fin Visistrong 60 tbl

Kód: 300156
Neohodnotené
Značka: Finclub
ZADARMOZADARMO
fin Visistrong
€27,50 €22,92 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Výborná starostlivosť o zrak

Detailné informácie

Podrobný popis

Visistrong obsahuje luteín a zeaxantín získaný z kvetov nechtíka a čučoriedkového extraktu, je obohatený o vitamíny, minerály a Pycnogenol. Obsiahnuté látky sú vhodné pre osoby, ktoré zvýšene namáhajú svoj zrak, napr. vodiči, študenti, ľudí pracujúcich pri počítačoch, seniori.

pixel

Nechtík sa stará o pokožku, podieľa sa na hojení rán. Podporuje normálnu funkciu pečene, čriev idýchacieho systému.

Čučoriedky sa starajú o sliznicu žalúdka a tenkého čreva, podporujú dobrý zrak - tvorbu kolagénu v oku, normálnu činnosť kapilárnych ciev a žíl.

Pycnogenol - extrakt zpobrežnej borovice, pomáha chrániť bunky pred voľnými radikálmi, má priaznivý vplyv na mikrocirkuláciu krvi.

Vitamín C prispieva knormálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek,ďasien, kože a zubov, kčinnosti nervovej a imunitnej sústavy

Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

Kyselina listová podporuje krvotvorbu, prispieva kmetabolizmu homocysteínu, k funkcii imunitnéhosystému.

Vitamín B6 prispieva knormálnej psychickej činnosti, k tvorbe červených krviniek.

Vitamín B12 prispieva kčinnosti nervovej sústavy, knormálnemu metabolizmu homocysteínu, k tvorbe červených krviniek.

Mangán prispieva kenergetickému metabolizmu, k tvorbe spojivových tkanív, je užitočný pre udržanienormálneho stavu kostí.

Zinok prispieva krozpoznávacím funkciám, k plodnosti a reprodukcii, stará o zrak, kosti, vlasy, nechty,pokožku a imunitný systém.

Luteín a zeaxantín sú karotenoidy, ktoré organizmus získava z potravy a kumuluje vsietnici a očnej šošovke. Ich najväčšie množstvo je v centre tzv. žltej škvrny, ktorá je zodpovedná za centrálne videnie, umožňujúci čítanie, rozlišovanie tvárí a pod.

Výživovýdoplnokneobsahujelaktózu, sladidlá, kvasnice ani glutén.

Zloženie: v 2 tabl. (%ODD): vitamín C 50 mg (62,5%), Pycnogenol® 10 mg, vitamín E 10 mg (83,3%), luteín 10 mg, zinok 5 mg (50%), vitamín B6 2 , 2 mg (157,1%), mangán 2 mg (100%), zeaxantín 0,5 mg, kyselina listová 300 mikrogramov (150%), vitamín B12 3 mikrogramov (120%)

Balenie: 60 tbl

Dávkovanie: 2 tbl. denne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: