémia mozgu je veľmi zložitá, jeho správne fungovanie závisí od mnohých živín a je citlivý na metabolickú nerovnováhu. Keď k nej dôjde, môžu sa objaviť mnohé príznaky. Neuróny spolu komunikujú pomocou radu chemikálií, poslov nazývaných neurotransmitery. Táto komunikácia – a rast a prežitie samotného neurónu – je modulovaná lokálne pôsobiacimi proteínmi, ako je neurotrofický faktor odvodený z mozgu (BDNF). Zmeny hladín neurotransmiterov a ich absorpcie sa zistili napríklad pri strese a zmenách nálady, čo viedlo k vývoju liekov zasahujúcich do hladín neurotransmiterov.

Skutočnosť, že tieto lieky fungujú pomaly a sú relatívne neúčinné, viedla k iným smerom výskumu a nedávno sa zistilo, že zmeny v BDNF a súvisiacich faktoroch môžu byť veľmi dôležité. Ukázalo sa, že bioaktívne látky v šafrane zvyšujú funkciu neurotransmiterov aj BDNF.

Šafran
Šafran je jedno z najdrahších korení na svete. Šafran sa pestuje v mnohých častiach sveta a keďže zber a spracovanie sa vykonávajú ručne, vo väčšine prípadov je potrebná tepelná predpríprava pre prítomnosť alebo ožiarenie, z dôvodu prítomnosti mikroorganizmov vrátane patogénov, ako je E. coli. Tieto ošetrenia znižujú mikrobiálnu kontamináciu, ale tiež znižujú množstvo bioaktívnych zložiek, teda kvalitu produktu.

Španielsky šafran je iný. Španielsky šafran sa zbiera aj ručne, ale vďaka metóde pestovania a zberu nemá problémy spôsobené mikroorganizmami a nevyžaduje žiadne ožarovanie. To znamená, že všetky bioaktívne látky sú stále prítomné v šafrane a extrahované množstvá sú vyššie.

Affron®, – extrakt zo šafranu novej generácie
affron® sa získava z blizien španielskeho šafranu pomocou technologicky vyspelého postupu, ktorý zvyšuje profil bioaktívnych zložiek. Pri tomto postupe sa extrakt štandardizuje tak, aby obsahoval minimálne 3,5 % bioaktívnej zlúčeniny Lepticrosalides®* s veľkým množstvom dvoch hlavných aktívnych látok: Safranal (0,03 – 1 %) a Crocins (3,48 – 8,0 %) a tieto vysoké obsahy odlišujú affron® a jeho účinky od všetkých ostatných extraktov šafranu na trhu.

V 6 klinických skúšaniach bolo preukázané, že affron® je účinný a bezpečný a v prípade konzumácie v odporúčaných dávkach nemá žiadne vedľajšie účinky. Výsledky sú v súlade s rozsiahlejšími dôkazmi, ktoré tvoria už vykonané klinické skúšania so šafranom a stovky ďalších referencií vo vedeckej literatúre.

*proces štandardizovaný pomocou vysokoúčinnej kvapalinovej chromatografie (HPLC), pri ktorom sa každá bioaktívna látka identifikuje a kvantifikuje, affron® je Crocus sativus L. so 100 % certifikovanou DNA.

Normálne kognitívne a nervové funkcie
Náš nervový systém sa skladá z dvoch hlavných častí: centrálnej a periférnej nervovej sústavy. Do vysielania signálov medzi mozgom a zvyškom tela sa zapájajú obidva tieto systémy, aby sme mohli normálne dýchať, vidieť, premýšľať a pohybovať sa. Zinzino Viva+ obsahuje vitamín C, jód a horčík, ktoré prispievajú k normálnej funkcii nervového systému. Vitamín C tiež podporuje normálnu kognitívnu funkciu.

Vylepšená mentálna a psychologická bdelosť
Strava s nízkym obsahom základných živín môže v priebehu času narušiť mentálne aj fyziologické funkcie v našom tele. Môže to ovplyvniť náš spánok, našu pamäť a schopnosť sústrediť sa. Zinzino Viva+ obsahuje vitamín C a horčík, ktoré prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania a k normálnym psychologickým funkciám, takže sa môžete cítiť čo najlepšie.

 

Obsah balenia

ZinZino Viva+ obsahuje 60 tabliet, čistá hmotnosť 18 g. 

Zloženie

Objemové látky (predželatínovaný škrob z kukurice, beta-cyklodextrín z kasavy) horčík získaný z mora vitamín C z acerolového extraktu (Malpighia glabra) výťažok z blizien šafranu (Crocus sativus) protihrudkové činidlá (kyselina stearová výťažok z ryžových otrúb a ryžový koncentrát) komplex vitamínu B z mletých pohánkových klíčkov (Fagopyrum escelentum) jodid draselný.

 

Výživová hodnota

Zinzino Viva plus vyzivova hodnota

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka: 1 – 8 tabliet denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky nie sú určené ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

Skladovanie

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu detí. 

Upozornenia

 • neprekračujte odporúčanú dennú dávku
 • uchovávajte mimo dosahu detí
 • ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky na predpis alebo trpíte zdravotným stavom, poraďte so svojím lekárom pred použitím produktu
 • prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov
 • potravinové doplnky nie sú určené ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

 

Registrácia - prémiová cena

Ak chcete nakupovať za prémiovú cenu, je potrebné sa zaregistrovať na odkaze https://www.zinzino.com/2007711262 a pravidelne odoberať produkty. Ak máte záujem len o jeden kus výrobku, platí cena uvádzaná na e-shope.
Ak by ste potrebovali pomôcť s registráciou, alebo máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte nás na 0905 945 760 alebo e-mailom na info@altermedic.sk .

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: