DuoLife ProOptical 30 kapsúl

Kód: 548
16 hodnotení
Značka: DuoLife
ZADARMOZADARMO
DuoLife Prooptical main
€71 €59,17 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

DuoLife Clinical Formula Prooptical® je nová kapitola vo výživových diétnych doplnkoch a zdroj prírodných zlúčenín s ochranným účinkom na očné orgány, ktorá je uzavretá v inovatívnej, dvojfázovej kapsule s predĺženým uvoľňovaním. Receptúra obsahuje vo svojom zložení množstvo surovín s početnými klinickými štúdiami (viac ako 4200 testovaných pacientov).

 

Značka : DuoLife

Detailné informácie

Podrobný popis

Proces videnia sa u človeka vykonáva prostredníctvom jedného z hlavných zmyslov, pomocou ktorého prijíma asi 90% z celkového množstva plynúcich informácií - zraku. Preto je podstatou riadneho prijímania väčšiny stimulov. Ochrana zraku a jeho podpora prostredníctvom vhodných výživových doplnkov je mimoriadne dôležitá, preto si vyberte DuoLife Clinical Formula ProOptical®

 

pixel

 

DuoLife Clinical Formula ProOptical® vystupuje vo forme dvojfázovej kapsuly s modifikovaným, predĺženým uvoľňovaním. Inovatívna, dvojfázová forma predstavuje jedinečnú kombináciu 2 kapsúl – vonkajšej kvapalnej a vnútornej pevnej formy. Proces absorpcie aktívnych látok obsiahnutých v kvapalnej fáze sa začína už v žalúdku, zatiaľ čo zložky obsiahnuté v pevnej forme budú uvoľnené iba v tenkom čreve, odkiaľ sa priamo dostanú do obehového systému a potom sú prepravované až do tkanív očnej gule. Dvojstupňový proces absorpcie účinných látok sa vyznačuje najvyššou úrovňou biologickej dostupnosti.

Výživový doplnok ProOptical® obsahuje vo svojom zložení prirodzenú, kryštalickú formu luteínu a zeaxantínu, ktorá je získaná vďaka patentovanej technológii. Majú hlboký vplyv na tempo a zároveň aj na účinnosť biologickej dostupnosti. Najvyššia biologická dostupnosť zložiek potvrdzuje viac ako 70 klinických štúdií (zahŕňajúcich viac ako 4200 pacientov). Štúdie zahŕňali kvantitatívny pomer luteínu a zeaxantínu 5:1, čo znamená, že zrakový orgán používa najdôležitejšie aktívne látky dodávané v maximálnom množstve.

Zloženie DuoLife Clinical Formula ProOptical® bolo obohatené o niekoľko látok, ktoré podporujú správne fungovanie zrakového orgánu a chránia oči pred škodlivými účinkami UV žiarenia a voľnými radikálmi.

 

(* platí pre suroviny)

Aktívne zložky

– Luteín: absorbovaním modrého svetla ovplyvňuje redukciu fotochemických poškodení spôsobených viditeľným svetlom s krátkou vlnovou dĺžkou. Okrem toho, spolu so zeaxantínom vytvára filter na časti sietnici, ktorá je zodpovedná za detailné videnie, pričom blokuje modré svetlo a zahmlenie zo silného svetla, a zároveň zvyšuje toleranciu očí na jasné svetlo. Je to obzvlášť dôležité, keď sú naše oči vystavené intenzívnemu svetlu, ako je žiara slnečného svetla, blesk fotoaparátu, alebo oslepujúce nočné reflektory. Na základe vykonaných štúdií sa dospelo k záveru, že luteín tiež vykazuje množstvo zdravotných výhod pre pokožku.

– Astaxantín: patrí do rovnakej skupiny xantofylových karotenoidov ako luteín či zeaxantín a zlepšuje očnú akomodáciu. Okrem toho má význam pre obnovu ciliárneho tela, čím ovplyvňuje vyrovnanie pocitu očnej únavy, ktorá je silne pociťovaná každý deň, vzhľadom na prácu na monitoroch, nedostatočné osvetlenie, znečistenie životného prostredia, UV žiarenie, ako aj na existujúce očné vady. Surovina používaná v procese formulovania má klinické štúdie, ktoré potvrdzujú pozitívne účinky v prípade zníženia príznakov astenopie.

– Krocín a Safranal : látky s antioxidačnými vlastnosťami, chránia oči pred škodlivými účinkami ultrafialového žiarenia (UV).

– Vitamín C, získaný z aceroly: má pozitívny vplyv na syntézu kolagénu, stavebnú zložku očného sklovca.

– Zinok: minerálna zložka podporujúca proces videnia, ktorá sa vyskytuje v sietnici oka v najväčšom počte. Jeho nedostatok môže viesť ku krátkozrakosti.

– Mikroenkapsulovaný lykopén: je zodpovedný za ochranu zrakového orgánu pred škodlivými účinkami voľných radikálov, okrem toho sa aktívne podieľa na prevencii makulárnej degenerácie a jeho účinky boli potvrdené klinickými štúdiami.

– Schizadrin: obsiahnutý v extrakte čínskeho citróna – Mikroenkapsulovaný lykopén

– Antokyány: stimulujú očnú mikrocirkuláciu a priaznivo ovplyvňujú ostrosť videnia po súmraku.

DuoLife ProOptical popis

 Zloženie: organický olej zo semien perily krovitej (Perilla frutescens) štandardizovaný na obsah kyseliny ?-linolénovej nad 60%, extrakt zo šťavy ovocia aceroly (Malpighia glabra) 12-15:1 štandardizovaný na obsah vitamínu C, mikronizované kryštáliky luteínu a zeaxantínu extrahované z kvetu aksamietnice (Tagetes erecta) zavesené v šafranovom oleji získanom z plodov požltu farbiarskeho (Carthamus tinctorius), extrakt z aplanspor zelených mikrorias Haematococcus pluvialis štandardizovaný na obsah astaxantínu, karotenoidová zlúčenina extrahovaná z paradajok v tom mikrokapsulovaný prírodný lykopén, soli organického zinku (citrát zinočnatý), extrakt zo schizandry čínskej (Schisandra chinensis) 3:1 štandardizovaný na obsah 5% schizandrínu, extrakt z hroznových semien (Vitis vinifera) 120:1 štandardizovaný na obsah 95% proantokyanidínov (v tom 92% polyfenoly), extrakt z čučoriedky (Vaccinium myrtillus) štandardizovaný na obsah 25% antokyanínov, extrakt z ovocia bazy čiernej (Sambucus nigra) 4:1 štandardizovaný na obsah 30% polyfenolov, extrakt z listov čiernej ribezle (Ribes nigrum) štandardizovaný na obsah 1% rutínu, extrakt z arónie (Aronia melanocarpa) štandardizovaný na obsah 40% polyfenolov (katechínu), koncentrovaná karotenoidová zlúčenina extrahovaná z kvetov aksamietnice (Tagetes erecta) zavesená v sójovom oleji získanom zo semien sóje fazuľovej (Glycine max Merr) v tom zeaxantín, extrakt zo šafranových tyčiniek (Crocus sativus) 2-4:1, štandardizovaný na obsah 2% krocínu a 2% safranálu. Zložky obalu kapsuly: želatína z kože morských rýb – vonkajšia kapsula, organický derivát celulózy (HPMC) – vnútorná kapsula. Protihrudkujúca látka: oxid kremičitý

 

Balenie: 30 kapsúl

Spôsob použitia: 1 kapsula denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Skladovanie: Skladujte v izbovej teplote, v mieste nedostupnom pre malé deti.

Kontraindikácie: Precitlivenosť na niektorú zo zložiek výrobku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Výrobok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Správna životospráva je dôležitá pre správnu funkciu organizmu. V prípade antidepresívnej liečby alebo používania antikoagulantov, obráťte sa na svojho lekára alebo lekárnika.

Dátum minimálnej trvanlivosti je uvedený na obale výrobku. Dátum minimálnej trvanlivosti je zároveň číslom výrobnej šarže.

 

Toto nie je oficiálna stránka spoločnosti DuoLife. DuoLife nezodpovedá za obsah, ktorý je na ňom zverejnený. 

Zloženie dennej dávky výrobku - 1 kapsula
Organický olej zo semien perily krovitej (Perilla frutescens) 335 mg
Extrakt zo šťavy ovocia aceroly (Malpighia glabra) 82 mg
- v tom vitamín C 26 mg (33%RVH*)
Mikronizované kryštáliky luteínu a zeaxantínu extrahované z kvetu aksamietnice (Tagetes erecta) zavesené v šafranovom oleji získanom z plodov požltu farbiarskeho (Carthamus tinctorius) 50 mg
- v tom luteín 10 mg
- v tom zeaxantín

0,5 mg

Extrakt z aplanspor zelených mikrorias Haematococcus pluvialis 20 mg
- v tom astaxantín 2 mg
Karotenoidy extrahované z paradajok 10 mg
- v tom mikrokapsulovaný prírodný lykopén 0,5 mg
Soli organického zinku 10 mg
- v tom organický zinok 3 mg (30%RVH*)
Extrakt zo schizandry čínskej (Schisandra chinensis) 10 mg
- v tom schizandrín 0,5 mg
Extrakt z hroznových semien (Vitis vinifera) 10 mg
- v tom 95% proantokyanidínov 9,5 mg
Extrakt z čučoriedky (Vaccinium myrtillus) 10 mg
- v tom 25% antokyanínov 2,5 mg
Extrakt z ovocia bazy čiernej 10 mg
- v tom 30% polyfenolov 3 mg
Extrakt z listov čiernej ribezle (Ribes nigrum) 10 mg
- v tom rutín 0,1 mg
Extrakt z arónie (Aronia melanocarpa) 10 mg
- v tom 40% polyfenolov (katechín) 4 mg
Karotenoidy extrahované z kvetov aksamietnice (Tagetes erecta) zavesené v sójovom oleji získanom zo semien sóje fazuľovej (Glycine max Merr) 7,5 mg
- v tom zeaxantín 1,5 mg
Extrakt zo šafranových tyčiniek (Crocus sativus)

5 mg

*RVH – referenčný príjem priemernej dospelej osoby (8400kJ/2000kcal)  

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: