Arquebusade krém zo 75 byliniek 100 ml

Kód: 816
Neohodnotené
Značka: Altermedic
€34 €28,33 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Ozajstná domáca lekáreň: na menšie úrazy v domácnosti a v záhrade, na výlety, na športové zranenia… a na mnoho ďalších

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Dlhodobo Vás trápia pretrvávajúce kožné problémy?

PRASTARÝ BALZAM ZO XVI. STOROČIA!

Počas dlhých stáročí bola neoceniteľným pomocníkom pri obnovovaní pokožky!

Už od XVI. storočia liečla pretrvávajúce kožné ochorenia, kožné zrenenia, pomáhala pri preležaninách a ranách, utišovala tiež fyzické bolesti, ktoré utrpeli vojaci na svojich telách a tvárach!

 

Mníchom, ktorí žili v rokoch 1500 sa podarilo získať skutočne účinný výťažok z liečivých rastlín, ktorý by mohol pomôcť aj Vám!

V rokoch 1500 pripravili mnísi žijúci vo francúzskom kláštore St. Antoine (Vercors) špeciálny výťažok z bylín, ktorý bol určený na strelné poranenia vojakov bojujúcich v stredovekých vojnách, ale aj na ich ďalšie zranenia a kožné poranenia.arquebuse-water-monk

Mnísi svoj výťažok z liečivých rastlín pomenovali po stredovekej puške "Arquebusade" , a tak vznikla Liečivá Voda Arquebusade (znamená to ťažká zbraň alebo „bradatá puška"). Sláva Vody Arquebusade sa vďaka jej výnimočným účinkom rýchlo rozšírila až k obyvateľstvu!

Od XVI. storočia ju na starostlivosť o pokožku a na liečbu rôznych kožných problémov začali využívať aj obyvatelia obcí a miest! Liečivá Voda Arquebusade sa vďaka svojim účinkom priaznivým na pokožku zachovala po všetky STÁROČIA, a teda až DODNES.

Slávnu Pravú Liečivú Vodu Arquebusade s jej veľkou históriou dodnes úspešne využívajú desaťtisíce ľudí pri starostlivosti o svoju pokožku.

Prečo je Voda Arquebusade taká účinná?

 Bylinná voda Arquebusade vďačí za svoje účinky 75 bylinkám. Pozrime sa konkrétnejšie na účinky niektorých byliniek, napríklad šalvie, kostihoja lekárskeho a nechtíka obyčajného, aký majú vplyv na našu pokožku. Tieto bylinky sú už aj osobitne považované za skutočné zbrane proti mnohým kožným ochoreniam a často už aj samotné dokážu obnoviť porušenú pokožku a navrátiť jej krásu.

 Predstavte si silu formuly pozostávajúcej zo 75 byliniek!


* Referencie: Encyclopedia of Herbal Medicine: The Definitive Home Reference Guide to 550 Key Herbs with all their Uses as Remedies for Common Ailments by Andrew Chevallier, www.herbslist.net, www.anniesremedy.com/chart.php , www.herbwisdom.com/herblist.html

 Pozrime sa podrobnejšie len na 8 z celkového počtu až 75 liečivých rastlín!

rebricekRebríček obyčajný

Legendárny bojovník z Homérovej Iliady, Achilles, používal rebríček obyčajný na ošetrenie svojich vlastných zranení, ale aj na ošetrenie zranení svojich bojovníkov. Už dlhé stáročia sa používa na okamžité ošetrenie poranení, rezných rán, škrabancov, vyrážok a popálenín prostredníctvom zábalov, ktoré sa pripravujú z polámaných listov a stoniek. Rastlina má protizápalové, analgetické, antiseptické, protikŕčové, hemostatické účinky a účinky zlepšujúce trávenie, preto sa používa aj v prípade ťažko sa hojacich rán, vredov, ekzému, zlatej žily a zápalu ďasien.

 

 

Starajte sa o svoju pokožku a chráňte si ju prirodzenou silou 75 fantastických byliniek

zoznam-rastlin

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: