Schindeleho minerály 400g

Kód: 408
50 hodnotení
Značka: Altermedic
€29 –10 %
Schindeleho minerály 400g
€29 –10 % €25,90 €21,58 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Schindeleho minerály sú bohatým prírodným zdrojom minerálov a stopových prvkov a tiež čistia tráviaci trakt zanesený nestrávenými zvyškami potravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

SCHINDELEHO MINERÁLY – NOVÁ ÚČINNÁ ZBRAŇ PROTI CHOROBÁM


Alternatívna medicína má na Slovensku nový hit – liečenie konzumáciou hliny. Do predajní prúdia desiatky ľudí, ktorí zháňajú Schindeleho minerály. Komplexná zmes vysokofrekvenčných minerálov, ktoré alkalizujú, energizujú a vyživujú bunky a udržiavajú hodnotu pH v tele v rovnováhe.

Prírodný potravinový doplnok, ktorý rieši nedostatok minerálov a stopových prvkov a tiež čistí tráviaci trakt zanesený nestrávenými zvyškami potravy.

pixel

Originálne Schindeleho minerály pozostávajú z mletej kamennej múčky s vysokým obsahom oxidu kremičitého, oxidu hlinitého, vápnika, železa, horčíka a značného množstva stopových prvkov – mangán, zinok, chróm, meď, ... 

 

CHOROBY, pri ktorých je vhodné užívanie Schindeleho minerálov:
Dna
Dnu spôsobuje ukladanie solí kyseliny močovej. Toto ochorenie postihuje kĺby na nohách a rukách. Schindeleho minerály štiepia soli kyseliny močovej, ktorá sa zhromažďuje v kĺboch, vďaka čomu sa pacient postupne zbavuje bolesti a zlepšuje sa pohyblivosť kĺbov.
Vysoký krvný tlak
Vysoký krvný tlak (hypertenzia) je nebezpečný a vždy ho treba liečiť. Opakom je hypotenzia (nízky krvný tlak). Schindeleho minerály pomáhajú vyrovnávať krvný tlak. Vďaka nim sa nielen zníži vysoký krvný tlak, ale aj normalizuje nízky tlak. Zároveň mizne hučanie v ušiach a nepríjemné návaly.
Osteoporóza
Osteoporóza, rednutie kostí, je metabolické ochorenie, pri ktorom kostné tkanivo redne, je stále krehkejšie a náchylnejšie ku zlomeninám. Doplnením Schindeleho minerálov sa pacientom s osteoporózou postupne uľaví, zbavia se bolestí a ich kosti zosilnejú.
Cukrovka
Cukrovka (diabetes) je metabolické ochorenie charakterizované zvýšenou hladinou cukru v krvi (hyperglykémiou). Schindeleho minerály znižujú hladinu cukru v krvi - po pár týždňoch užívania sa hodnoty cukru v krvi normalizujú.
Artróza
Artróza (osteoartrosa) je bolestivé ochorenie kĺbov, ktoré veľmi často postihuje ľudí cca od 50 rokov (najčastejšie tých s nadváhou). Prísunom kremíka, ktorý je bohato obsiahnutý v Schindeleho mineráloch, sa pacientom s artrózou postupne darí obmedziť bolesť a zlepšiť stav.
Nadmerné vypadávanie vlasov
Prísunom Schindeleho minerálov sa dá padanie vlasov výrazne zmierniť. Vlasy budú po niekoľkotýždennom užívaní Schindeleho minerálov pevnejšie, nebudú sa lámať a budú zdravé a krásne aj na pohľad.
Detoxikácia organizmu, alergie
Už po pár dňoch dochádza k úprave zažívania, dostavuje sa pravidelná stolica, čistia sa črevá a obličky. Pečeň vylučuje toxické látky z tela, človek môže mať aj zvýšené pečeňové testy. Za 2-3 mesiace by mala byť cítiť veľká zmena k lepšiemu. Prejaví sa to v lepšej výkonnosti, sústredenosti, zlepšuje sa stav pleti. Môže sa zmierniť alebo úplne vytratiť priebeh rôznych alergií a ekzémov (je možné tiež prikladať obklady).

 

Ďalšie zdravotné problémy:
- Akútne a chronické zápalové ochorenia, reumatizmus
- Svalové kŕče, bolesti svalov, chrbta a hlavy, migrény
- Cievne problémy, kŕčové žily
- Poúrazové stavy ako sú zlomeniny kostí, vykĺbenia a výrony
- Kožné problémy – ekzémy, psoriáza (lupienka), hnisavé kožné procesy, rôzne vyrážky
- Úprava sexuálnej výkonnosti – primerane veku
- Únava, hučanie v ušiach, depresívne stavy
- Menštruačné problémy
- Neuralgické bolesti
- Zlepšenie pamäte a koncentrácie.

 

Užívanie: 1 čajová lyžička (6g) 1-2krát denne, rozmiešať do vody alebo iného nápoja. Najlepšie nalačno 10 minút pred jedlom. Jedno balenie -1kg- vydrží cca 6 mesiacov.

 

Úryvok z knihy Roberta Schindeleho:

 

Ako boli nájdené liečivé zeolity…

 

Keď v predjarí v roku 1981 v súvislosti s výstavbou cesty v jednom z mojich lesných závodov v Dolnom Rakúsku buldozerista narazil na vulkanický kužeľ z pomerne krehkého materiálu, ktorý vznikol na zlome zemskej kôry, netušil som ešte, čo bude neskôr nasledovať.
Vedúci stavby navrhol použiť objavený materiál ako podklad novej cesty. Tak sa aj stalo. Začiatkom júla 1981 bolo na hrubú trasu cesty dovezených viac než 6000 kubických metrov tohoto materiálu, ktorý bol rozhŕňaný buldozérom. Prechádzaním ťažkej techniky vznikali mračná kamenného prachu, ktorý prenikal do okolia cesty a pokryl súvislou vrstvou lesnú pôdu.

 

Zázračné uzdravenie stromov...

 

Niekoľko dní po dostavaní cesty začalo intenzívne pršať a vrstva kamenného prachu zmizla, bola zmytá dažďom. Na tomto mieste rástla asi 50 ročná jedľa - v dobe výstavby cesty bola celá zožltnutá a bola určená na výrub. Keď k tomu však malo dôjsť, prišiel za mnou jeden z mojich zamestnancov a spýtal sa ma: "Prečo máme vyrúbať jedľu, ktorá je ešte úplne zelená? Keď ju vyrúbeme, zostane po nej veľká medzera."
Šiel som sa pozrieť a bol som naozaj veľmi prekvapený - strom bol tmavozelený a očividne sa mu darilo skvele. Vyrástli mu medzitým nové letorasty. Hneď som vedel, že je za tým kamenný prach, no aj tak som čakal a pozoroval okolie ešte niekoľko ďalších rokov, až som sa konečne v roku 1985 rozhodol informovať o tomto jave novinárov.
Najprv miesto nálezu navštívil jeden známy vedec a po zhliadnutí kúsku minerálu prehlásil: "To musí byť naozaj tak, na prvý pohľad je vidieť vápnik a granát!" A nechal nájdený materiál analyzovať. Pod polarizačným mikroskopom a z rontgenových snímok bolo zrejmé, že sa jedná o dosiaľ nikde inde na svete neobjavený minerál, pozostávajúci z alkalického živca, plagioklasu, kremeňa, biotitu, distenu, granátu, silimanitu, zirkónu a rutilu, ktorý naviac vykazuje unikátne elektrické a magnetické vlastnosti. Na základe toho sa dalo vysvetliť, prečo sa stromy na mieste posypu kamenným prachom uzdravili.

