Fytozym - 90 tabliet

Kód: 380
Neohodnotené
Značka: Altermedic
€54,90 €45,75 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Fytozym obsahuje kombináciu vysoko aktívných enzýmov a bioflavonoidov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fytozym obsahuje kombináciu vysoko aktívných enzýmov a bioflavonoidov.Jeho výroba je realizovaná v úzkej špecializovanej certfikovanej výrobe.Každá šarža je laboratórne vyšetrená a splňa najprísnejšie kvalitatívne normy.Fytozym neobsahuje žiadne syntetické látky ako umelé farbivá,stabilizátory,chemické konzervanty,dalej neobsahuje laktózu,talek,gluken a látky živočíšného pôvodu.

pixel

Zloženie:

Protease 6.0 80000HUT,Bromelain 2500000FCCPU,Serrapeptase 50000U,Neutral Bacterial Protease 30000PC,Papain 1500000FCCPU,Amylase 1610DU,Ginger 75 mg,Rutin 25mg.

Prídavné látky:

Prírodná celulóza,voda

 

Doporučené denné dávkovanie:

3x1 kapsula 45 min. pred alebo 90 min. po jedle

Neprekračujte denné dávky

Pripravok nie je určený deťom,tehotným a dojčiacim ženám,osobám s poruchou zrážanlivosti krvi

Neužívajte ako náhradu pestrej stravy

Skladovanie:

Uskladňujte na suchom mieste pri izbovej teplote a mimo dosah detí

Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale

Upozornenie:Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy.Nemá schválené liečebné účinky a tým pádom sa nejedná o liek

 

Co sú enzýmy

Enzýmy sú látky bielkovinovej povahy,ktoré urychľujú a riadia všetky biochemické procesy v organizme.-Preto sa im tiež hovorí,že sú biokatalyzátory.V ludskom tele prebieha v rámci jednej sekundy mnoho milionov chemických reakcií. Enzýmy uľahčujú a podporujú tieto reakcie,určujú ich povahu a rýchlosť a tak vytvárajú v živých organizmoch súlad všetkých životných funkcií.Pre život a zdravie je nevyhnutné,aby v tele boli všetký enzýmy príétomné dostatočnom množstve a v optimálnom funkčnom stave.

 

Serrapeptáza (tiež serratia peptidáza) je enzým, ktorý má fibrinolytické, protizápalové a protiopuchové vlastnosti – zabraňuje opuchom a zadržovaniu tekutín. Okrem znižovania zápalovej reakcie je ďalšou významnou vlastnosťou tlmenie bolesti vďaka jej schopnosti blokovať uvoľňovanie aminov vyvolávajúcich bolesť v zapálených tkanivách.

Bromelain je ďalší enzým s výrazne fibrinolytickými účinkami. Znamená to, že v tele spôsobuje pokles fibrinogénu, obmedzuje proces zrážania krvi, zabraňuje agregácii doštičiek. Vďaka tomu minimalizuje závažnosť angíny pectoris, ICHC, je dôležitý pre predchádzanie trombózy a tromboflebitídy. Zvyšuje priepustnosť cievnych stien voči kyslíku a živinám a zvyšuje tekutosť krvi. Tiež ako predchádzajúci enzým, aj bromelain zvyšuje účinnosť podávaných antibiotík, pretože ovplyvňuje priepustnosť orgánov a tkanív voči rôznym liekom. Ďalšou významnou vlastnosťou bromelainu je jeho mukolytické pôsobenie (riedenie hlienu). 

Rutin patrí do skupiny bioflavonoidov s vyrazným antioxidacným pôsobením. Je velmi užitočný pri zvládaní opuchu žíl, posilňuje kapiláry, chráni proti niektorým toxínom. Pozitívne ovplyvňuje metabolizmus tukov, znižuje úroveň cholesterolu. Významný vplyv je preukázaný pri redukcii menštruačného krvácania.

Papain je enzým, ktorý štiepi proteíny, napomáha ich tráveniu a má ukľudňujúci účinok na žalúdok.

Proteáza je formou proteolytických enzýmov, má schopnosť rozkladať proteíny. Pokiaľ nie sú proteíny v tele dobre rozložené, v tele sa tvoria toxické látky a vznikajú rôzne alergie. Z nedostatku proteázy plynú riziká nákazy čriev, premnoženia kvasiniek a pod. Proteáza teda napomáha správnemu tráveniu, udržuje zdravé svalové tkanivo a posilňuje funkciu imunitného systému.

Lipáza je enzým, ktorý telo potrebuje k správnemu rozkladaniu tukov v potrave. Transformuje tuky v potrave na základné mastné kyseliny. Lipáza riadi množstvo tukov, redukuje tukové zásoby a v dostatočnom množstve môže napomôcť pri spaľovaní tukov ukladaných ako palivo.

Amyláza je skupina enzýmov, ich funkciou je rozkladať cukor a škrob. Pokiaľ dochádza k nesprávnemu rozkladu, zvyšuje sa riziko závažných chorôb. Amyláza tiež stimuluje imunitný systém (v spolupráci s proteázou) a v spolupráci s lipázou stravuje určité toxíny.

Nevypĺňajte toto pole:
J Avatar autora Fytozym je zatiaľ podľa mojich 14.6.2020 21:25
Fytozym je zatiaľ podľa mojich skúseností s doplnkami stravy a s dlhodobými problémami s pankreasom najúčinnejši enzymazicky prípravok. Vrelo odporúčam.
Odpovedať