Koloidný organický kremík POWER Si+ 500ml

Kód: 294
Neohodnotené
€21 –14 %
Koloidný kremík
€21 –14 % €18 €15 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Zdravé kĺby a kosti v každom veku!

Značka : T-International

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Koloidný organický kremík POWER Si+   500ml

Organický kremík vo forme koloidného roztoku, ľahko vstrebateľný organizmom.

 

Kremík bol dlho prezentovaný ako málo podstatný prvok nachádzajúci sa v ľudskom organizme. V skutočnosti hrá kremík v ľudskom organizme veľmi významnú úlohu: nachádza sa v tkanivách, v krvi, v kostiach, v chrupavkách, v mozgovom obale a bielej hmote mozgu, v cievnych stenách, v pečeni a ďalších orgánoch.


 
 si-02

dodáva telu kremík potrebný pri prevencií a liečení osteoporózy a artrózyV organizme sa nachádza celkovo cca 7g kremíka, pričom s pribúdajúcim vekom sa množstvo kremíka v organizme zmenšuje. U starých ľudí tento úbytok predstavuje až 80%.
Množstvo kremíka prijímaného v potrave neustále klesá. Tento pokles je spôsobený modernou produkciou potravín, manipuláciou s vodou a jej čistením a výrobou zeleniny v hydrofóbnom prostredí. Preto je potrebné obsah kremíka sledovať a dopĺňať vhodnou úpravou stravného lístka, prípadne užívaním výživových doplnkov.
Nedostatok kremíka spôsobuje rýchle a predčasné starnutie všetkých buniek a tkanív, rýchle vyčerpanie, ubúdanie telesných a duševných schopností. Pri nedostatku v organizme sa môže spomaliť rast, vývoj kostí, zubnej skloviny, spôsobuje poruchy tvorby kolagénu, kostí, zdravej kože a ciev, dochádza k osteoporóze, vypadávaniu vlasov, lámavosti nechtov, starnutiu pokožky, artérioskleróze, k zvyšovaniu lámavosti a priepustnosti ciev vrátane vlásočníc.si-03POWER Si+ (monometylsilanetriol) na rozdiel od minerálneho kremíka obsahuje vo svojej molekule atómy uhlíka. V takejto podobe hovoríme o organickom kremíku, ktorý je veľmi ľahko prijateľný ľudským organizmom (až 70%). Táto molekula je určitým druhom ionického kompenzátora celého organizmu, ktorý dodáva bunkám energiu, aby sa mohli brániť proti všetkým typom agresií. Zároveň u poškodených buniek dochádza k obnoveniu pružnosti stien, takže bunky môžu prijímať výživu a vypudzovať zo svojho stredu nepotrebný odpad.
Kremík z organizmu začne odvádzať všetko, čo tam nepatrí. Vyhadzuje bunky preplnené toxickým odpadom, voľnými radikálmi, rádionuklidmi, slovom všetkým, čo ruší optické vlastnosti organizmu. Robí tak neagresívne, nenápadne a uvoľňuje priestor pre tvorbu nových buniek, teda naštartuje regeneráciu. Kremík organizmus vyčistí, toxíny by totiž inak skončili v pečeni alebo v obličkách.

 

Organický kremík POWER Si + je veľmi dôležitý pre organizmus. Pôsobí na:

KĹBY - je nevyhnutný pri produkcii chrupavky kĺbov a zabraňuje bolestiam kĺbov.

KOSTI A ŠĽACHY - stimuluje DNA pre syntézu kostných buniek (osteoblastov), podporuje syntézu elastanu a kolagenu, zabraňuje vzniku osteoporózy

SRDCE A CIEVY - znižuje vnútornú pórovitosť výstelkových ciev, čo znemožňuje vznik aterosklerotických zhlukov, pružnosť ciev znemožňuje tvorbu cholesterolu. Keď obsah kremíka v spojovacom tkanive rýchlo klesá, je možné pozorovať zníženie elasticity stien artérií a zväčšuje sa ich priepustnosť.

POKOŽKU - je nevyhnutný pri syntéze kolagénu, svojim pôsobením znemožňuje tvorbu vrások, pokožka je hladká, zdravá a dobre prekrvená .

VLASY - spôsobuje, že vlasy sú pružné a lesklé, majú menšiu tendenciu k vypadávaniu a šedé vlasy získavajú svoju prirodzenú farbu.

NECHTY - kremík spôsobuje lepšiu kvalitu nechtov, nechty sú pevnejšie a menej krehké

SLIZNIČNÁ VÝSTELKA - regeneruje sliznicu dýchacieho a tráviaceho ústrojenstva ( pažerák, žalúdok, pľúca...)

 

Obsah: 500 ml

Dávkovanie roztoku:
15-30 ml denne, najlepšie ráno na lačno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: