Koloidné striebro 20ppm - 500ml

Kód: 601
Neohodnotené
Značka: Altermedic
€10 €8,33 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Čistí a chráni ústnu dutinu a pokožku. Len samotné koloidné striebro, bez krabičky, bez rozprašovača a odmerky.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Koloidné striebro 20ppm

 

Jedná sa o slovenský výrobok.

 

Strieborné tonikum na tvár a dekolt je plne prírodná kozmetika. Vďaka obsahu najakostnejšieho striebra dokonale čistí a regeneruje pleť, zmenšuje rozšírené póry a uhríky a znižuje vylučovanie kožného mazu. Upokojuje podráždenie a sčervenanie pokožky. Pravidelné používanie pokožku vyhladzuje a dodáva jej matný vzhľad.

pixel


Tonikum je určené na všetky typy pleti, nezávisle od veku. Mimoriadny prospech z používania pocítia ženy, ktorých pleť má sklon k nadmernej mastnote, a všetci, ktorí majú problémy s akné.

 

Spôsob použitia:
Malé množstvo tonika naneste na kozmetický obrúsok a jemne ním potrite pokožku tváre, krku a dekoltu. Najvhodnejšie je použitie každý deň ráno a večer, predtým ako si nanesiete obľúbený krém a make-up. Na pokožku priaznivo pôsobí doplňujúce osviežovanie tváre a dekoltu počas dňa.

 

Možno použiť aj na vyplachovanie ústnej dutiny.

 

Prečo koncentrácia iba 15 ppm?

Koncentrácia sa spravidla oznamuje v jednotkách, ktoré majú skratku ppm. Je to skratka anglických slov (parts per milion) a znamená jednu milióntinu celku. Hovorí sa tu teda o počte.

 

merac-ppmŽIADNY BEŽNÝ MERAČ ale nedokáže spočítať častice v centimetru štvorcovom vody a teda skutočné ppm. Ako sa to teda robí?

 

K hrubému (orientačnému) zisteniu počtu častíc sa použije - elektrina. Všetky merače ppm k tomu používajú dve kovové elektródy vzdialené od seba asi 1 centimeter.

 

Po ponorení do kvapaliny vyšle merací prístroj z jednej elektródy určité presné napätie a potom sleduje, ako sa napätie zmenilo po tom, čo dorazilo k druhej elektróde.

 

Keď má meraná kvapalina dobrú elektrickú vodivosť - zmení sa napätie počas cesty medzi elektródami len minimálne. Ak má vodivosť zlú, dorazí k druhej elektróde len malá časť napätia, ktoré k nej bolo z prvej elektródy vyslaných.

 

Čím vyššiu (lepšiu) vodivosť prístroj medzi elektródami nameria - tým vyššie ppm zobrazí na displeji.

 

To čo obe elektródy vo vode elektricky prepája - sú samotné strieborné častice obsiahnuté vo vode.

 

A tu začína klam vysokého ppm.

 

Veľké častice obsiahnuté v niektorých koloidoch totiž prepájajú meracie elektródy vo vode oveľa ľahšie, než keby koloid obsahoval len malé častice. Malých častíc bude pre dosiahnutie rovnakej elektrickej vodivosti medzi elektródami potreba oveľa viac.

 

Pri dodržaní správnej veľkosti častíc je koncentrácia 15 ppm naozaj vysokou hodnotou. Je pravda, že aj väčšie častice striebra lieči. Je tu ale už vysoké riziko, že sa telo nebude schopné takých veľkých častíc (alebo ich zhlukov) zbaviť.
Takéto koloidy majú značne obmedzenú možnosť použitia a sú úplne neúčinné na vírusové ochorenia.

 

Rovnaká koncentrácia ppm - dva odlišné koloidy

Obrázky A a B ukazujú, že merač ppm môže namerať rovnakú koncentráciu u dvoch úplne odlišných koloidov. Podľa merača ppm majú obidva koloidy rovnakú elektrickú vodivosť (ppm) a napriek tomu je obsah liečivých častíc u každého z nich úplne odlišný.

 

A - požadovanej elektrickej vodivosti medzi elektródami je dosiahnuté obrovským počtom nanočastíc.

 

B - rovnakej elektrickej vodivosti je dosiahnuté prevažujúcou zmesou veľkých častíc.

 rovnake-ppm

 

Koloidné striebro nie je v EU štátnymi úradmi schváleným liečivom! Nemôžeme a nesmieme Vás preto nabádať k jeho vnútornému užívaniu. Každý, kto predáva koloidné striebro na vnútorné použitie, porušuje platné zákony.

 

 

Upozornenie : nie je vhodné pre osoby alergické na striebro