 

„Čo pomôže stromom, pomôže aj mne...“

 

V septembri roku 1985 mi bolo jasné, že zriadim vlastnú prevádzku na jemné mletie minerálov. Keď som nechal urobiť prvú analýzu minerálnej múčky, začal som študovať všetku dostupnú literatúru o mineráloch a došiel som k záveru, že malé množstvo týchto minerálov budem jesť aj ja sám. Vravel som si - čo robí dobre mojim stromom, pomôže i mne. Trpel som po ťažkej otrave mäsom už mnoho rokov veľmi bolestivým nadúvaním, mal som veľmi vysoký obsah kyselín v moči a následkom toho som trpel dnou. Sužovali ma tiež neustále zápaly krčných mandlí. Už niekoľko hodín po užití prvej čajovej lyžičky mletých minerálov, ktoré som zamiešal s vodou, sa u mňa dostavili veľmi intenzívne vetry. Ešte v ten deň zmizol tlak v oblasti žalúdka. Na ďalší deň som sa rozhodol zdvojnásobiť dávku minerálov. Na to sa opäť dostavili veľmi intenzívne vetry. Po troch dňoch som bol oslobodený od desaťročných bolestí. Ďalšie tri dni na to zmizli bolestivé prejavy dny a môj krvný tlak klesol zo 180/100 na 145/85!
Niekoľko týždňov potom boli preč i moje problémy s krčnými mandlami a v mojich snehobielych vlasoch sa objavili pramienky čiernych vlasov. Môj lekár, ktorý mi potom robil krvné testy, zistil celkom normálne hodnoty. Mohol som opäť piť alkohol a kávu, jesť i tučné mäso, cestoviny a sladkosti - nič sa nezmenilo. Od tej doby - od roku 1985, jem minerály denne.

 


V septembri roku 1986 boli Schindeleho minerály jedným z exponátov na veľtrhu vo Viedni. Tu bola tomuto produktu udelená zlatá medaila, ako výraz ocenenia "Produktu, ktorý je považovaný za špičkový exponát veľtrhu", ako prehlásil prezident Rakúskeho spolku vynálezcov.
V roku 1987 bola odvysielaná relácia, v ktorej bola verejnosť oboznámená s prípadom pána Stanislava Krumpholca, ktorý prišiel do Rakúska ako utečenec a trpel po ožiarení v uránových baniach ťažkým trasením rúk, svrbením a bolesťami chrbtice. Keď sa dopočul o Schindeleho mineráloch, prišiel len tak k nám, aby tento produkt vyskúšal. V priebehu niekoľkých dní bolo trasenie rúk preč a zmizli i ostatné poškodenia.
Domnievam sa, že tu zohralo svoju úlohu pôsobenie magnetického poľa, ktoré na submolekulárnej úrovni znovuobnovuje pôvodnú stavbu tkaniva, samozrejme za bohatého prísunu stavebných látok, ktoré sú potrebné k budovaniu chýbajúceho tkaniva.

 

Minerálne látky – stavebné prvky organizmu
Nemecký potravinársky chemik Dr. Mang píše o Schindeleho mineráloch: "Originálna minerálna kúra s použitím Schindeleho minerálov pozostáva z mletej kamennej múčky s vysokým obsahom oxidu kremičitého, oxidu hlinitého, vápnika, železa, horčíka a značného množstva stopových prvkov – mangán, zinok, chróm, meď, molybdén, bór, vanád, fosfor... Minerálne látky sú podobne ako látky organické – bielkoviny, tuky, uhlohydráty, výrazným spôsobom zodpovedné za bezchybný priebeh životných funkcií ľudského organizmu. Minerály sú veľkou mierou spojené so správnou funkciou a tvorbou hormónov, vitamínov a enzýmov. Prispievajú k tvorbe zásaditého prostredia v organizme. Sú predovšetkým nezastupiteľnými stavebnými kameňmi kostí, zubov a všetkých dôležitých tkanív. Nedostatok minerálov má za následok výskyt mnohých chronických problémov, ktorým trvalý prísun Schindeleho minerálov zabraňuje. Sú dokonalým doplnkom výživy, ktorý je naviac prírodný a celkom netoxický."

 

Ďalšie využitie Schindeleho minerálov:
Pleťový krém: Bežný pleťový krém zamiešať s minerálmi v pomere 1:1. Tento krém je veľmi účinný proti tvorbe vrások na tvári.
Pleťová maska: Účinný prostriedok proti tvorbe vrások. 1 polievková lyžica Schindeleho minerálov, 1 čajová lyžička medu, 1 žĺtok. Všetky ingrediencie dobre premiešať v miske a naniesť na očistenú pleť, okrem oblasti okolo očí. Po desiatich minútach pôsobenia opláchnuť vlažnou vodou. Možno použiť dvakrát týždenne.
Minerálny kúpeľ: 500g minerálov rozpustiť v 5l horúcej vody (max. 70°C) a tento roztok naliať do kúpeľa. Počas kúpania je potrebné vodnú masu viackrát dobre premiešať. Dĺžka kúpeľa je cca pol hodiny. Tento kúpeľ je účinný proti reumatickým bolestiam, únave, na osvieženie a celkovú telesnú regeneráciu, pri odstraňovaní vrások.
Minerály pre domáce zvieratá: 10g minerálov na každých 70kg živej váhy zvieraťa denne. Prídavok minerálov zvyšuje výkonnosť závodných koní.
Minerály pre kvety: 2x ročne plnú lyžicu minerálov – rovnomerne posypať okolie rastliny, zaliať dostatočným množstvom vody.

 

Skúsenosti užívateľov...
Marie Poláková, 68 rokov, Liberec
Tretí mesiac užívam pravidelne Schindeleho minerály. Je to neuveriteľné, ale po niekoľkých prvých dňoch celkom zmizla zápcha i nadúvanie, problémy, ktoré ma trápili už niekoľko rokov. Tiež artróza v bedrových kĺboch o niečo ustúpila, môžem dokonca spať na boku, čo mi predtým pôsobilo veľké bolesti. Celkove sa cítim omnoho čulejšia a vyrovnanejšia, môžem povedať, že i mladšia. Rozhodne budem minerály odporúčať a už ich neprestanem užívať.

 

Pavel Sechter, Sušice
S potešením vám oznamujem, že vďaka Schindeleho minerálom som sa celkom dostal z problémov s dnou. Bol som už v takom štádiu, že som iba ležal a pre silné bolesti som nebol schopný žiadnej činnosti. Po šiestich týždňoch užívania minerálov som sa mohol vrátiť do zamestnania. Sám lekár nad tým krútil hlavou, nechcel tomu veriť. Teraz však minerály užíva sám a odporúča ich svojim pacientom.

 

Manželia Burianoví, Praha
Ďakujeme vám z celého srdca za onen zázračný kamenný prášok, ktorý nás oboch vrátil do života. Obaja máme 72 rokov. Manžel trpel už niekoľko rokov silnou artrózou a cukrovkou, tlak a cholesterol kolísavý, skôr však vysoký. Ja sama mám potvrdenú osteoporózu, v posledných týždňoch so silnými bolesťami chrbta a kĺbov. Prečítali sme si o mineráloch v časopise a kúpili na skúšku jedno balenie. Po dvoch mesiacoch užívania sa cítim ako znovuzrodená, po bolestiach nie je ani stopy, dokonca som s vnúčatami prehliadku zoologickej záhrady, čo bolo pre mňa predtým nepredstaviteľné. Manžel sa už zaobíde bez svojich liekov a injekcií, vraví, že sa cíti o 20 rokov mladší. Cukor i tlak sa ustálili na normále. Každý deň sa ráno tešíme na porciu minerálov, ktoré zjavne majú na nás pozitívny vplyv.

Nevypĺňajte toto pole:
A Avatar autora Kamene 14.6.2020 23:09
Dobry den, citala som,ze schindleho mineraly sice maju vynikajuce ucinky v mnohych zdravoynych problemoch, ale sposobuju tvorbu zlcnikovych,crevnych, alebo oblickovych kamenov moja otazka je ci toto riziko nesie tento pripravok? Dakujem.
Odpovedať
O Avatar autora Re: Kamene 14.6.2020 23:09
Dobrý deň, jednoznačne nemáme za tie dlhé roky ani jediný prípad, ktorý by to čo i len naznačoval a z logických dôvodov.. Kamene vznikajú z dlhodobého nedostatku vápnika, spôsobeného vysokým prekyselením organizmu, ktorý si telo tak musí dopĺňať z vlastných zdrojov (kostí) hlavne pre úpravu a udržanie životne dôležitej správnej pH krvi plus časť si telo ukladá (kamene) a zanesenie vnútorných stien ciev.
M Avatar autora bolesť 14.6.2020 23:08
Užívam schind.mineraly mesiac,zacali mi velke bolesi v clenku jednej nohy,v noci neznesitelné,tieto bolesti som pred tym nemala nikdy.Čo to mohlo spôsoboť.
Odpovedať
J Avatar autora Re: bolesť 14.6.2020 23:08
Dobrý deň, bolesti sú pravdepodobne spôsobené slabým pitným režimom a spomaleným odbúravaním dlhoročných usadenín, hlavne zápalov spôsobených kyselinou močovou ai. Zázvor čerstvý aj mletý ako obklad je vynikajúce analgetikum. Dočasne uberte dávkovanie a po odoznení bolestí sa pozvolne vráťte ku pôvodnému množstvu Schindeleho minerálov.
MM Avatar autora REALITY 14.6.2020 23:07
rada by som sa opytala ja som po moz. poražke takže beriem vela liekov,teraz už približne dve tyžden mi boli koleno a tu som čitala o produktovi schindeleho mineralovy či možem brať pri tolkych liekov a je to bez lekarskeho predpisu dakujem marta
Odpovedať
J Avatar autora Re: REALITY 14.6.2020 23:07
Dobrý deň, schindeleho minerály sú potravinový doplnok, môžete ich užívať aj popri liekoch.
M Avatar autora Tehotenstvo 14.6.2020 23:07
ja som tehotna a beriem ich, koli mineralom predsa:) citim s apo nich vybnikajuco, uz nezvraciam,a hlavne! mam pravidelnu stolicu, co mi moj doktor neveri:D
Odpovedať
M Avatar autora Účinky 14.6.2020 23:06
Dlhodobo mi vypadávali vlasy, nemala som ešte plešinu, ale občas mi vypadol chuchvalec vlasov. Používala som rôzne prípravky, ale nič nepomáhalo. Kúpila som si Schindeleho minerály a po využívaní polky krabice sa vypadávanie zastavilo a dokonca na niektorých miestach mi začali rásť nové vlasy. Zároveň so mnou užíval Schindeleho minerály aj manžel a aj jemu sa zlepšil zdravotný stav.
Odpovedať
D Avatar autora kojenie 14.6.2020 23:05
Schindeleho mineraly som si objednala na tejto stranke. Kedze som si nikde nevsimla zmienku o uzivani mineralov pocas kojenia a tehotenstva tak som nevahala a zacala ich brat. Az na krabici som si vsimla malickymi pismenami napisane, ze doplnok nie je vhodny pre deti do 3rokov a kojacie a tehotne zeny. Chcela by som sa opytat preco nie je vhodny? Mam rocne dieta a stale kojim a mineraly by som chcela uzivat.
Odpovedať
J Avatar autora Re: kojenie 14.6.2020 23:06
Odpoveď od dodávateľa pre Slovensko : Nakolko ide o cisto prirodny produkt, u ktoreho neboli preukazane ziadne vedlajsie ucinky jeho uzivanie v tehotenstve je v ramci EU bezne. Ani samotny vyrobca neuvadza jeho nevhodnost v tehotenstve a pocas dojcenia. Zial nasa legislativa je specificka a UVZ SR dal podmienku uviest na obal spominanu formulku, ktora je mimochodom na vsetkych doplnkoch vyzivy. Pozname vela mamiciek, ktore mineraly beru aj pocas dojcenia, preto je na vasom zvazeni ako sa rozhodnete. Uskodit nema co, skor naopak. Prajeme vsetko dobre a pevne zdravie.
K Avatar autora Pôrod 14.6.2020 23:04
Začala som ich aj já brat som po porode už 3 dietatko a bolia ma klby,hemeroidy,kríže tak po týždni badam že stolica je pravidelna a nechcem si namýšlat ale klby ma tak nebolia a kríže tiež prestali nechapem objednam si zase a budem ich užívat dlho:)
Odpovedať
E Avatar autora Užívanie 14.6.2020 23:04
Schind.mineraly som zacala brat pred 2 tyžnami zatial pozorujem na sebe že idem častejšie na stolicu aj 3x denne a je tmavej farby.Co bude po dlhšom uživani uvidim a napisem.
Odpovedať